Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

mitinka
10. aug 2018

Ahojte baby 😊 chcem sa spytat,ci dr. Jačekova ma aj svoju ambulanciu v nemocnici alebo len rodi?

dominikafish
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viera_taszli
18. jún 2019

Ahojte,

máte niektorá čertvejšie info? Zvažujem pôrodnicu v Dunajskej Strede alebo v Galante.

jankah01
12. júl 2019

Ahojte dievcata, ak mate novsie skusenosti na Galantu, napiste prosim. Zaujima ma napr. ci su na sestonedeli k dispozicii vlozky, podlozky, prip. oblecenie a plienky pre babatko. Dakujem!!

dominikafish
13. júl 2019

@jankah01 jedine oblečenie pre bábätko.. Inak si treba všetko doniesť...

jankah01
24. aug 2019

Ahojte, ak by niekoho zaujimalo, mozem pridat najnovsie info o porodnici v Galante (z 07/2019). Doniest si treba vsetko (plienky, oblecenie pre babatko, porodnicke vlozky, podlozky). Pozicaju monitor dychu (moznost pozicat si aj domov). Sestricky a doktori su velmi mili (co sa tyka odbornej pomoci neviem posudit, porod nebol komplikovany a ohladne babatka som nepotrebovala poradit). Na nadstandardnu izbu al. apartman sa velmi tazko dostat.

katarinakacka1993
5. okt 2019

Ahoj. Tak ja za seba nemozem nic dobre povedat o nemocnici v Galante ale kedze som sa prestahovala zo zahoria tak som to nemala odkial tusit ze ake to tu je 😕cize mna cakala v nemocnici Ga kyretaz nikdy predtym som nemala s tym skusenot tak som bola fakt maximalne vystrasena vystresovana povedali mi ze mam prist rano na 7:00hod. Co som aj urobila ale nechali ma tam vytrapit a motat sa po chodbach do cca11:00hod.a az potom sa ma ujali a najhorsie ze ked bolo po zakroku a bola som uz na izbe tak spravanie sestriciek bolo velmi odradzujuce tak asi zrejme preto ze im clovek nepichop peniaze najprv podla toho sa k cloveku spravaju za celi cas sa neprisli ani len pozriet na izbu kde som bola uplne sama😝tak par hod som tam bola s tym ze nide nikoho a ani na wc nic kedze som nevedela ci vobec uz mozem vstat alebo ak som smedna bola tak som musela muzovi volat aby mi na izbu aspon nieco na pitie priniesol no hroza nikdy viac!

elmunda81
6. okt 2019

@katarinakacka1993 to je mi ľúto, že ste nemali dobrú skúsenosť, pôrodnica ma iný personál ako gynekologické odd. Na 9.posch. Ležala som tam tiež, a veru personál tam nie je veľmi privetivy. Bola som tiež na jednodňové, všetko som sa mu s la pýtať, dokonca posteľ si tlačiť na operacku 🙈

katarinakacka1993
6. okt 2019

@elmunda81 to je strasne 😮tak mozne to je ze na porodnici je to inak ale nechcela by som tam ani rodit ked nahodou ale tak to uz je na kazdej z nas ako sa rozhodne☺

lienkalenmoja
13. okt 2019

Ahojte prosím viete mi poradiť ja idem rodiť do Galanty v decembri asi lebo budem mat cisára zo ste realizáciou ci mi vtedy spravia cisára plánovaný alebo čakajú na termín dakujem

alexema
13. okt 2019

@lienkalenmoja zalezi ako si dohodnuta s gynekologom. Mne moj zavolal do nemocnice, ze pridemv dany den, dohodol to s nimi a ja som uz len prisla a pockala kedy ma vezmu na salu. Moj gynekolog uz nerobi pre nemocnicu preto sa dohadoval. Predtym tam robil, tak mi povedal tiez kedy mam prist a urobil mi cisarsky.

lienkalenmoja
13. okt 2019

Ďakujem mne len toľko povedal ze keď začnem chodiť na poradňu do Galanty tak im to tam mam oznámiť a ze to zápise aj do knizky

jarus84
29. jan 2020

Maminky, síce nie príspevok k téme, ale vytvorili sme skupinu na FB s názvom Mamičky z Galanty a okolia, na vymieňanie informácií a skúseností mamičiek, tak môžete sa pridať, radi Vás medzi sebou privítame 🙂

domci12
13. jan 2022

2011 mi zomrela mama v Galantskej nemocnici a porodila mi sestricku ktoru som este nevidela doteras

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre