Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

micurka
18. dec 2014

@leniiik27 Doktorka Badidová už rodí? To som nevedela, že je pôrodníčka... Ona je inak velice milá!

leniiik27
18. dec 2014

@micurka ja si myslim , ze ako je to dobre mat zabezpeceneho porodnika . Ale na druhej strane ked tam ziadneho nepoznas je to jedno odrodit ta odrodi ten kto bude mat sluzbu.Ja som si myslela tiez ze si zaplatim ale potom si vravim zbytocne peniaze ked to na teba pride bude ti jedno aky porodnik bude pri porode. Ides rodit do Ga?

marhulka13
19. dec 2014

@micurka ja som nemala nikoho zazmluvneneho, no aj tak ma odrodil moj lekar. ani raz som si nikoho nezazmluvnila a vzdy som bola spokojna 🙂. tak ci tak lekar pride az vo finale, dotial sa o mna starala PA 🙂

trish31
23. dec 2014

@micurka zavisi aj od tvojej povahy...ja som potrebovala istotu a chcela so mat pri porode mojho lekara-predsalen ta pozna najlepsie,tak som si ho zazmluvnila.Nelutujem.Ale boli tam aj mamicky,ktore nemali zazmluvneneho nikoho a nestazovali sa.Myslim,ze je to skor o pocite ale je jasne,ze zazmluvneny lekar sa v 99% pripadoch chova inak ako nezzamluvneny.Bohuzial ale je to tak.

micurka
23. dec 2014

@leniiik27 Áno idem rodiť do GA, aj keď po prvom pôrode som si povedala, že už nikdy viac 🙂 ale je to najbližšie... a vraj sa to tam celkom zmenilo.

micurka
23. dec 2014

@trish31 Veď práve o to ide, že je to na lekárovi, aký je to človek, keď je ĺudský, nie je problém, ale nemusí byť... no ja som bola rada, keď som mala svojho, predsa len som k nemu chodila počas tehotenstva a bolo to iné! Človek je taký uvoľnenejší, ako pri cudzom doktorovi, ale pri tých bolestiach mi asi bude jedno 🙂 Ešte mi ostáva pár týždňov na rozmyslenie! Každopádne ďakujem za rady!

leniiik27
23. dec 2014

@micurka ano je porodnicka hej mila a velmi ludska osoba. Ja nemozem na nu povedat nic zle. Somnou rodila a to bol moj prvy porod a super to slo a maly bol sup sup na svete☺

micurka
25. dec 2014

No tak super, lebo neviem kto mi hovoril, tuším keď som bola v nemocnici v júli, že ona nerodí, že nemá nato atestáciu, či čo to je.

ewah
25. dec 2014

Baby, ak mi niektora vie pvedat, robi momentalne dr.Šisak, dcera tam šla , je v 39. tyzd, aky je? ☹

krasneleto
26. dec 2014

@ewah tu nikto z nas nepozna rozpis sluzieb lekarov... ano dr. sisak robi, ci aj rodi neviem... ci ma sluzbu takisto neviem

ewah
26. dec 2014

@krasneleto dakujem, len som chcela rychlo nejaky nazor, ale babatko je nasvete a vsetko je uz v poriadku🙂

micurka
31. dec 2014

Vraj je dobrý ten Šišák - jeden z najlepších 🙂 ale to už teraz vie aj ona posúdiť!!! Blahoželám!!! 🙂

micurka
31. dec 2014

@krasneleto Ona sa pýtala, či je dobrý, vraj on robil práve 🙂 zle si ju pochopila 🙂)))

krasneleto
31. dec 2014

@micurka 🙂

micurka
31. dec 2014
bela468
7. jan 2015

Ja som rodila dvakrat v galante a nemozem povedat kriveho slova na nemocnicu.od prveho momentu bolo o mna dobre postarane.

mica5002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lellka107
4. jún 2015

@katrenka111 ahoj a rodil ta aj dr. Baran ja k nemu chodím a som nad mieru spokojná, operoval ma aj na cistu laparoskopicky a neni su ani jazvy vidiet......tak aky bol pri pôrode

klaudialip
7. jún 2015

nemate nahodou zoznam,abo sa nenajde nejaka mamicka co si zbalit do porodnice?dakujem

gretchen111
12. jún 2015

dievcata, prosim vedeli by ste mi napisat, ktori doktori su aktualne porodnikmi v galante a pripadne aj niektoreho z nich odporucit?

marhulka13
6. júl 2015

@gretchen111 je tam scasny, baran, havranek, badidova, klementova, sisak, jacekova, janicek a na viac si nepamatam 🙂 ja som rodila u scasneho

tranquillo
6. júl 2015

A ešte Jančík, Kováčik a Zimmermannová.

klaudialip
8. júl 2015

chcem sa opytat,neviete ako je to s nastrihom?viem ze niektori to robia automaticky ale dalo by sa aj tak, ze si poviem poziadavku ze ak to pojde chcem bez nastrihu?

tranquillo
8. júl 2015

@klaudialip neviem, si prvorodička? Mne povedali že prvorodičkám robia nástrih takmer automaticky. Kvôli čomu ho nechceš? Ja som najprv tiež nebola nadšená, ale vôbec som necítila keď ma nastrihli, šitie ma bolelo teda dosť a aj potom, ale teraz som už tomu nástrihu rada. Pekne ma zašili a keďže malá bola veľké bábo, neviem si predstaviť ako by som sa potrhala. Ale myslím že sa dá dohodnúť, kamoška mala pri pôrode Zimmermanku, bola s ňou dohodnutá že nástrih nebude, len v prípade potreby, a ani nebol. Ono je potom ale ťažké handrkovať sa s nimi, v prípade že ťa aj tak nastrihnú, či to naozaj bolo potrebné alebo nie, lebo ako im to dokážeš?

klaudialip
8. júl 2015

@tranquillo nie,nie som prvorodicka,staci pozriet na moj profil 😀 toto je uz tretie tehu a takze aj treti porod,predtym som bola nastrihnuta 2x ale ani nejako sa to neriesilo.pri prvom museli bo dcerka bola velka,ale druha uz bola mensia o pol kila

tranquillo
8. júl 2015

@klaudialip aha, vidíš, ja trdlo, veď to máš aj pod príspevkami 🙂 tak to by ťa teda už fakt nemuseli nastrihovať 😉 ja si myslím že sa určite dohodneš 😉

gretchen111
8. júl 2015

@tranquillo
@marhulka13
@klaudialip
Dievcata, este by som sa chcela spytat, neviete ako to funguje pri zazmluvnovani - to sa musim vopred s doktorom dohodnut na termine, kedy by som za nim dosla a tam sa to riesi, alebo ako a s kym + aky cas pred predpokladanym datumom porodu? A tiez mozno Vase nazory na porodnikov v GA - ja zo ziadnym z nich osobnu skusenost nemam... vdaka.

klaudialip
8. júl 2015

@gretchen111 ja mam skusenost len s Klementovou.ja osobne si dr.nezazmluvnujem takze neviem ako to funguje.pridem tam a odrodi ma ten kto ma sluzbu.pride mi zbytocne vyhadzovat peniaze za dr.ked stat sa moze tak ci tak nieco zle aj ked mas vybraneho dobreho lekara.ale viem ze si chvalia Janicka

19miri89
8. júl 2015

@gretchen111 Jačeková je veľmi dobrá, Klementová je pííííííííp zlé skúsenosti nakoniec som zistila že ona bola len pôrodná sestrička/asistenka a má len kurz či čo, a viem to od dôvernej osoby (od jedného Dr). havránek a janíček tiež chvália ale s nimi osobnú skúsenosť nemám

dankagirl
8. júl 2015

@klaudiali Dr. Janíček nerodí už súkromne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre