• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

28. apríla 2017 
@buci ja som v stredu rodila cisarskym a v nedelu som bola doma, takze podla mna max. 3dni po ides domov
25. feb 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buci na 4. deň ráno cupitate domov :slight_smile: ak si ok ty aj babo :slight_smile:
25. feb 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozhovor s Prof. Rockenschaubom, osvieteným to pôrodníkom
prečítate si o prirodzenom pôrode i o cisárskom reze- naozaj velmi zaujímavé informácie

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovory/item/208-alfred-rockenschaub
25. feb 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vie mi niekto poslat aktualny zoznam co do porodnice do Galanty ?aby som zbytocne nebrala vela veci...dik moc ak mozte na meil d.kissova@centrum.sk este raz dik moc.....
25. feb 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozte to napisat aj sem,ak by som mohla nejaku vec vybrat z tasky tak by ma to potesilo :grinning:
26. feb 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tiež som zvedavá na vecičky do nemocnice :slight_smile:
26. feb 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip
@buci neviem či je to aktuálne a či vam otvori subor,ale toto som nasla na nete :slight_smile:
http://www.studioprezeny.sk/downloads/Vybavicka_galanta.doc
26. feb 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak neotvorí,tak skúste takto http://www.studioprezeny.sk/index.php?page=3 a tam dole je ikonka WORD-u :slight_smile:
26. feb 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa opytat este sa dáva ten balik /krabička/ s dojcenskymi vecickami po porode? Davalo sa aj pred aj po :slight_smile: pred dvoma rokmi :slight_smile:
27. feb 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ták dnes som sa dozvedela ze pan dr. Vasko chodi k porodom do GA :slight_smile:
5. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babe19 ten sa dava... ten "pred" sa dava iba podla toho, ci s nimi ma gynekolog zmluvu... :wink:
7. mar 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buci super,ja som sa ho tiez chcela opytat. Ale sumu nehovoril za porod,ze?
7. mar 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,neviete ci su este zakazane navstevy?a ak ano tak neviete do jedy?
10. mar 2013 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred tyzdnom este boli zakázané a vypísané bolo "až do odvolania" ak sa dobre pamätám. A bolo to na dverách polikliniky.
10. mar 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno hlupa otazka ale neviete ci je v galantskej nemocnici dostupne nezakodovane wifi?
11. mar 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip ja som nechytala... ja som si na mesiac predplatila net v mobile :grinning:
11. mar 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip nie, nie je :unamused: ja si beriem mobilný internet
11. mar 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip dnes som bola v GA v nemocnici a oznam strhli, takze uz môžu ist navstevy. :slight_smile:
12. mar 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás, v Bambuľkove v Galante
12. mar 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy urcite odporucam tu predporodnu pripravu, aj ja sa chystam, bola aj na jesen a super, inde sa za to platia tazke prachy :slight_smile:
12. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka83 a vieš mi aj poradiť kde a kedy sa nato treba prihlásiť? Ďakujem.
a ešte by som sa chcela spýtať, keď chcem mať muža pri porode aj ten musí prejsť nejakou prípravou?
12. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy ak chces prist, mozes aj u mna, ja Ta nahlasim :slight_smile: muz nemusi, vyskolis ho Ty, ale moze :slight_smile: ak by chcel, tak sa mozes potom s tou pani dohodnut aj na individualnej priprave pre manzela a Teba, ale urcite pridi, oplati sa Ti to!
12. mar 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buci ahoj,nevies posledne tyzdne sa chodi do Galanty na kontroly od dr.Vaska?
12. mar 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka83 nooo ja by som chcela chodit. a kedy to býva?
12. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy prvykrat to bude 26.3. od 16hodiny, ak este pracujes, mozes prist aj neskor a potom sa dohodneme na frekvencii a datume dalsich stretnuti :slight_smile:
12. mar 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka83 a to je v tom bambulkove? nepracujem takže je mi to vcelku jedno :wink: dúfam akurát ma nevymákne kontrola :sweat_smile:
12. mar 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy hej, v BAmbulkove, vies, kde to je? to mas pripravu na porod, to mozes absolvovat?
12. mar 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka83 viem viem, na madarskej záklafnej, že? no neviem čo možem a čo nemožem ale asi prídem. zorganizujeme sa asi viaceré z májoviek :wink:
12. mar 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy urcite neolutujete, opytaj sa @siss_sz ona chodila na jesen, moze objektivne povedat, kolko jej to dalo, a to bolo vtedy len par stretnuti, tzeraz bude aj s pripravou na dojcenie :slight_smile:
13. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 ahoj, to este neviem, či aj on posiela do GA . Podla mna by mal - aby nás kontrolovali pred pôrodom tam kde budeme rodiť. Ale buduci týžden idem k nemu do SA do poradne, možno sa dozviem niečo nové. Ak ano - dám vedieť :slight_smile:
13. mar 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok