• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

15. júla 2017 
@mata1001 ja som to u MUDr.Barana videla ale to uz bolo davno,ale pamatam sa ze tam to bolo vyvesene...Ved sa spytam mojho lekara,mozno aj oni to maju niekde vyvesene....
@babe19 uuuuuuf to je smutne
23. apr 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trish31 a ty ku komu chodis?
23. apr 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 k MUDr.Havrankovi
23. apr 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trish31 alebo skus si dat do googla nieco ze predporodna priprava galanta a tam ti mozno vyhodi nejake terminy...
23. apr 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 bohuzial to neviem... :(
23. apr 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, baby :slight_smile: Mame ponuku pre Bambulkovo a spriatelenych na stretko za ucelom kurzu keramiky v Matici, my by sme to mali bezplatne, len by sme dali 1euro za hlinu, je to super ponuka, ak ma rad niekto tvorenie, co si vyrobite, vypalia Vam,, oglazujete a mate krasne vyrobky, dary, hocico, co sa VAm hodi domov. Bude to tento stvrtok od 15.30, ak mate zaujem, dajte mi vediet, lebo nas musi byt 6, zatial len 3-4. tesime sa, ked to niekomu urobi radost, sirte info dalej, prosim!
23. apr 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trish31 v Galante v Rodinnom centre Bambulkovo prebieha predporodna priprava, najblizsie stretko je 30.4. od 16hodiny.
23. apr 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka83 Ahoj budem to sledovať,od kolkeho mesiaca na to treba chodiť prosim Ta?
24. apr 2013 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, čo máte aspoň trocha svojej hrdosti a rozumu tak na Bambuľkovo (Galanta) radšej zabudnite. Je to vymývanie mozgov. Prirovnala by som to až k istej forme sektizmu. Jedna mamička tam niečo povie a všetky ju ako naprogramované poslúchajú. Každé dieťa je iné a sama matka zistí, čo jej dieťa potrebuje a kedy. A nie, že jedna matka povie, že dieťa treba prikrmovať až od ..... nejaký čas. Rozum sa mi zastavuje s čím chodí domov moja suseda z každého sedenia. Pomooooc.
25. apr 2013 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trish31 Radšej to ani nesleduj, keď tak, pozri si kurz pre budúce mamičky v nemocnici v GA, ale verím, že to nebudeš ani potrebovať.
25. apr 2013 o 19:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskaam preco?Ved to prvorodickam len pomaha si myslim
25. apr 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskaam ja by som chodila len na pripravu,mne je jedno kde to je :grinning:
25. apr 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnešná poradna za mnou... pondelok nastupujem do H .... jaaaj - staň sa zázrak cez víkend :grinning:
26. apr 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buci drzim palce
26. apr 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buci nech to mas v nedelu spontanne za sebou :slight_smile: drzim ti velmi palce!!!!!!!
27. apr 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trish31 prípravka fááájn, ale v Bambuľkove ťa akurát zmagoria, katastrofálne scenáre a nadiktujú ti pomaly kedy máš čo robiť, ja osobne preferujem keď tak odborníkov aj v tejto oblasti a to sú v nemocnici v Galante.
27. apr 2013 o 15:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 dufam ze to pride aj samo, dnes uz ma chytaju cudne pocity, tak hádam sa už pôrod naštartoval :slight_smile: už sa neviem dočkať. Neviem si najsť svoje miesto, som nervozna... už mi všetko vadí :confounded:
27. apr 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskaam to aj ja,ja som len nevedela ci je pripravka len jedna v GA alebo ich je viac :slight_smile:
27. apr 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buci a kto ta bude rodit?
27. apr 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trish31 chodim k MUDr. Vaškovi do Sale a jeho chcem mať aj pri pôrode. Tak dúfam že to tak stihneme :slight_smile:
27. apr 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buci ked som lezala v nemocke mal sluzbu v nedelu,velmi mily :slight_smile:
27. apr 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buci nooo,to uz moze byt ono. ja som tiez mala v sobotu strasne cudne pocity a potom bumm rano v nedelu to prislo :slight_smile: budem na teba mysliet :slight_smile:
27. apr 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedela vecer... stale nič... ale zajtrajsok to istí. dakujem ze na mna myslite :slight_smile:
28. apr 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buci drzime ti palce,vsetko dopadne super!!!
29. apr 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi dať nejaké aktuálne informácie o tom čo treba vziať do nemocnice do galanty? nasla som zoznamy ale stare a neviem na koľko sa to tam zmenilo atd.
+ robia v galante priamo v nemocnici pripravu? Kto? Kolko to stojí a kde sa na nich nakontaktujem? Som prvorodička :grinning: to asi veľa vysvetľuje :grinning:
2. máj 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aristokratka ano môžem ti dať dosť presné info o GA pôrodnici :slight_smile:)) rodila som 29.4.2013. pozbieram si vsetky myslienky a poslem Ti info .-)
3. máj 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buci Ďakujem bbudem ti veľmi povďačná každá drobnosť mi pomôže :grinning: a navodí pocit "istoty" a MOŽNO ani stres nebude taky velky :grinning:
- ešte sa opytam na porodnika vaško mal mať teraz nejake prenašane porody nebola si jednou z nich ty? Ak ano ako si s nim bola spokojná?
3. máj 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bude niekto rodit v Galante u primára (v máji, v juni alebo juli) ?
3. máj 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buci aj ja si prosím nejaké infošky :slight_smile:)) začínam silno stresovat.mimochodom gratulujem k drobčekovi :wink:
4. máj 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aristokratka aj ja som velmi vedava na vsetko,pis pis.a gratulujem :slight_smile:
4. máj 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok