Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

ladyka8
30. nov 2012

@zankaj čo už :( nemáme na výber

meli19
30. nov 2012

lulana 79 kedy si rodila?

zankaj
30. nov 2012

@meli19 no v podbrusku picha aj mna moja :( moja doktorka vravela ze sa natahuje to vazivo a tak. No prajem ti nech si na vianoce doma s malickym, ale tak babatko sa vypita vtedy ked to necakas

lulana79
30. nov 2012

@zankaj príbor jasne, maj svoj a aj hrnček... ja som napr. prvé 3 dni jedávala na izbe, čo som nevedela chodiť, takže je treba ho mať po ruke... a vodu na pitie máš pri posteli, tak aby si nemusela z veľkej 1,5l fľaše piť, ale si pekne nalievať do pohárika... ja by som si toto brala, aj kebyže nemocnica poskytne svoje, lebo ja som zas taká, že mám najradšej svoje veci a keby to bolo možné, tak aj plachtu si beriem a návliečky na periny 🙂

zankaj
30. nov 2012

@ladyka8 no mam sa na co tesit :( ach jaj nech uz som doma

meli19
30. nov 2012

dakujem pekne,aj ja ti prajem všetko dobre zankaj

lulana79
30. nov 2012

@zankaj jejda, samozrejme, že len zvonka pozrie, ani sa nedotýka, veď to je všetko boľavé, opuchnuté...

zankaj
30. nov 2012

@lulana79 no to ano ja mam rada radsej svoje veci viem ze je to ciste a tak. Predsa aj ked vyperies veci nieje to ono v tej nemocnici.

ladyka8
30. nov 2012

@zankaj hlavne nemaj strach 🙂 ani sa nenazdáš a budeš to mať za sebou a potom budeš už len spomínať 🙂 a samozrejme užívať si miminko a materstvo 🙂

zankaj
30. nov 2012

@lulana79 no aspon ze tak moja lekarka je taka nejaka drasticka a mna to dolu boli jak kona od kedy som tehotna. Ale vravi ze asi si moc branim babatko a stahujem susuru podvedome tak je to bolestive :(

lulana79
30. nov 2012

@meli19 no môj fešák už má 3 roky... v auguste 2009 🙂

zankaj
30. nov 2012

@ladyka8 ja uz sa strasne tesim na malicku a moj manzel ten uz je cely hotovy :D ale tak dufam ze to zvladneme 🙂

lulana79
30. nov 2012

@zankaj a komu chodíš? ja som tiež kedysi chodila do SA ženskej, tiež bola taká drsná, ale niekedy mi prišla dosť mimo ako keby bola... Iviceová tuším sa volala... alebo tak nejak

zankaj
30. nov 2012

@lulana79 ja chodim Zimmermannovej ona je aj porodnicka v GA v nemocnici. Je taka nejak apodla nalady ale v SA asi jedina normalna :D Iviceova je divna to je pravda uz to nejako dobojujem :D

meli19
30. nov 2012

aj my sa strašne tešime s manželom,dufam že tie bolesti zvladneme.

ladyka8
30. nov 2012

@zankaj budete mať dcérku 🙂 jééj 🙂 aj ja mám princezničku 🙂 u nás to tiež tak bolo že tato sa nemohol dočkať, aj bol so mnou pri pôrode 🙂 ináč aj ja som chodila ku iviczeovej 😒

zankaj
30. nov 2012

@ladyka8 No tatko chce byt pri porode ale je posraty strachom :D ale odvazny je sikulo som zvedava ako to dopadne cele mozno sa tam chuda spoklada :(

ladyka8
30. nov 2012

@zankaj ja som sa tiež bála že ten môj tam skolabuje ale bol veľmi statočný 🙂 a dalo nás to ešte viac dokopy že bol pri mne, videl čím som si musela prejsť, bolesti atď...

zankaj
30. nov 2012

@ladyka8 juuj to je pravda ja len dufam ze stihne prist a bude somnou.

ladyka8
30. nov 2012

@zankaj my sme našťastie dobre stihli. o pol štvrtej za mnou prišiel muž, to už som bola na vzdychárni a o 20,45 sa narodila emka 🙂 brat nestihol pôrod svojej ženy 🙂

zankaj
30. nov 2012

@ladyka8 no to ste mali stastie 🙂 no uvidime ako to zvladneme my 🙂

ladyka8
30. nov 2012

@zankaj zvládnete uvidíš 🙂 držím palce 🙂 ešte si uži vianoce vo dvojici, vlastne v trojici a oddýchni si kým môžeš lebo potom budeš mať už iné starosti radosti 🙂 ja som minulý rok o takomto čase s veľkým bruškom piekla koláče, tento rok bude piecť už na vianoce so mnou 🙂

zankaj
30. nov 2012

@ladyka8 :D posnazim sa uzit si klud lebo potom to uz bude o nervy 🙂

ladyka8
30. nov 2012

@zankaj nemusí to byť o nervy možno budeš mať kľudné bábo, 🙂

silvia0201
30. nov 2012

@zankaj Zimmermannová robý len vo štvrtok v GA. ak ju budeš chcieť k pôrodu, treba sa s ňou dohodnúť. ja tiež chodím k nej 😉

zankaj
30. nov 2012

@silvia0201 ano len vo strvrtok. No chcel aby som ju ale tak niekedy ma take svoje dni ze az sa jej clovek boji :D

silvia0201
30. nov 2012

@zankaj ona si toho dosť preskákala. všetci sme nejaký a nie stále sa nám chce usmievať. viem, že dr by mali byť k pacošom milí, ale niekedy to nie je možné a nie pri takom zameraní ako má ona 😀 😀 😀 😀
ja som s ňou bola počas tehu celkom spokojná 😀

zankaj
30. nov 2012

@silvia0201 no ona je zlata len ma take tie dni svoje ale podla mna kazdy ich ma aj ja mam niekedy take dniz e by som najradsej niekoho nakopala. A ona vas rodila aj?

silvia0201
30. nov 2012

@zankaj nie. ja som išla len tak. kto tam bude, ten ma odrodí. lepšie povedané, bola som dohodnutá s primárom, lebo som bola asi 3x na prietoky a to tam bol primár. tak si ma potom objednal on, keď robil. len mala sa vypýtala skôr na svet ako bolo na pláne 😀

zankaj
30. nov 2012

@silvia0201 jaaaj no pekne 🙂

zuzzuli
30. nov 2012

@meli19 ahoj, aj ja som v lete rodila u primara a z vlastnej skusenosti ho mozem len a len odporucit 😉 od zaciatku som ho chcela pri porode a nakolko mu plne ako lekarovi doverujem, som sa porodu vobec nebala 🙂 pri porode bol naozaj super, este aj ked som po porode lezala v sale tie dve hodinky za mnou prisiel co a ako. kazdy den sa dosiel spytat ako sa mam ja aj maly 🙂 takze druhe dieta rodim jedine s nim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre