Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

papalinka7
29. dec 2013

@marhulka13 dakujem - po novom roku sa uz chcem pobalit, tak aby som vedela co treba dokupit 🙂

marhulka13
29. dec 2013

@papalinka7 tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂 a aj si v GA zazmluvnujes lekara?

papalinka7
29. dec 2013

@marhulka13 dakujem 🙂 chcem si zazmluvnit - chodim Janickovi.. ty si mala ci nie?

franzziska
29. dec 2013

novorodenecke odporucam..najma tie mlade doktorky...poznam jednu aj osobne..snazia sa

marhulka13
29. dec 2013

@papalinka7 ja som nemala nikoho, nevedela som, ci rodit v GA alebo v NR, no malí je predcasniatko a prave vtedy som bola u rodicov a leteli sme do prvej porodnice a dcera sa narodila do 15 minut od prichodu 🙂 no mala som stastie a odrodil ma moj gynekolog
ale Janicka by som brala, na toho sa aspon dobre pozera 😀 😀 😀

marhulka13
29. dec 2013

@franzziska doktorky super, niektore sestry horsie, teda pre mna hlavne jedna 🙂

papalinka7
29. dec 2013

@marhulka13 musim sa s nim dohodnut na dalsej poradni..

trish31
30. dec 2013

@papalinka7 ja som zupan nepouzila lebo tam bolo horko velmi....a nocne osele jasne ja som mala 6

trish31
30. dec 2013

@papalinka7
@marhulka13 no ja som brala pre maleho oblecenie resp.mi priniesli lebo od dalsieho dna ho uz mas stale pri sebe a neviem,bolo mi divne ist pytat oblecenie od sestier.A hlavne ked sa ogrckal to menis dost casto,moj sa zvykol aj ocikat...a @papalinka7 odporucam ti zazmluvnit lekara,je to uplne ale uplne iny pristup...

papalinka7
30. dec 2013

@trish31 Dakujem za rady 🙂

marhulka13
30. dec 2013

@trish31 ja som mala stastie na super sestru z novorodeneckeho, ta mi tam nechala hromadu kosielok a tri perinky, ciapocku mi doniesla tak preto som pouzivala to ich. Navyse mna bavilo vkuse behat hore dole, lebo som sa tam nudila. 😀
Ja som teda mala stastie aj na porodnika, ze som si sice mojho nezazmluvnila, ale napokon ma aj tak odrodil on. V Nitre som tiez nemala nikoho, ale tam som mala tiez stastie, lebo ich pristup a starostlivost boli perfektne

trish31
30. dec 2013

@marhulka13 kto ta rodil?No ja som sa nenudila teda.a hlavne ja som bola rada ked som nemusela chodit ja som sa riadne postavila az dva tyzdne po porode

ladyzs
30. dec 2013

Ahojte neviete či je pravda, že sa pôrodnica v Galante a to aj s novorodeneckým prerábala ? Ja som rodila v GA v 2012 v máji vtedy bola len pôrodná sála a teraz som počula, že všetko je tam vynovené ako to je ? Bola niektorá z Vás teraz niekedy ? Ďakujem pekne

ppismenko
30. dec 2013

@ladyzs ahoj neter rodila v ga v sept. a islo sa to tam stahovat a prerabat.....ale ci to uz je alebo nie netusim

ladyzs
30. dec 2013

@ppismenko Ďakujem pekne za info ja idem teraz až v apríli tak do tedy to hádam bude 🙂

ppismenko
30. dec 2013

ja som tam rodila v 2010,bolo to tam ake bolo,ale ja sa nestazujem,sestricky boli ku mne super a dr.tiez...

marhulka13
30. dec 2013

@trish31 ak je vsetko v poriadku, tak je to o inom, no keby som mala problemy, tiez sa mi asi behat nechce. mna rodil primár Šcasny

@ladyzs desiate poschodie je uz prerobene, presne v den, ked som rodila to tam akurat dokoncili

ladyzs
30. dec 2013

@marhulka13 Tak to je potom super ďakujem pekne za info 🙂

marhulka13
30. dec 2013

@ladyzs neni zac, ved tam to vlastne iba malovali tie izby, ostatne je take iste, ale kde su novorodenecke sestry, ta je to pekne ruzové 🙂 🙂

ladyzs
30. dec 2013

@marhulka13 takže čo sa týka zariadenia všetko tak ako bolo ? Akože mne je to aj jedno inam by som aj tak nešla mám dobré skúsenosti s GA len som bola zvedavá či je niečo na tom pravdy lebo pred rokom sa hovorilo, že sa bude rušiť a teraz je vraj v prvej 5 naj pôrodníc...

marhulka13
31. dec 2013

@ladyzs hej, postele a postielky su tie iste, ale ja som sa tam citila vyborne tiez. Kupelna je nová a pekná. Este raz rodit, znovu by som chcela do GA

papalinka7
3. jan 2014

@marhulka13 este som chcela - to si treba priniest aj vlastnu koselu na porod??ved taku ani nemam aby sa mi tam zmestilo velke brucho 🙂

marhulka13
3. jan 2014

@papalinka7 ja som sa uz nestihla prezliect, tak som rodila v tom, v com som prisla, no ostastne baby tam rodili vo vlastnych a aj mojmu muzovi kazali po porode, nech mi donesie koselu a prezlečiem sa...

papalinka7
3. jan 2014

@marhulka13 cize si mala len tricko na sebe v com si prisla?ja mam pripravene 3kosele - ale som myslela ze na porod mi daju nejaku ich - ved tam si asi aj tak viac odhalena ako zahalena.. a neviem ci prikladaju babo na brusko po porode a ked tam budem mat koselu vyhrnutu tak si to neviem predstavit.. ale zacinam asi nad tym moc uvazovat 🙂

marhulka13
3. jan 2014

@papalinka7 ja som skoro nestihla prist do porodnice, tak preto na prezliekanie nebol cas 😀 no potom mi kazali dat si svoju a ani som sa nepytala, ci by mi dali ich. A babatko mi tiez nedali na brucho, no hned ho podal lekar pediatrovi

papalinka7
4. jan 2014

@marhulka13 mam tri svoje a jednu taku starsiu teda k porodu 🙂 a malinku ti potom kedy dali?az po tych dvoch hodinach co sa este ostava na sale?

13monika
4. jan 2014

tiež som rodila v Ga pred 2 rokmi, a žiadny problém, nemala som nikoho vybaveného, malého som si vypýtala na brucho- bez problémov mi ho dali a aj prisať sme skúsili. Sestričky bola ochotná mi ísť aj po mobil, a ešte ma aj s malinkým na bruchu odfotili. 🙂 a rodil ma primár , ešte mi na vyžiadanie aj placentu ukázal a vysvetlil, ako funfuje. 🙂
Tak ja mám len a len pozitívne skúsenosti. Malého som mala hned aj na izbe, rodila som o 11,25, a o 14,30 mi ho priniesli. veľa šťastia

marhulka13
4. jan 2014

@papalinka7 doniesli mi ju trochu neskor, no ja som tam rodila akurat v den, ked sa to stahovalo, tak nemali moc casu. malá sa mi narodila 7.45 a okolo druhej mi ju uz doniesli. Na noc som ju dala este sestrickam, nech sa vyspim a potom som ju uz mala stale pri sebe... Trosku mi tam vadilo, ze co sa tyka dojcenia, co sestra, to iny nazor, tak som v tom mala dobry gulas

papalinka7
4. jan 2014

@marhulka13
@13monika dakujem baby za info.. 🙂 uvidime ake to bude teda u nas..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre