Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

sunflower201280
26. jan 2013

Ahojte! Mne povedal Dr. Janicek, ze budem platit 250 Eur. Cast ide nemocnici a cast jemu - kedze som si ho vyziadala. Co sa tyka zaplatenia porodnika, moj nazor je taky, ze som zaplatila 1x, zaplatim aj teraz a zaplatila by som aj 3x. Pri synovi som mala komplikacie a keby nemam zaplateneho porodnika, moj syn by medzi nami uz nebol. Pretoze mal sluzbu taky mlady, namysleny blavacky doktor, ktory si odisiel spat a vobec sa nestaral o nikoho a nic. Takze suhlasim, ze ak maju prist komplikacie, tak pridu, ale nesuhlasim, ze je jedno pri kom nastanu. ... Dufam, ze teraz to prebehne dobre a malinka si nebude musiet prezit to, co si prezil syn a aj ja pri prvom porode.

siss_sz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siss_sz
1. feb 2013

zmena burzy - 23.02. !!!

roxy
2. feb 2013

ahojte dievcatá.
je v galantskej nemocnici niečo ako k´príprava na pôrod? a treba na také chodit? a ak ano tak kedy? moja mama síce rodila pred 20rokmi ale vraj vtedy ich gynekolog posielal na predpôrodné. mne nič také nehovoril.
a ešte sa chcem spýtat či niektorá nerodila u dr. Badidovej?
a poznámka k tým cenám...v nemocnici v cenníku je písaný 250eur. z toho 150eur lekárovi a 100eur v nemocnici ak je lekár mimo služby. ak má práve službu tak len tých 150eur lekárovi. ale možno to má aj každý lekár zvlášt upravené a toto sa týka len tých, ktorý sú zamestnaní v nemocnici. to neviem presne.

roxy
2. feb 2013

a ešte som sa chcela spýtat na epidurálku v ga. dá sa tu niečo také objednať? a kolko to stojí? ešte som sa nerozhodla len preverujem možnosti. a viecero báb mi hovorilo, že s tou epidurálkou je to nejaké komplikované.

siss_sz
2. feb 2013

@sunflower201280 a patris k dr.janickovi, ci ta iba odrodi? ze ci take este berie... pacientky "iba na porod" ...

lulana79
2. feb 2013

@roxy epi asi musíš maď dohodnutú dopredu... aspoň ja som mala... môjmu dr. som to povedala na poslednej poradni, že by som chcela rodiť s epi, volal do nemocnice a dohodol anestéziológa (primárku, ktorá tam už ale nie je) na konkrétny termín, na ktorý som sa aj ja potom dostavila do pôrodnice. Povedal mi, že za starej meny sa jej dávalo 1000 korún, tak sme dali do obálky 50 eur

diduska88
3. feb 2013

Ahojte ... chcela by som sa opýtať, že či máte niektorá nejaké skúsenosti pri pôrode s DR. Barannom? Alebo ho budete mat niektorá pri pôrode?

sunflower201280
3. feb 2013

@siss_sz Nie, nepatrila som k nemu, iba som u neho rodila, ale tiez povedal, ze uz nechce brat, tak sa ho treba spytat. Je to strasne mily a vyborny lekar. My sme uz s malinkou doma 🙂 . L

siss_sz
3. feb 2013

@sunflower201280 tak cim siho presvedcila, ze ta zobral? 😉
tak gratulujem!!! 🙂

sunflower201280
3. feb 2013

No vyjadril sa, ze som jedna z poslednych, ktoru berie, tak som to este stihla 🙂

babe19
5. feb 2013

ahojte,moja svagrina chodí k dr.Janickovi,vcera sa pytala na porod,ze kolko berie a sestricka hovorila ze ziadne 250eur / z toho 150 jemu,100nemocnici-to je uplna blbost vraj/ konkretnu cenu nepovedala,ale ze takych 100-150eur urcite a nemocnici netreba nič! teraz neviem či preto,lebo je jeho pacientka....ale aj moja znama rodila u neho a tiez dala "len" 150eur a nebola jeho pacientkou

sunflower201280
5. feb 2013

Ja som len napisala co mi povedal pred porodom. Tiez som vsak tolko neplatila po porode. L

klaudialip
7. feb 2013

Inak ja som pocula ze nemocnici sa fakt nic nedava,vsetko ide k dr.povedala mi to sestricka ktora pracuje na gynekologii,tak asi o tom nieco vie.A ked som sa pytala na dr.Janicka-tak povedala ze ona by k nemu urcite nesla ale nechcela povedat preco,mozno tym ze je 80.-ty rocnik,tak nie je voci nemu taka dovera ked je taky mlady

siss_sz
7. feb 2013

@klaudialip skus si pozriet jeho temu... nie je tam na neho kriveho slova ;-ň svedci o jeho odbornosti aj stupajuci pocet pacientok 😉
ono oficialny cennik je..ale je jasne, ze neiktori doktori ho obchadzaju... a co sa tyka toho, co povedal kolega/kolegyna... ak si niekedy pracovala, urcite vies, koho najviac ohovaraju... toho, co ini najviac chvalia 😉

krasneleto
10. feb 2013

@klaudialip ked sa ide podla oficialneho cennika, velka cast ide nemocnici... asi preto ho vsetci tak radi obidu :D a co sa tyka dr. janicka, je sice mlady ale velmi prijemny a zodpovedny... napriek tomu ze k nemu nechodim, mam totiz svojho doktora, nepocula som na neho krive slovo

krasneleto
10. feb 2013

@roxy badidova v galante uz nepracuje od februara je v bratislave

krasneleto
10. feb 2013

@diduska88 kamoska u neho rodila. si jeho pacientka?

roxy
10. feb 2013

@krasneleto to vážne? a sakra... ja som ležala na gynde v januári a to tam este bola. kurnik, nemohla vydržat kým porodím 😒 😉

krasneleto
10. feb 2013

@roxy ano , ja som lezala koncom mesiaca a vtedy mala poslednu sluzbu, k prvemu februaru je v bratislave, pytali sme sa sestriciek

siss_sz
10. feb 2013

@krasneleto badidova to je ta nizsia, kucerava doktorka?

diduska88
11. feb 2013

@krasneleto áno som jeho pacientka a neviem čo môžem očakávať, keďže som nenašla žiadne reakcie na pôrod s ním...

lucinka83
11. feb 2013

srdecne Vas pozyvame, aj tehulky si urcite nakupia krasnu vybavicku 🙂

moka
11. feb 2013

@siss_sz nepytala si sa sice mna 🙂 , ale ano, Badidova ma take tmave kucerave vlasy 😉

krasneleto
11. feb 2013

@diduska88 myslim ze pri porode je velmi fajn...

krasneleto
11. feb 2013

@siss_sz ano nie je moc nizka, trochu pri sebe a okuliare

siss_sz
11. feb 2013

@krasneleto
@moka vdaka... hm, skoda, ze odchadza...

krasneleto
11. feb 2013

@siss_sz neodchadza 🙂 ona uz tam nie je 😀

marikurucova
12. feb 2013

a ako je to s panom primarom, tiez berie peniaze za porod??? aj ked som jeho pacientka??

evui
13. feb 2013

Ahojte, neviete ako je to teraz s tou karantenou na porodnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre