Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

nikka23
9. okt 2008

Ahoj Lucka,

aj moja malinká je dosť hladná a aj pekne priberá 😀
Ozaj a kedy chodievaš cca kočíkovať a kam? Vieš možno sa nám podarí sa zladiť a stretneme sa, čo by bolo super.

gween
10. okt 2008

nika, lucka- čo keby ste sa vybrali smerom na nemocnicu! 😝 Oproti je také jedno štúdio, ktoré vlastní vaša kamarátka / možno si už nepamätáte ani jej meno/ . Ona si vás ale veľmi dobre pamätá a poteší sa, keď ju navštívite. P.s.- vstup LEN s fotkou malej Emky a Niky. Pa.

lucka10
10. okt 2008

Ajoj nika chodievam okolo pol jednej, budem sa tešiť, keď sa stretneme 🙂
Ajoj moja zlatá 🙂 gween, samozrejme, že prídeme za tebou. Už nám chýbaš veľmi. Prekvapíme ťa 🙂

nikka23
13. okt 2008

Halooo babenky,

ako vidím, tak sem už vôbec nikto nechodí. Ako sa mávate a čo robkáte? Evitka, ty si sa tiež dočkala, no zatiaľl si nám toho veľa nenapísala 🙂
Aj ja sa na teba teším Lucka a verím, že sa niekedy stretneme v meste a spolu prekvapíme našu kamarátku, ktorá si síce myslí, že sme na ňu zabudli, ale to vôbec nie je pravda 😀

evitkamalicka
13. okt 2008

nikka nemam velmi co napisat, Adamko sa narodil cisarskym a robi nam len samu radost, je velmi dobrucky, len papa a spinka, takze ani nevieme ze ho mame

bubatinko
13. okt 2008

Evitka a preco ti museli urobit sekciu?? mala si na to indikacie abo sa nedajboze nieco rychlo zomlelo ?? ako sa po nej citis?? viem vela otazok ale vyzera to ze mozno aj ja budem mat sekciu maly je uz teraz priliz velky .. abo este skusim popytat doktora ci sa neda o nejaky cas skor vyvolat normalny porod.... ten by som radsej ako cisarak...

tento tyzden pojdem prvy krat do GA do poradne za dr. Baranom tak uvidim co on povie....

evitkamalicka
13. okt 2008

sekciu mi robili, lebo mi namerali vysoky tlak a nevedeli mi ho nijako znizit...citim sa vynikajuco ako keby som ani nemala cisarsky, jazvu mam krasnu takmer neviditelnu a uz ma to ani neboli

petruci6
13. okt 2008

caute baby,vidim,ze uz tu neostalo vela tehuliek,aspon bude sanca ze budem mat volny nadstandart? 😀

kaatkaa
13. okt 2008

petra 😀

petruci6
13. okt 2008

kati ktora bude skor? 😀

bubatinko
14. okt 2008

evitka to je super ze sa uz citis fajn.... dnes som bola v poradni a moj drobec ma uz 3500g takze podla dr. mozem ocakavat priblizne 4500 a viac gramoveho chalaniska no super.... takze to bude taky velky ako moj prvy synator a vraj uvidime ze ci to nechame spontanne abo urobi cisarsky kedze prvy syn uz bol len taktak na hranici ....

bubatinko
14. okt 2008

boze babenky prave mi volala kamaratka ze prave porodila 🙂 este vcera vecer sme spolu telefonovali ze nic sa u nej este nedeje a teraz mi vola ze uz je po porode .... ma dcerku Dominiku a ma 4040g no uzasne... som sa dorevala od stastia co so mnou tie tehu hormony robia ..... to je uzasne sa tesim aj za nu ako by som ja porodila ... mala dost rychly porod cca 5 hodin no co viac si zelat ...

prepacte musela som sa z toho vykecat... 🙂 😉

nikka23
16. okt 2008

Bubatinko,
tvojej kamarátke gratulujem k dcérke Dominike 🙂
Ono to niekedy príde ako blesk z jasného neba ...

emkaa
16. okt 2008

ahojte, chcela by som sa spytat na porodnicu v Ga ...
boli ste vopred dohodnute, ze pojdete rodit tam? lebo moj lekar mi povedal, ze sa tam mam ist pozriet, ale nejaka sestricka nas s manzelom dost odbila, ze ved ked to na mna pride, tak mam prist... a to je vsetko...
ked som to vravela mojmu lekarovi (chodi tam k porodom, rada by som rodila u neho), tak mi vravel, aby som zavolala vrchnej sestre, urcite nas prevedie a ukaze porodnicu, tak som volala uz 8x a nikto mi to tam nedviha...

nikka23
16. okt 2008

Ahoj Emkaa,

ja som rodila pred cca 2 mesiacmi v Galante. Ja tam mám svoju lekárku, tak som tam chodila aj do poradne. Ja som bola spokojná.
Chcela by som sa ťa spýtať či chodíš na cvičenie pre tehotné ženy, či už v Galante alebo v Šali?

bubatinko
18. okt 2008

Emkaa ja tam idem tiez rodit a telefonicky som sa informovala a sestricka mi povedala ze ked chcem tak tam mozem chodit na poradne od cca 35tt opytala sa ma ktoreho lekara chcem .... potom mi povedala ze tam mam prist ja konkretne v stredu, lebo chcem k porodu dr. Barana.... bola velmi mila tak dufam ze nazivo nebudem mat sok 😉

emkaa
19. okt 2008

ahojte,

nikka, nie, nechodim, pracovala som az do zaciatku normalnej materskej v BA a chodila som domov neskoro, takze by to vzdy bolo len tak natesno, nechcela som sa nahanat. Sice mam doma nejake DVD-cko s cviceniami, ale asi to nie je to iste, ja viem 🙂

bubatinko, ja by som chcela svojho lekara zo Sale, dufam, ze to vyjde... a vidim, ze mame podobny termin 🙂 ja mam 15.11. (aj ked tu mi to vypocitalo na 20.11. ) ..mozno sa tam stretneme 😎

bubatinko
19. okt 2008

no clovek nikdy nevie bola by to sranda sa stretnut v porodke 😀 ..... aj ked mne dr hovori ze si mysli ze by to mohlo byt aj skor .... pre mna je to potesujuce lebo uz sa nevladzem pomaly ani gulat s tym bruskom ...

a ako sa vola ten tvoj dr??

a navyse som ese aj dostala chripku tak sa citim uzasne dufam ze mi to rychlo prejde....

buffinko
20. okt 2008

ahojte, tak ja som cerstvo po porode v ga 🙂

ked to na teba pride, len sa nahlasis na prijme a zavolas svojho porodnika. ak si to tam chces aj prezriet, musis sa naozaj spojit s vrchnou sestrou, ta je vsak dost v terene. inak momentalne je tam dost natresk, takze na apartman treba mat stastie. novy porodny box - ak budes mat pri porode manzela a bude akurat volny.

sestry su povacsinou mile a ochotne 🙂

evitkamalicka
20. okt 2008

buffi gratulujem...tak si sa dockala

buffinko
20. okt 2008

dakujem evit. no porod stal za to 😝. dve noci kontrakcii a potom vyvolavacka, prvy krat som spala viac ako 15minut az tyzden po porode, ale to som uz mala normalne halucinacie z vycerpania (som hladkala muzovi hlavu v posteli v domneni, ze tisim malu 😅, stale som pocula detsky plac a podobne)

mala je certik, neodgrgava si, zaspavat by chcela len na cicke, inak vresti... navyse sa mi vratil zapal hrdla, asi z vycerpania. snad sa to coskoro upravi. dohodla som sa s mamou, ze pride dnes az do piatku k nam, kedze mm nemoze dostat dovolenku, tak hadam si trosku odpociniem 🙂

kaatkaa
20. okt 2008

Ahojte, neviete mi niekto napisat co vsetko si treba priniest do porodnice v galante?

a inak ako sa tam rodi? su sestricky mile a ochotne pomoct?

bashka
20. okt 2008

kaatkaa, pozri zopar stran dozadu..tam mas zoznamy aj linky 😉

bubatinko
21. okt 2008

boze babenky ja uz mam toho dost mam hroznu chipku som bola u Dr a dala mi Bioparox atb... dufam ze to zaberie lebo z toho kasla a smrkania mam normalne kontrakcie a navyse moj starsi synator to asik tiez chytil tak este aj okolo neho fungovat den noc no parada ked sa dari tak sa dari.... nechcela by som rodit v takomto stave 😒

gween
21. okt 2008

Bubatinko- a čo tak homeopatiká? Ak by si chcela , môžem poradiť.

lea028
21. okt 2008

buffinko a u koho si rodila ?

lea028
21. okt 2008

gwen a na spanie niečo nevieš poradiť ? ďakujem krásne ... 🙂

kati11
22. okt 2008

ahojte.ja prvy krát budem rodit a velmi sa bojím. ☹

bubatinko
22. okt 2008

gween dakujem homeopatika mam tiez tie som skusala ako prve no ani po 4 dnoch mi nezabrali mala som okcilokoksinum ci ako sa to volalo a teraz mam pri tom Bioparoxe aj Paragrippe a uz sa dnes citim lepsie sice slaba ako piaty odvar caju ale hrdlo uz neboli ... uz len stale smrkam uzasne sa mi uvolnuju dutiny ....

gween
22. okt 2008

bubatinko- som rada že ti je lepšie, držím palce pri pôrode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre