• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

28. apríla 2017 
Ahojte! Mne povedal Dr. Janicek, ze budem platit 250 Eur. Cast ide nemocnici a cast jemu - kedze som si ho vyziadala. Co sa tyka zaplatenia porodnika, moj nazor je taky, ze som zaplatila 1x, zaplatim aj teraz a zaplatila by som aj 3x. Pri synovi som mala komplikacie a keby nemam zaplateneho porodnika, moj syn by medzi nami uz nebol. Pretoze mal sluzbu taky mlady, namysleny blavacky doktor, ktory si odisiel spat a vobec sa nestaral o nikoho a nic. Takze suhlasim, ze ak maju prist komplikacie, tak pridu, ale nesuhlasim, ze je jedno pri kom nastanu. ... Dufam, ze teraz to prebehne dobre a malinka si nebude musiet prezit to, co si prezil syn a aj ja pri prvom porode.
26. jan 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. jan 2013 o 19:40 • siss_sz
zmena burzy - 23.02. !!!
1. feb 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatá.
je v galantskej nemocnici niečo ako k´príprava na pôrod? a treba na také chodit? a ak ano tak kedy? moja mama síce rodila pred 20rokmi ale vraj vtedy ich gynekolog posielal na predpôrodné. mne nič také nehovoril.
a ešte sa chcem spýtat či niektorá nerodila u dr. Badidovej?
a poznámka k tým cenám...v nemocnici v cenníku je písaný 250eur. z toho 150eur lekárovi a 100eur v nemocnici ak je lekár mimo služby. ak má práve službu tak len tých 150eur lekárovi. ale možno to má aj každý lekár zvlášt upravené a toto sa týka len tých, ktorý sú zamestnaní v nemocnici. to neviem presne.
2. feb 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte som sa chcela spýtat na epidurálku v ga. dá sa tu niečo také objednať? a kolko to stojí? ešte som sa nerozhodla len preverujem možnosti. a viecero báb mi hovorilo, že s tou epidurálkou je to nejaké komplikované.
2. feb 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunflower201280 a patris k dr.janickovi, ci ta iba odrodi? ze ci take este berie... pacientky "iba na porod" ...
2. feb 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy epi asi musíš maď dohodnutú dopredu... aspoň ja som mala... môjmu dr. som to povedala na poslednej poradni, že by som chcela rodiť s epi, volal do nemocnice a dohodol anestéziológa (primárku, ktorá tam už ale nie je) na konkrétny termín, na ktorý som sa aj ja potom dostavila do pôrodnice. Povedal mi, že za starej meny sa jej dávalo 1000 korún, tak sme dali do obálky 50 eur
2. feb 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... chcela by som sa opýtať, že či máte niektorá nejaké skúsenosti pri pôrode s DR. Barannom? Alebo ho budete mat niektorá pri pôrode?
3. feb 2013 o 10:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siss_sz Nie, nepatrila som k nemu, iba som u neho rodila, ale tiez povedal, ze uz nechce brat, tak sa ho treba spytat. Je to strasne mily a vyborny lekar. My sme uz s malinkou doma :slight_smile: . L
3. feb 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunflower201280 tak cim siho presvedcila, ze ta zobral? :wink:
tak gratulujem!!! :slight_smile:
3. feb 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vyjadril sa, ze som jedna z poslednych, ktoru berie, tak som to este stihla :slight_smile:
3. feb 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,moja svagrina chodí k dr.Janickovi,vcera sa pytala na porod,ze kolko berie a sestricka hovorila ze ziadne 250eur / z toho 150 jemu,100nemocnici-to je uplna blbost vraj/ konkretnu cenu nepovedala,ale ze takych 100-150eur urcite a nemocnici netreba nič! teraz neviem či preto,lebo je jeho pacientka....ale aj moja znama rodila u neho a tiez dala "len" 150eur a nebola jeho pacientkou
5. feb 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som len napisala co mi povedal pred porodom. Tiez som vsak tolko neplatila po porode. L
5. feb 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inak ja som pocula ze nemocnici sa fakt nic nedava,vsetko ide k dr.povedala mi to sestricka ktora pracuje na gynekologii,tak asi o tom nieco vie.A ked som sa pytala na dr.Janicka-tak povedala ze ona by k nemu urcite nesla ale nechcela povedat preco,mozno tym ze je 80.-ty rocnik,tak nie je voci nemu taka dovera ked je taky mlady
7. feb 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip skus si pozriet jeho temu... nie je tam na neho kriveho slova ;-ň svedci o jeho odbornosti aj stupajuci pocet pacientok :wink:
ono oficialny cennik je..ale je jasne, ze neiktori doktori ho obchadzaju... a co sa tyka toho, co povedal kolega/kolegyna... ak si niekedy pracovala, urcite vies, koho najviac ohovaraju... toho, co ini najviac chvalia :wink:
7. feb 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@klaudialip ked sa ide podla oficialneho cennika, velka cast ide nemocnici... asi preto ho vsetci tak radi obidu :D a co sa tyka dr. janicka, je sice mlady ale velmi prijemny a zodpovedny... napriek tomu ze k nemu nechodim, mam totiz svojho doktora, nepocula som na neho krive slovo
10. feb 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy badidova v galante uz nepracuje od februara je v bratislave
10. feb 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diduska88 kamoska u neho rodila. si jeho pacientka?
10. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krasneleto to vážne? a sakra... ja som ležala na gynde v januári a to tam este bola. kurnik, nemohla vydržat kým porodím :unamused: :wink:
10. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy ano , ja som lezala koncom mesiaca a vtedy mala poslednu sluzbu, k prvemu februaru je v bratislave, pytali sme sa sestriciek
10. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krasneleto badidova to je ta nizsia, kucerava doktorka?
10. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krasneleto áno som jeho pacientka a neviem čo môžem očakávať, keďže som nenašla žiadne reakcie na pôrod s ním...
11. feb 2013 o 12:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdecne Vas pozyvame, aj tehulky si urcite nakupia krasnu vybavicku :slight_smile:
11. feb 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siss_sz nepytala si sa sice mna :slight_smile: , ale ano, Badidova ma take tmave kucerave vlasy :wink:
11. feb 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diduska88 myslim ze pri porode je velmi fajn...
11. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siss_sz ano nie je moc nizka, trochu pri sebe a okuliare
11. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krasneleto
@moka vdaka... hm, skoda, ze odchadza...
11. feb 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siss_sz neodchadza :slight_smile: ona uz tam nie je :grinning:
11. feb 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ako je to s panom primarom, tiez berie peniaze za porod??? aj ked som jeho pacientka??
12. feb 2013 o 11:44  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete ako je to teraz s tou karantenou na porodnici?
13. feb 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok