Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

zlatko1188
14. jún 2012

@mataninka tak zavolaj do nemocnice a dohodni sa z Dr. Janičkom alebo Dr.Badidovou

mataninka
15. jún 2012

@zlatko1188 ok, urobim to tak. dakujem 🙂

sisinka8
22. jún 2012

@kikusa8 aj ja som mu zavolala a povedala ze by som chcela keby mi tu planovanu sekciu on spravil a hned ma objednal 🙂 este3tyzdne k nemu budem chodit na poradnu do nemocnice.

kikusa8
22. jún 2012

@sisinka8 super...urcite budes spokojna 😉 Drzim palce nech to mas co najskor za sebou a nech ste s babetkom uz doma 🙂

barbarka
22. jún 2012

ahojte, babule chcem sa opytat, sli by ste rodit aj bez zajednaneho porodnika? ja sa tam chystam o par tyzdnov a zda sa mi byt velmi vela dat 300e za porod. Avsak trosku sa obavam pristupu ked nebudem mat zaplateneho porodnika.
pri prvom som nemala a dopadlo to dobre, ale odvedy sa tam ludia pomenili, tak neviem ako je to teraz

barbarka
22. jún 2012

a este otazka, brali ste aj vlastne oblecenie pre babo? lebo tu co niekto daval zoznam tak je, ale pri malom som potrebovala iba pri odchode z porodnice

siss_sz
22. jún 2012

@barbarka ja by som isla, keby som nemala vyslovene svojho dr., ktoreho tam chcem..alebo by moj nebol porodnik... je to fakt dost penazi... a neni tam nikto hrozny 😀
oblecenie ti daju, ale su to take komunisticke kosielky a na nohy iba plienky omotavaju... takze myslim, ze asi vacsina si berie svoje oblecko... ale mozno v tomto teple ani nepotrebuju nohavice ci dupacky😀

barbarka
22. jún 2012

@siss_sz vdaka, snad chytim daku priatelsku sluzbu 🙂
aj pri malom mu davali kosielky a ich perinku, a to bol zimny, tak neviem ci sa babo v tej perinke v lete neuvari 😅 , tak nieco vezmem a uvidime

luskacik
22. jún 2012

@barbarka - aj podľa mňa moc neriskuješ, stále sú tam dobrí lekári (a v podstate tí istí, čo pred tromi rokmi). A to oblečko pre bábo... ja si radšej zoberiem, mala som tam aj prvý krát pár vecí z domu a hneď na druhý deň som si malú obliekla do svojho, lebo presne v tom čase, tam bolo strááášne veľa detičiek a mali aj málo periniek, tak som im to trošku uľahčila 😉

barbarka
22. jún 2012

@luskacik fiha, ja ked som bola tak bolo tiez dost, ale teda perinky aj kosielky boli, a perinku by som mala tiez brat? to aby som 2kufre brala, jak na dovolenku 😀

siss_sz
22. jún 2012

@barbarka neber... do porodnice som napr. ja mala nachystanu jednu... a doma v skrini "balik veci" - co mi manzel VPRIPADE POTREB este do porodnice donesie... napr. brala som si 1 balenie vloziek a ked sa minali, doniesol druhe..a tak aj vecicky pre babo... 😉

luskacik
22. jún 2012

@barbarka - 😀 ja som tam išla s dvoma cestovnými taškami (jedna veľká pre mňa a jedna malá pre bábo), ale veď len plienky mi zabrali polovicu tašky a v tej mojej zase vatové vložky, uteráky, veľa minerálok atď. Mala som pre istotu aj vlastnú perinku, ale to som si tam asi niesla ako jediná 😀 Ale zase v auguste toho moc potrebovať nebudeš. A veľa maminiek si to oblečko pre bábo nenosí, má to aj výhodu, že sa im hneď nezašpiní a nemusia doma toľko prať 🙂 alebo si doma nejaké vecičky priprav a manžel ti ich na druhý deň prinesie... možno to tentokrát aj ja tak spravím, že si vezmem len nutné veci pre seba a ostatné mi prenesú...

barbarka
22. jún 2012

@siss_sz
@luskacik tiez tak rozmyslam ze zbalim jednu tasku a ostatne veci necham mm na viditelnom mieste a pripadne zavolam co potrebujem

luskacik
22. jún 2012

jasné, je to omnoho rozumnejšie. A veru aj ja to tak tentoraz urobím. Ako prvorodička som to trošku viac prežívala 😉 A bola som zbalená tak, že aj na dva týždne by som tam všetko mala po ruke 🙂 Za tie štyri dni mi manžel nemusel priniesť ani fľašu minerálky 😀 😀 😀

sisinka8
23. jún 2012

@kikusa8 DAKUJEM!!!!!! 🙂 uz sa balim aj ja ale mam problemy ved kufrik na kolieskach mi jeden mensi nestaci! 😖 idem tam ako na tyzden do chorvatska....... 😀 😉

julenka88
25. jún 2012

mamicky neviete nahodou či v galanskej nemocnice ma ambulanciu gynekologička (porodnička) Silvia Klementova???? dakujeeem 🙂

siss_sz
25. jún 2012

@julenka88 momentalne nie, lebo cirkuluje - v ramci atestacie... tak o rok 😉

julenka88
25. jún 2012

siss_sz a v galante vobec nema ambulanciu chcela by som zmenit gynekologa alebo mi poradte v galante niejakeho dobreho gynekologa??? Dakujeeem

siss_sz
25. jún 2012

@julenka88 nema este... no a zalezi od toho, ci chces platit, alebo nie... a potom vyberat z toho najlepsieho (z tych dvoch skupinň

julenka88
25. jún 2012

u mojho gynekologa som platila na pol rok 10 eur tak by som viac nechcela platit v cene bol aj ultrazvuk
a hladam gynekologičku dakujem
😅

siss_sz
25. jún 2012

@julenka88 😀 tak na GA to je vtip, pokial viem... iba ak v nemocnici Dr. Badidova ci ako sa vola... to bymohlo byt aj zadara😉 alebo ak este v GA NEMOCNICI ordinuje ina doktorka...u inch sa vseetkych PLATI... 😅

nanika11
26. jún 2012

@mataninka Ak môžem, tak ti poradím primára Mudr. Ščasného. Dr. Janíčka by som nechcela, mala som možnosť vypočuť si ako mu primár nadával za jeho neochotu voči pacientke. Primár je úplne super, rodila som pri ňom obidve deti a staral sa o mňa perfektne. Ja doporučujem jeho... Držím palce. Keď zavoláš sestričke a povieš že by si chcela rodiť u primára, alebo si ho daj zavolať a porozprávaj sa s ním, myslím že bude súhlasiť. Ja som u neho rodila ešte keď nebol primárom a aj keď už bol primárom a ostal stále rovnaký, len má teraz toho viac, takže je veľmi rýchly, ale nie zbrklý. Je to pedant.... 🙂 🙂 🙂

zuzzuli
26. jún 2012

prosim neviete mi poradit ci davaju pri prijme k porodu erarne kosele alebo si je treba nieco vziat? dakujeeem 😉

niky1336
26. jún 2012

ahojte! do GA treba zobrat so sebou klystir,alebo tam davaju?

siss_sz
26. jún 2012

@niky1336 davaju..ale zalezi aj od gynekologa...niektory predpisuje YAL...

daniela1311
29. jún 2012

@siss_sz Dr. Klementova by mala byt nazad v teraz septembri...

daniela1311
29. jún 2012

@julenka88 V Galantskej nemocnici ma ambulanciu dr. Babisova, ordinuje dvakrat tyzdenne (utorok a stvrtok) v ambulancii Dr. Barana na prizemi polikliniky, ale neviem, kolko sa u nej plati. Potom je tam este Dr. Klementova, ale pride z cirkulacie az v septembri. Pokial viem, Dr. Badidova este nema vlastne pacientky v ambulancii, ale to sa mozno uz zmenilo alebo zmeni v blizkej dobe (treba sa spytat na 10.poschodi v gynekologickych ambulanciach). No a na zaver je tu Dr. Mytnikova so svojou sukromnou ambulanciou, ale tam sa 10 Eur rocne neplati...

daniela1311
29. jún 2012

@zuzzuli Erarne kosele k porodu nedavaju, ibaze by si vobec nic so sebou nemala... Je lepsie zobrat si taku koselu, ktoru ti nebude luto po porode zahodit...

zuzzuli
30. jún 2012

@daniela1311 dakujem krasne 🙂 tak ja nieco pohladam za cim mi nebude luto 😝

daniela1311
30. jún 2012

@zuzzuli nie je za co, polezala som si tam dost dlho na to, aby som mohla robit skoro kvalifikovaneho poradcu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre