• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

15. júla 2017 
A to je najvacsi problem celej galantskej nemocnice-navstevy.Co tam vlastne maju co robit?Na jednej strane spravila chybu nemocnica a na druhej aj vy mamicky.Nehnevajte sa na mna, ale navsteva na porodnicii nema co robit,vy a aj vase babo ste vo velkom ohrozeni, ja viem,ze sa chcete pochvalit svojim krasnym babatkom, ale ved to moze pockat ked pridete domov a obaja v poriadku...Moja kamoska rodila v tom case, ked boli tie vyrazka a bol zakaz navstev.Zakazala aj muzovi aby prisiel, ved bol pri porode, maleho videl,ved komunikovat sa da aj cez telefon.Hlavne bolo,ze po styroch dnoch ju prepustili aj s malym.obaja zdravi a bez vyrazky,potom sme si ho vsetci doma velmi uzivali :slight_smile: :slight_smile:
3. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy,
tak mi sme uz od vcera konecne doma
dakujeme krasne vsetkym za gratulacie
ja som bola spokojna v GA porodnici,nemozem sa na nic stazovat a pana primara len odporucat,bol hrozne zlaty a mily
3. jan 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci to je super ze ste uz domka, mozete sa spolu zoznamovat a uzivat si rodicovstvo..... :wink:
4. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis Petruci, uz ste aj doma, to je super, hovorila som Ti, ze primar je super clovek
4. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petruci, velmi Ti gratulujem a tesim sa, ze si napisala nieco pozitivne na primara. Ja som na rizikovom a neplanovane som sa ocitla v jeho starostlivosti :slight_smile: precitala som si tu vela zlych kritik na jeho adresu, tak som sa teraz trochu upokojila. Bola si jeho pacientka? Alebo Ta len rodil? Ak nie on, tak u koho si rodila?

Baby,napiste mi prosim este nejake zazitky s primarom, ci uz dobre alebo zle, nech sa viem pripravit. :dizzy_face:

Je tu nejaka buduca mamicka alebo cerstva mamicka z Matuskova?
:grinning:
4. jan 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka mne robil primar cisarsky a bola som nadmieru spokojna
4. jan 2009 o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, potesila si ma:slight_smile: a chodila si k nemu aj pred tym? Stretla som sa tu na nete aj s takymi vselijakymi spravami, ze on je mily len k tym,co platia :cry: :cry: a ze len svoje pacientky si vsima, ja som sice jeho, ale nie je to pekny pristup
4. jan 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som velmi vdacna za pozitivne nazory a ohlasy :wink: :wink:
4. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka to nie je pravda,je tam par takych expertov,kt ked nedas,tak o teba ani nezakopnu,ale primar taky nie je
to mi ver,vlastna skusenost :wink:
4. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka nechodila som k nemu, len som rodila ked mal sluzbu a tiez som mu nic nedala a bol super
4. jan 2009 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj petruci,
tak ako si to vsetko prezila? Cim viac sa mi to totiz blizi, tym viac zacinam mat strach :pensive:
Vo stvrtok mam poradnu..a dohodneme sa asi na termine na ten cisarak..
Citala som, ze si bola spokojna...tak to ma troska ukludnilo, snad to bude vsetko ok :slight_smile:
Drzte sa aj s malinkou...pekny vecer
4. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, ja som tiež rodila u primára, je to perfektný človek, odporúčam ho každej :slight_smile:
5. jan 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci6 blahoželám :slight_smile:
5. jan 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka neboj aj ty to prezijes,tak ako kazda,ked ti prinesu babo,zabudnes na vsetku bolest

lucka dakujeme :dizzy_face:
5. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby, veeeeeeeeeelmi ste ma potesili, zajtra pojdem na kontrolu s lahsim srdcom a dufam, ze nam malinke zase narastlo, som na rizikovom, lebo mam hematom a spinila som, tak musim lezat:slight_smile:tak sa tesime z kazdeho uspechu a z milimetrov:slight_smile:
5. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci neboj,zachvilu ste za kritickym obdobim a potom bude len dobre,hlavne vela oddychuj a nic nerob! :wink:
5. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, dufam, ze sa stastne prehupneme do toho druheho trimestra, ale podla velkosti babatka som este len v 7 tyzdni, nie 10 :wink:
Krasne chvilky s Tvojou Lindou Ti zelam naozaj z celeho srdca:slight_smile:
5. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamini a budúce mamini, dneska som pola na poradni a videla som toho môjho drobca bol zlatučký a aktívny. má sa dobre jedine mi robí starosti že klesol troška dole. Musím ležať a šetriť sa. Dúfam že vydržíme aspoň do toho 38 týždňa.
8. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...tak ten nas prcek je uz uplne dole natlaceny vraj a ma priblizne 3100g :sweat_smile:
...vsetko ok...no a o dva tyzdne o takomto case uz ho budeme mat v naruci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...uz sa nevieme dockat :grinning:
8. jan 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, nemáte skúsenosti s užívaním antikoncepcie cerazzete? dá sa brať aj počas kojenia.
9. jan 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka23 je to úžasný pocit mať bábätko. :slight_smile: Držím palce. Daj potom vedieť :slight_smile:
9. jan 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macus len klud,moja mala bola uz od 8.mes dole,brusko klesnute a nakoniec sa jej nechcelo ani von,tak sme prenasali :wink:
10. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,
som pozerala prve tvoje fotecky...malinka je strasne zlata :dizzy_face:
A chcem sa spytat, brala si si aj nejake oblecko pre malu do nemocky, snazim sa totiz nejak pobalit pomaly a neviem co mam este zbalit :D mama sa mi smeje, ze ako keby som sla na dovcu :D
Inak sa rozhodujem medzi spinalom a celkovou anestezou...a stale vaham, ale kedze chcem malinke hned vidiet a hlavne VEDIET ci to chalan alebo baba :slight_smile: tak asi spinal...

lucka10,
dakujem...tomu verim...a uz sa nevieme dockat :dizzy_face:
10. jan 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajak ja som ju uzivala po prvom porode ale uz by som nechcela mala som hrozne depresie z nej krvacanie kazde dva tyzdne a chodilo hocikedy takze stale vlozka keby nieco... mne vobec nesadla ....
10. jan 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatinko, mne zatial nerobila problémy,len som niekde čítala, že má svoje riziká, tak som sa chcela spýtať, že či nemáte vy nejaké negatívne skúsenosti
:slight_smile:
10. jan 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díki Petruci za povzbudenie dúfam že sa nám tiež podarí vydržať aspoň do toho 38 týždňa. uvidím čo mi povie Dr. o dva týždne mám ísť na poradňu.
10. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macus neboj,vydrzite,len sa musis setrit :wink:

jajak ja neuzivam antikoncepciu uz 4 roky,ziadna mi nerobila dobre,tak mi dr povedal,ze by som nemala uzivat ziadnu
teraz si tiez nedam predpisat,su aj ine moznosti chranenia,dufam,ze sa nic nestane :grinning: teraz by som ani 2 roky nemohla po cisarskom
13. jan 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci, mne tiez nerobila antikoncepcia dobre, ale tato sa mi zda zatial v pohode, tak uvidim, malinka poslucha?
13. jan 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma otoceny rezim,cez den spinka,vtedy vyzera ako anjelik a v noci vyvadza,ale zvykneme si
13. jan 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, máte niekto alebo neaké známe skúsenosti pri pôrode s dr.Gindlom?
16. jan 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok