• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

29. novembra 2017 
baby pipinka ma chlapčeka-Ryan cca 3,9g a 52cm,pred chvilkou sa narodil :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc, volala som ti, ty opica...ze ma este furt nemas v telefone? :confused:
14. aug 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siwike tak pozdrav od nás všetkých Pipinku.Bashka mám mobil ale mala som ho na tichý režim.Spala som.Po tých liekoch som ako omráčená.Čo sa deje moja?Malinká poslúcha?
14. aug 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkaže jej ,večer idem zanou kuknut ich,potom hodim foto malinkeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc, len som chcela vediet, ci si OK a co robkas...vsak ked budes machut tak cinkni...ale radsej sa vyspi, potom uz nehroziiiiii :grinning: A ake lieky beries?

Malinka okish...v sobotu mame 4 mesiace... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka zatiaľ som ok,musím ležať.Beriem magne B6 a Guajacuram.Z toho som taká omráčená.V utorok idem do poradne,tak budem vedieť viac.Dám ti určite vedieť.To už 3 mesiace?Paráda.Posielam malinkej pusinu. :slight_smile:
14. aug 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lucka,

pôjdeš zajtra cvičiť?

Pipinke gratulujem k bábätku.
14. aug 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pozrite do mojho albumu je tam pipinkyn Ryan odfoteny. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. aug 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem pipinke :dizzy_face:
15. aug 2008 o 04:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac kocky, pocula som nieco take ze Galantska porodnica vraj uz Salanky neberie...je to pravda?
15. aug 2008 o 07:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka - gratulujem :dizzy_face: tak uz to mas konecne za sebou. daj vediet, ako bolo a ako sa mate s drobcekom

evit - to je cudne, preco by nemali brat salanky? minuly tyzden som bola na poradni a prisla tam jedna kocka, asi v 37 tt, zo Sale, bola tam prvy krat a dohovarali sa, ze ako bude vyzerat jej predporodna starostlivost v GA - od akeho lekara je, ake ma uz vysetrenia za sebou, co este treba atd. sestra jej davala nejake instrukcie, ale nevenovala som tomu nejaku velku pozornost - bohuzial - lebo druha sestra mi robila poradnu.
15. aug 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buffi ja len preto, ze manzel vcera dosiel z roboty s tym, ze mu nejaka kolegyna povedala, ze tam maju napisany oznam ze Salanky neberu, mne sa to tiez hlupe, kam ja budem utekat ked ma to chyti...Nitra je daleko a do NZ nechcem
15. aug 2008 o 08:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,
ja som bola včera v poradni v Galante a nijaký oznam ohľadom toho, že baby zo šale neberú sm tam nevidela, dokonca tam boli dve dievčatá zo šale a išli na preventívnu kontrolu a v pohode ich pani doktorka vyšetrila. Ja neviem odkiaľ idú takéto bludné informácie, ale nie je to pravda. :slight_smile:
15. aug 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie je to pravda,šaľanky berú.Takže sa evitka nemusíš báť.bashka pomýlila som sa,chcela som napísať 4 mesiace a ten liek sa volá guajacuran. :slight_smile: nikka prídem vás pozrieť ale cvičiť žiaľ nemôžem.Ale aspoň vás uvidím.Kedy o štvrtej?
15. aug 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dik ste ma upokojili, sa mi to zdalo ako blbost
15. aug 2008 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemusíš sa báť, v Galante ťa zoberú. Boli sme tam s našou cvičiteľkou Emi a sestričky nás ubezpečili, že berú Šaľanky, že kto si to mohol aj vymyslieť. Takže buď kľudná. Ale už sa nám to blíži však?
15. aug 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwike, malý je zlatunký. :slight_smile:
Pipinka sa má už lepšie?
15. aug 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci veru blizi...bojis sa?
15. aug 2008 o 12:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trošku áno teda dosť :slight_smile:
15. aug 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to nateraz akosi preslo, ale ono to este urcite pride :sweat_smile:
15. aug 2008 o 15:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cuate babenky,
evitkamalicka, ja som mala rodiť tiež v Šale, ale práve dneska mi lekár oznámil, že ideme do GA, a že nás určite zoberú...tak dufam
inač, ja mám ešte dva mesiace...ale už teraz sa trošku bojím :frowning2:
15. aug 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annus a ku komu chodis? ja uz davno viem ze sa v SA nerodi
15. aug 2008 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitkamalicka, môj doki je Dr. Perhác... viem, že Šaľa je už dávno zatvorená, len som nevedela kam potom pôjdem, teraz v nedelu pôjdem popozerať, kde je vlastne v GA nemocnica, nechcem hladať vtedy ked to na mňa príde :sweat_smile:
ako vidím, ti už máš len mesiac...ku komu chodíš?
15. aug 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim k Dr. Laluhovu...no veru krati sa mi to...si priamo zo Sale?
15. aug 2008 o 16:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preklep Laluhovi :sweat_smile:
15. aug 2008 o 16:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som z okolia DS, ale do DS som nechcela a môj doki ani nemá s nimi zmluvu, takže ...
tak ty už čoskoro budeš mať za sebou :wink:
držím palce
15. aug 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne
15. aug 2008 o 17:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nikka dnes si nebola na cvičení.Je všetko ok?
15. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Ahoj Annus!

Ja tiez chodim k Dr. Perhácsovi, a som v tej istej situacii ako ty. Aj rodit budem o dva mesiace. :wink:
15. aug 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok