Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

zoldy
3. jan 2009

A to je najvacsi problem celej galantskej nemocnice-navstevy.Co tam vlastne maju co robit?Na jednej strane spravila chybu nemocnica a na druhej aj vy mamicky.Nehnevajte sa na mna, ale navsteva na porodnicii nema co robit,vy a aj vase babo ste vo velkom ohrozeni, ja viem,ze sa chcete pochvalit svojim krasnym babatkom, ale ved to moze pockat ked pridete domov a obaja v poriadku...Moja kamoska rodila v tom case, ked boli tie vyrazka a bol zakaz navstev.Zakazala aj muzovi aby prisiel, ved bol pri porode, maleho videl,ved komunikovat sa da aj cez telefon.Hlavne bolo,ze po styroch dnoch ju prepustili aj s malym.obaja zdravi a bez vyrazky,potom sme si ho vsetci doma velmi uzivali 🙂 🙂

petruci6
3. jan 2009

ahojte maminy,
tak mi sme uz od vcera konecne doma
dakujeme krasne vsetkym za gratulacie
ja som bola spokojna v GA porodnici,nemozem sa na nic stazovat a pana primara len odporucat,bol hrozne zlaty a mily

bubatinko
4. jan 2009

petruci to je super ze ste uz domka, mozete sa spolu zoznamovat a uzivat si rodicovstvo..... 😉

jajak
4. jan 2009

vidis Petruci, uz ste aj doma, to je super, hovorila som Ti, ze primar je super clovek

lucinka83
4. jan 2009

Petruci, velmi Ti gratulujem a tesim sa, ze si napisala nieco pozitivne na primara. Ja som na rizikovom a neplanovane som sa ocitla v jeho starostlivosti 🙂 precitala som si tu vela zlych kritik na jeho adresu, tak som sa teraz trochu upokojila. Bola si jeho pacientka? Alebo Ta len rodil? Ak nie on, tak u koho si rodila?

Baby,napiste mi prosim este nejake zazitky s primarom, ci uz dobre alebo zle, nech sa viem pripravit. 😵

Je tu nejaka buduca mamicka alebo cerstva mamicka z Matuskova?
😀

evitkamalicka
4. jan 2009

lucinka mne robil primar cisarsky a bola som nadmieru spokojna

lucinka83
4. jan 2009

Dakujem, potesila si ma🙂 a chodila si k nemu aj pred tym? Stretla som sa tu na nete aj s takymi vselijakymi spravami, ze on je mily len k tym,co platia 😢 😢 a ze len svoje pacientky si vsima, ja som sice jeho, ale nie je to pekny pristup

lucinka83
4. jan 2009

tak som velmi vdacna za pozitivne nazory a ohlasy 😉 😉

petruci6
4. jan 2009

lucinka to nie je pravda,je tam par takych expertov,kt ked nedas,tak o teba ani nezakopnu,ale primar taky nie je
to mi ver,vlastna skusenost 😉

evitkamalicka
4. jan 2009

lucinka nechodila som k nemu, len som rodila ked mal sluzbu a tiez som mu nic nedala a bol super

macka23
4. jan 2009

Ahoj petruci,
tak ako si to vsetko prezila? Cim viac sa mi to totiz blizi, tym viac zacinam mat strach 😔
Vo stvrtok mam poradnu..a dohodneme sa asi na termine na ten cisarak..
Citala som, ze si bola spokojna...tak to ma troska ukludnilo, snad to bude vsetko ok 🙂
Drzte sa aj s malinkou...pekny vecer

lucka10
5. jan 2009

Ahojte maminy, ja som tiež rodila u primára, je to perfektný človek, odporúčam ho každej 🙂

lucka10
5. jan 2009

petruci6 blahoželám 🙂

petruci6
5. jan 2009

macka neboj aj ty to prezijes,tak ako kazda,ked ti prinesu babo,zabudnes na vsetku bolest

lucka dakujeme 😵

lucinka83
5. jan 2009

Dakujem baby, veeeeeeeeeelmi ste ma potesili, zajtra pojdem na kontrolu s lahsim srdcom a dufam, ze nam malinke zase narastlo, som na rizikovom, lebo mam hematom a spinila som, tak musim lezat🙂tak sa tesime z kazdeho uspechu a z milimetrov🙂

petruci6
5. jan 2009

luci neboj,zachvilu ste za kritickym obdobim a potom bude len dobre,hlavne vela oddychuj a nic nerob! 😉

lucinka83
5. jan 2009

Dakujem, dufam, ze sa stastne prehupneme do toho druheho trimestra, ale podla velkosti babatka som este len v 7 tyzdni, nie 10 😉
Krasne chvilky s Tvojou Lindou Ti zelam naozaj z celeho srdca🙂

macus
8. jan 2009

Ahojte mamini a budúce mamini, dneska som pola na poradni a videla som toho môjho drobca bol zlatučký a aktívny. má sa dobre jedine mi robí starosti že klesol troška dole. Musím ležať a šetriť sa. Dúfam že vydržíme aspoň do toho 38 týždňa.

macka23
8. jan 2009

Ahojte...tak ten nas prcek je uz uplne dole natlaceny vraj a ma priblizne 3100g 😅
...vsetko ok...no a o dva tyzdne o takomto case uz ho budeme mat v naruci 😵 😵 😵
...uz sa nevieme dockat 😀

jajak
9. jan 2009

ahojte maminy, nemáte skúsenosti s užívaním antikoncepcie cerazzete? dá sa brať aj počas kojenia.

lucka10
9. jan 2009

macka23 je to úžasný pocit mať bábätko. 🙂 Držím palce. Daj potom vedieť 🙂

petruci6
10. jan 2009

macus len klud,moja mala bola uz od 8.mes dole,brusko klesnute a nakoniec sa jej nechcelo ani von,tak sme prenasali 😉

macka23
10. jan 2009

Peti,
som pozerala prve tvoje fotecky...malinka je strasne zlata 😵
A chcem sa spytat, brala si si aj nejake oblecko pre malu do nemocky, snazim sa totiz nejak pobalit pomaly a neviem co mam este zbalit :D mama sa mi smeje, ze ako keby som sla na dovcu :D
Inak sa rozhodujem medzi spinalom a celkovou anestezou...a stale vaham, ale kedze chcem malinke hned vidiet a hlavne VEDIET ci to chalan alebo baba 🙂 tak asi spinal...

lucka10,
dakujem...tomu verim...a uz sa nevieme dockat 😵

bubatinko
10. jan 2009

jajak ja som ju uzivala po prvom porode ale uz by som nechcela mala som hrozne depresie z nej krvacanie kazde dva tyzdne a chodilo hocikedy takze stale vlozka keby nieco... mne vobec nesadla ....

jajak
10. jan 2009

bubatinko, mne zatial nerobila problémy,len som niekde čítala, že má svoje riziká, tak som sa chcela spýtať, že či nemáte vy nejaké negatívne skúsenosti
🙂

macus
10. jan 2009

Díki Petruci za povzbudenie dúfam že sa nám tiež podarí vydržať aspoň do toho 38 týždňa. uvidím čo mi povie Dr. o dva týždne mám ísť na poradňu.

petruci6
13. jan 2009

macus neboj,vydrzite,len sa musis setrit 😉

jajak ja neuzivam antikoncepciu uz 4 roky,ziadna mi nerobila dobre,tak mi dr povedal,ze by som nemala uzivat ziadnu
teraz si tiez nedam predpisat,su aj ine moznosti chranenia,dufam,ze sa nic nestane 😀 teraz by som ani 2 roky nemohla po cisarskom

jajak
13. jan 2009

petruci, mne tiez nerobila antikoncepcia dobre, ale tato sa mi zda zatial v pohode, tak uvidim, malinka poslucha?

petruci6
13. jan 2009

ma otoceny rezim,cez den spinka,vtedy vyzera ako anjelik a v noci vyvadza,ale zvykneme si

mamina12
16. jan 2009

Ahojte babenky, máte niekto alebo neaké známe skúsenosti pri pôrode s dr.Gindlom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre