Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

siwike25
14. aug 2008

baby pipinka ma chlapčeka-Ryan cca 3,9g a 52cm,pred chvilkou sa narodil 😀 😀

bashka
14. aug 2008

Luc, volala som ti, ty opica...ze ma este furt nemas v telefone? 😕

lucka10
14. aug 2008

Siwike tak pozdrav od nás všetkých Pipinku.Bashka mám mobil ale mala som ho na tichý režim.Spala som.Po tých liekoch som ako omráčená.Čo sa deje moja?Malinká poslúcha?

siwike25
14. aug 2008

odkaže jej ,večer idem zanou kuknut ich,potom hodim foto malinkeho 😀 😀 😀 😀

bashka
14. aug 2008

Luc, len som chcela vediet, ci si OK a co robkas...vsak ked budes machut tak cinkni...ale radsej sa vyspi, potom uz nehroziiiiii 😀 A ake lieky beries?

Malinka okish...v sobotu mame 4 mesiace... 😵 😵 😵

lucka10
14. aug 2008

Bashka zatiaľ som ok,musím ležať.Beriem magne B6 a Guajacuram.Z toho som taká omráčená.V utorok idem do poradne,tak budem vedieť viac.Dám ti určite vedieť.To už 3 mesiace?Paráda.Posielam malinkej pusinu. 🙂

nikka23
14. aug 2008

Ahoj Lucka,

pôjdeš zajtra cvičiť?

Pipinke gratulujem k bábätku.

siwike25
14. aug 2008

Baby pozrite do mojho albumu je tam pipinkyn Ryan odfoteny. 🙂 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
15. aug 2008

gratulujem pipinke 😵

evitkamalicka
15. aug 2008

inac kocky, pocula som nieco take ze Galantska porodnica vraj uz Salanky neberie...je to pravda?

buffinko
15. aug 2008

pipinka - gratulujem 😵 tak uz to mas konecne za sebou. daj vediet, ako bolo a ako sa mate s drobcekom

evit - to je cudne, preco by nemali brat salanky? minuly tyzden som bola na poradni a prisla tam jedna kocka, asi v 37 tt, zo Sale, bola tam prvy krat a dohovarali sa, ze ako bude vyzerat jej predporodna starostlivost v GA - od akeho lekara je, ake ma uz vysetrenia za sebou, co este treba atd. sestra jej davala nejake instrukcie, ale nevenovala som tomu nejaku velku pozornost - bohuzial - lebo druha sestra mi robila poradnu.

evitkamalicka
15. aug 2008

buffi ja len preto, ze manzel vcera dosiel z roboty s tym, ze mu nejaka kolegyna povedala, ze tam maju napisany oznam ze Salanky neberu, mne sa to tiez hlupe, kam ja budem utekat ked ma to chyti...Nitra je daleko a do NZ nechcem

nikka23
15. aug 2008

ahojte babenky,
ja som bola včera v poradni v Galante a nijaký oznam ohľadom toho, že baby zo šale neberú sm tam nevidela, dokonca tam boli dve dievčatá zo šale a išli na preventívnu kontrolu a v pohode ich pani doktorka vyšetrila. Ja neviem odkiaľ idú takéto bludné informácie, ale nie je to pravda. 🙂

lucka10
15. aug 2008

Nie je to pravda,šaľanky berú.Takže sa evitka nemusíš báť.bashka pomýlila som sa,chcela som napísať 4 mesiace a ten liek sa volá guajacuran. 🙂 nikka prídem vás pozrieť ale cvičiť žiaľ nemôžem.Ale aspoň vás uvidím.Kedy o štvrtej?

evitkamalicka
15. aug 2008

kocky dik ste ma upokojili, sa mi to zdalo ako blbost

lucka10
15. aug 2008

Nemusíš sa báť, v Galante ťa zoberú. Boli sme tam s našou cvičiteľkou Emi a sestričky nás ubezpečili, že berú Šaľanky, že kto si to mohol aj vymyslieť. Takže buď kľudná. Ale už sa nám to blíži však?

lucka10
15. aug 2008

siwike, malý je zlatunký. 🙂
Pipinka sa má už lepšie?

evitkamalicka
15. aug 2008

luci veru blizi...bojis sa?

lucka10
15. aug 2008

Trošku áno teda dosť 🙂

evitkamalicka
15. aug 2008

mna to nateraz akosi preslo, ale ono to este urcite pride 😅

annus
15. aug 2008

Cuate babenky,
evitkamalicka, ja som mala rodiť tiež v Šale, ale práve dneska mi lekár oznámil, že ideme do GA, a že nás určite zoberú...tak dufam
inač, ja mám ešte dva mesiace...ale už teraz sa trošku bojím ☹

evitkamalicka
15. aug 2008

annus a ku komu chodis? ja uz davno viem ze sa v SA nerodi

annus
15. aug 2008

evitkamalicka, môj doki je Dr. Perhác... viem, že Šaľa je už dávno zatvorená, len som nevedela kam potom pôjdem, teraz v nedelu pôjdem popozerať, kde je vlastne v GA nemocnica, nechcem hladať vtedy ked to na mňa príde 😅
ako vidím, ti už máš len mesiac...ku komu chodíš?

evitkamalicka
15. aug 2008

ja chodim k Dr. Laluhovu...no veru krati sa mi to...si priamo zo Sale?

evitkamalicka
15. aug 2008

preklep Laluhovi 😅

annus
15. aug 2008

nie ja som z okolia DS, ale do DS som nechcela a môj doki ani nemá s nimi zmluvu, takže ...
tak ty už čoskoro budeš mať za sebou 😉
držím palce

evitkamalicka
15. aug 2008

dakujem pekne

lucka10
15. aug 2008

Ahoj nikka dnes si nebola na cvičení.Je všetko ok?

katic
15. aug 2008

Ahojte!

Ahoj Annus!

Ja tiez chodim k Dr. Perhácsovi, a som v tej istej situacii ako ty. Aj rodit budem o dva mesiace. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre