Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

buci
26. máj 2013

@roxy V konečnom dôsledku - dieťatko vie najlepšie kedy má prísť na svet 😉 čajík nevyvoláva, len uvolnuje svalstvo (zázraky nečakaj 😎 )

mezike
26. máj 2013

@kvidka s DS mam skusenost, otrasnu. nikdy viac, aj ked by mi za to platili. Ale je tu aj tema Porodnica v Dunajskej Strede, ake to tam je? Skus ju najst.

eribac
27. máj 2013

@ccaro ďakujem za užitočné info 😉 aké sú tie velké vlohy bez lepky, tiež samu?

ccaro
27. máj 2013

@eribac V pohode 🙂. Ja som kupovala tie od chicco. Tie su fajn, a tiez tie od firmy bella. 30-40 ks by ti malo stacit na tie 4 dni. Neviem, ci buci pisala do toho zoznamu, ale je fajn si kupit tiez krem na bradavky.

eribac
27. máj 2013

@ccaro no fajn, vygooglim si a objednám cez net. Krém na bradavky už mám 🙂

buci
27. máj 2013

@ccaro
@eribac Kecnem Vám do toho 😉 Nedá sa to aj v lekárni kupit? Tie SAMU ano, ale tie ostatné? Len aby si zbytočne neplatila za poštovné, ked objednáš cez net. Inak ja som so SAMU spokojná 🙂

eribac
27. máj 2013

@buci ja objednávam 95% vecí cez net, dokonca aj z overenej lekárne. Je to lacnejšie a pohodlnejšie 😉 a keď nakúpiš viac aj bez poštovného 😉

ccaro
27. máj 2013

@buci Ja som to kupovala v lekarni, myslim tie od belly, a tie druhe som si kupovala v BA. Samu tiez boli fajn. Ak maju aj vacsie ako tie mini, tak urcite su dobre aj tie. Hlavne nech tam nie je lepiaca paska 🙂

buci
27. máj 2013

@ccaro Ja ked som si kupovala tie SAMU v lekarni, tak mi automaticky dali MINI. Ja blba - vtedy - som si nedomyslela, ze existuje mozno aj MAXI. Az na nete som sa neskôr dočitala 😖 Ale vydrzala som aj s mini 😎

babe19
29. máj 2013

@buci teba kedy poslal lekar na prietoky? ja som 37+4tt a zatial nič :(

buci
29. máj 2013

@babe19 mna poslal medzi 38-39 tt. Ale opytaj sa, aby nezabudol 😎 Ale - to by nemal. Ja som sa ho pýtala, či treba ísť do GA sa ukazať, tak vravel ze hej a potom sme sa dohodli na termíne.

babe19
29. máj 2013

@buci dakujem 🙂

babe19
29. máj 2013

Ozaj a neviete ci dievcatkam nastreluju nausnicky v nemocke?

trish31
29. máj 2013

Baby mna napadlo,ake mate skusenosti s prilozenim babatka po porode hned?Nemali s tym problem?

petruci6
29. máj 2013

@nemali by mat ked sa s nimi vopred dohodnes a vsetko zalezi na dr,ja som mala sekciu,mne doniesli malu po hodine co som sa prebrala

siss_sz
30. máj 2013

@trish31 ja som a ani nedohodla a pilozili mi...aj mojej kolegyni vedla mna o lezala..tak snad to uz robia vsetci automaticky... dostali asi pokyn 😉

ccaro
30. máj 2013

@trish31 Mne tiez malu hned prilozili, este predtym ako ju zababusili. Potom mi ju tiez dali, ked uz bola zababusena 🙂

buci
30. máj 2013

@trish31 Mne maleho prilozili az potom ked ho zababusili - a aj to len asi na 5 sekund.Dva krat mi sestricka stlacila bradavku pri malom a skonstatovala, ze nesaje, spí, tak ho zobrala prec 😢 Dodnes sa na tu sestricku hnevam (ta bola jedina na oddeleni hnusna 😠 Baby bojujte. Nenechajte, aby dietatko zobrali. Nespravte tu istu chybu ako ja. Bola som ticho nic som jej nepovedala aby ho nechala pri mne (za to sa aj na seba hnevam) Myslela som si ze to je normalne - ze musia dietatko zobrat (do tepla) ale predsa pri mamicke je to teplo co bábo potrebuje.

trish31
30. máj 2013

@buci preto sa pytam lebo ja ho chcem mat pri sebe,nedam ho ja nikomu

buci
30. máj 2013

@trish31 držím Ti palce, aby Ti to dovolili po celú dobu. To je to najkrajšie čo môže byť, vytvoríš si krásne puto 🙂 Budem len tíško závidieť 😢 Ja som bola taká blba ☹ 😠

trish31
30. máj 2013

@buci uvidime,neviem si to vobec predstavt,len viem,ze ho chcem mat pri sebe

aristokratka
30. máj 2013

ja by som xcela aby nechali dotepat pupocnik....ale to na nich budem uz moc narocna ze? 🙂

lucinka83
4. jún 2013

@aristokratka treba si to pytat!

siss_sz
4. jún 2013

@roxy tak co nakoniec pomohlo..ci vypytaôl sa sam? gratulujeme, inaaac 😉

anailuj
6. jún 2013

Pozerám dneska správy a Galantská pôrodnica sa zase raz ukázala.
Tu je aj článok http://nitra.sme.sk/c/6521518/dieta-zomrelo-pre...
Akože dokedy tam tá akože pani doktorka ešte bude? Už by konečne aj sama mohla pochopiť, že nato skrátka nemá. Nechápem ako získala titul MUDr. 😢

siss_sz
6. jún 2013

@anailuj to je uz starsie... bolo presetrene a vina lekarky sa nepotvrdila. je to smutne, nikto z nas by to nechcel zazit...ale mne tiez pred porodom neobili ultrazvuk...

anailuj
7. jún 2013

@siss_sz Ale keď raz mamička upozorní lekára, že cíti, že niečo nie je v poriadku, tak to je riešenie, že ju pošlú domov, alebo na ňu nahučia, nech sa ukľudní? Práve že bola treťorodička, tak asi vie, čo je a čo nie je normálne v jej tele. Potom je už na "prepáčte" neskoro. Vina lekárky sa nepotvrdila, lebo všetci vieme ako to funguje v tomto štáte.... Keby sa do toho obul nejaký právnik možno by to inak dopadlo. Nebudem si tu vybýjať zlosť, toto fórum nie je o tom. Prepáčte mi, všetci!

lelkeska
7. jún 2013

@anailuj Moja ale to bolo esete v roku 2012.Ja na galantsku porodnicu nemozem povedat nic zle,moje velke dakujem patri primárovi,vdaka nemu som donosila syna.

anailuj
7. jún 2013

@lelkeska tak to som veľmi rada, že si bola spokojná a všetko dobre dopadlo. Ja som sa nechala uniesť emóciami. Ja a moja sestra sme mali kvôli tej pani doktorke po zákroku zdravotné komplikácie, ja v sept.2011 a ona v nov.2012. Preto keď o nej niečo počujem, vybuchnem.
Dúfam, že aj ja budem mať s tou pôrodnicou len tie najlepšie skúsenosti ;)

trish31
9. jún 2013

@anailuj to bola ktora lekarka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre