Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

fialka821
26. júl 2012

Dievcence ak sa mozem pripojit...az mam strach co pisete o galante....Ja sa tam tiez chystam rodit a uz teraz mam strach ked take veci pisete.....Snad to neak tam prezijem a sestricky si dam do poriadku ak budu drze asi ine mi neostava. Asi sa na to budem musiet pripravit uz ked ste ma takto negativne naladili.....S 1 som bola rodit v Nz ale tam tiez ziadna slava takze asi nebudem mat ani tu velke oci,ze by tu bol niekto namna mili......

siss_sz
26. júl 2012

@fialka821 ale nieee, neboj sa... ked neocakavas Grand hotel, tak nic zle nebude, neboj... 😉 ja som tam rodila prveo, idem aj druheho... 😉

fialka821
26. júl 2012

@siss_sz no grand hotel neocakavam ani nechcem lebo nz to bola katastrofa a prezila som to...len tych sestriciek a doktorou uz ked tak kazdy tu negativne pise,snad nebudu az taky neprijemny.....

barbarka
2. aug 2012

som prave v tejto porodnici, neviete mi poradit ci sem chodi nejaka laktacna poradkyna?

zuzzuli
2. aug 2012

@barbarka ahoj, ziadna poradkyna tam nechodi. jediny koho sa tam da spytat su sestricky na novorodeneckom 😒

ayfer
2. aug 2012

aj ja som rodila v galante a nemôžem sa stažovat,bola som spokojná 🙂 😉

matkatomi
2. aug 2012

Ahojte baby nevie niektora,kolko berie primar z GA za porod,ma to napisane niekde na dverach, ci je to na rodicke?kamoska mu dala pred 2 rokmi 300eur a teda nechcem mu dat malo ani vela a zaujimalo by ma teda ako sa to pohybuje teraz. 🙂

luskacik
2. aug 2012

@barbarka - si už v pôrodnici? či už máš aj po pôrode? Potom daj vedieť 🙂 Laktačnú poradkyňu si pozri na webe mamila.sk, v Galante sú dve poradkyne, ale či prídu aj do pôrodnice, to fakt neviem... ale skús zavolať, možno ti poradia. A tam na oddelení robí Andrea Bičanová - diplomovaná detská sestra, skús sa na ňu spýtať a či nemá službu teraz niekedy a aj jej sa popýtaj, určite ti pomôže. Držím palce 🙂)

siss_sz
3. aug 2012

@matkatomi v neocnici maju cennik...ale neviem presne sumy... ale urcite bude nniekde vyveseny...

zuzzuli
3. aug 2012

@matkatomi
maju tam vyveseny cennik na dverach pri porodnej sale a ak si ho zazmluvnis tak pocas sluzby je to 150 eur a mimo 250 eur 😉 - presne tam je aj uvedene kolko ide lekarovi a kolko ostava nemocnici. su tam dva cenniky a tento "lacnejsi" tam ma novsi datum, tak predpokladam ze ten je aktualny

matkatomi
3. aug 2012

Dakujem Vam 🙂 Nie este som doma,termin mam zaciatkom septembra 🙂bola som u neho uz na poradni,len som si to tam nevsimla a vlastne ma to pri odchode ani nenapadlo,pozriet sa na dvere 🙂 mam tam ist o dva tyzdne zasa k nemu tak to tam popozeram,ale dakujem este raz 🙂 a tu laktacnu sestru musim tiez nejako ohlasit? 🙂

katrenka111
3. aug 2012

@barbarka moja apartman je len pre vyvolených ja som si ho rezervovala a žial obsadili ho dcery znamych sestriciek prípadne lekárov takže to ma strasne nastvalo..... 😠

matkatomi
3. aug 2012

Jaaj tu laktacnu sestru som zle pochopila,tak som sa uz docitala 🙂 🙂 🙂

mucinkaa29
8. aug 2012

Ahojky kočky,no pekne sa to tu zmenilo kopu novych mamičiek,volakedy som tu bola cele dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prosim o radu,viete mi niečo povedat o Dr.Babišovej??? 😉 😉 😉 😉 😉 Mate snou skusenosti?dikes

nanika11
12. aug 2012

@barbarka čo sa týka sestričiek vo všeobecnosti, tak je to dosť biedne so starostlivosťou či už o pacientky alebo bábätká. viac menej je všetko na samotnej mamičke...

niky1336
15. aug 2012

ahojte. ide niekto rodit okolo 11 septembra? koho tam stretnem? dostala som zoznam , kde je napisane ze potrebujem pre babo komplet oblecko na pobyt a hygienicke potreby-naozaj je to tak? nic tam nedostaneme? ani telove mliecko?nic? pojdem jak keby som sa tam chcela nastahovat. tasku pre mna, tasku pre babo, a karton vody, jak sibnuta-sranda!

niky1336
16. aug 2012

baby, baby, nastrelia mojej malinkej nausnice v GAeste v porodnici?

deticky123
17. aug 2012

@niky1336 do porodnici potrebujes hygienicke potreby, vlozky, toalet pap,pohar, pribor,teplomer,papuce,odporucam jednorazove nohavicky,nocnu koselu aj zupan dostanes, pre babenko hygienicke potreby,pampersky,vlhcene vreckovky,benz-alkohol na pupcek,vatove tycinky,oblecenie aj perinku v nemocnici dostane, babenko vacsinou okupali a ani nepytali ziadne samponiky ani mydlo, pouzili svoje,prines babenku oblecenie len ked odchazate domov. Ja som dcerke do nemocnici zobrala nausnicky ktore boli namocene v alkohole,a na stvrty den ked nas prepustali domov, som poprosila jednu super sestricku nech prepichne dcerke uska klasicky-ihlou,chcela som, aby to mala malinka za sebou cim skor,kym este moc neciti bolest,a veru spinkala pri tom a ani nemukla a rychlo sa jej uska zahojili. jednoducho som chcela aby prisla domov uz s nausnickami. (len sa treba dohodnut, lebo sa to moc nesmie,ze vraj najskor az v prvej poradni u svojho pediatra) 🙂

zuzzuli
18. aug 2012

@niky1336 ja som tam rodila pred mesiacom a potrebujes veci co pisala deticky123... aleee ja osobne som nocnu koselu nedostala, je dobre ze som mala svoje a tak isto aj vecicky pre babo. Mne ho nechali hned od prveho dna a musim povedat ze je dobre ze som mala svoje vecicky, lebo si neviem predstavit tam chodit pokazde pytat - teda zalezi ktore sestricky budu mat sluzbu, od toho zavisi aj ochota na novorodeneckom 😖 . Podla mna ale kludne staci ked ti tie veci prinesie az tvoja polovicka, nemusis ich so sebou nosit ked pojdes rodit. A takisto som potrebovala aj svoje hygienicke potreby pre babo, ked prisli sestricky kazdy den okupat babo si ich vyziadali. 😉

niky1336
20. aug 2012

@deticky123

@zuzzuli
tak uz mam vecicky zabalene. 1 taska pre mna, a 1 co mi donesie ocinko na druhy den! v postielk odlozene veci, co by som este mala potrebovat a po pripade tiez prinesie priatel, takze som kludnejsia. dakujem pekne za rady, dufam ze to budem mat cim skor za sebou lebo sa zblaznim od strachu, ze nieco nebudem mat pri sebe, bez coho nezvladnem nic. :( som hrozna!! 🙂

deticky123
20. aug 2012

@niky1336 to najdolezitejsie mas pri sebe a onedlho budes ten maly zazrak drzat v naruci 😉 drzim palce 🙂

pemulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia1983
31. aug 2012

@pemulka mozem sa spytat, kto je tvoj lekar,ktory musel odist v den porodu?

diwa
31. aug 2012

@pemulka no ja nemam tiez dobre skusenosti s GA porodnicou..Pristup otrasny, sestricky okrem jednej taktiez.. Cele zle, ani sa mi na to mysliet nechce..a nehovorim o tom, ze pri vysetreniach zistili mojej dcere, ze ma jednu nozku dlhsiu az doma som si vsimla, ze to do papierov napisali..mne sa neunuvali to povedat..nehovoriac o dalsich veciach, ako napr, ze som mala premocenu plachtu od krvi a kazdy na mna kaslal, lebo vraj nemaju nic ciste..alebo mi dali infuziu, kedze mi bolo zle, ale dieta mi nechali v postielke..mala zacala vracat, skoro sa zadusila a ja som sa k nej nemohla postavit, skrz infuzie, skrz toho, ako mi bolo a samozrejme zvoncek ziadny..uplna bezmocnost..mlieko mi pre malu nechceli davat, vraj sa mam rozkojit..mala hladna vrieskala, ja plakala..ale ked im muz doniesol prasivu bonbonieru za 3 eura, uz problem nebol a davali mlieka kolkokrat som chcela..takze takto..Jedine, na co nemozem povedat krive slovo je p. dr. Janicek..nechapem, ze ta neprisiel pozriet, lebo on naozaj u mna bol aj trikrat za den a chodil od izby k izbe, ci tam boli jeho pacientky, alebo nie a vzdy sa kazdej opytal ako sa ma a kazdej odpovedal na otazky..takze Janicek hocikedy, galantska porodnica v zivote!!!

lucinka83
31. aug 2012

baby, klobuk dole, ze ste to takto super zvladli napriek podmienkam :( nerozmyslali ste rodit s dulou, je to anjel v jednej osobe a pri porode nenormalne napomocny clovek!!!

A este jedna info, bude v Bambuľkove burza oblečenia 14.9: piatžok cely den od 9 do 18, bolo tam minule tolko nadhernych veci za super ceny, aj nove, aj pre novorodencov, maminy si klucku podavali, mala velky uspech, velmi vela sa maminam predalo, mozete si prist predat aj nakupit, viac info cez IP

siss_sz
31. aug 2012

@diwa
@pemulka
lenze Dr. janicek odkedy ma ambulanciu v Seredi, ma znizeny uvazok v GA nemocnici... uz nie je ani izb.lekar, uz je tam pomenej... mozno preto 😉

trish31
31. aug 2012

@pemulka kto bol tvoj lekar?

pemulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
6. sep 2012

@pemulka a podala si aspon staznost ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre