Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

macka23
16. jan 2009

halo halo,
chystate sa niekto do porodnice buduci tyzden? 🙂

lucinka83
19. jan 2009

Ja nemam osobne skusenosti s Mudr.Gindlom, ale moje zname ano a vravi sa o nom, ze je velmi sikovny, ludsky...ja sama som ho v nemocnici videla a posobil na mna vyborne, na kazdeho sa milo usmial, bol velmi prijemny a napomocny. Mamine operoval prsniky a nevie si ho vynachvalit!!! On bol niekedy tu primar, potom odisiel do Sale. Inak ja mozem odporucat aj p. primara z rovnakych dovodov. Mam s nim velmi dobre osobne
skusenosti!!! 🙂

jajak
20. jan 2009

ahojte, v pôrodnici v GALANTE je prísny zákaz návštev. bola som tam v piatok a videla som papier na dverách, asi kvôli chrípke

petruci6
21. jan 2009

jajak ten papier je tam uz davno

macka23
21. jan 2009

jajak, aj ja som to tam videla, ale lekar povedal, ze o tom ani nevie 😉

ja idem zajtra na prijem, tak uvidim 🙂
manzel ide so mnou a bude cakat vonku...snad ho potom pustia ku mne..
clovek na ten den tolko caka a ked je to uz za dverami tak sa teda ohromne zacinam bat 😕

petruci6
21. jan 2009

macka zajtra rodis?

macka23
21. jan 2009

tak tak petruci 😉 uz zajtra 🙂

petruci6
22. jan 2009

macka DRZ SA!!!! myslime na vas,dnes uz budes mat svoje babatko pri sebe 😵 😵 😵

macka23
29. jan 2009

Ahojte,
tak uz sme od pondelka doma...vsetko ok 🙂
Jaj...a mame Samka 3650g a 54cm o 12.45....taky dlhan je to :D
Tak si na seba zvykame teraz 🙂 A celkom dobre nam to ide...je take dobrucke babo, aspon zatial 😉

petruci6
29. jan 2009

macka GRATULUJEMEEEEEEEeee 😵 😵 naozaj je dlhe babatko,krasne miery 😉 nech ste obaja zdravucky

macka23
29. jan 2009

Petruci, dakujeme 😵
A ideme asi uz papat...hlados sa zobudil 😀 😀 😀

petruci6
29. jan 2009

bru chut 🙂 my teraz spinkame,ale chystame sa na kontrolu k dr,tak budem musiet zacat pomaly prebudzat

leila2110
29. jan 2009

Ahojte baby, ma tu niektora termin na 28.02. a ide rodit do Galanty?

macus
30. jan 2009

Ahoj macka gratulujem ti k synčeku, prajem vám veľa šťastia zdravia.
Ja mám termín 7.3. ale možno že to bude skôr a budem rodiť v Galante.

macka23
30. jan 2009

Ahoj macus, dakujeme 🙂
Budem drzat palce, ja som bola spokojna so vsetkym...fakt strasne mile sestricky 🙂

leila2110
2. feb 2009

Kočky, poznate niektora dr.Babišovu?

evitkamalicka
3. feb 2009

leila ano ja ju poznam, mam s nou este osobnu skusenost zo Sale ale aj teraz ked som rodila v Galante tak bola raz na vizite

petruci6
3. feb 2009

ako vyzera? po mene neviem ktora to je

evitkamalicka
3. feb 2009

petruci taka mlada blondyna velmi mila

evitkamalicka
3. feb 2009

mne robila kyret este v Šali ked som potratila

jajak
3. feb 2009

ja tiez viem, ktora je dr. Babišová, ako píše evitka, tak je mladá, sympatická blondína. Mňa prepustila domov z nemocnice, väčšiu radosť mi spraviť nemohla 😅

petruci6
3. feb 2009

jeej tak uz viem ktora to je,fakt je velmi zlata a mila
stale sa len usmievala,nikdy som ju nevidela nahnevanu
mne vyberala stichy po cisarskom§
odporucam,hrozne zlata 😉

petruci6
3. feb 2009

ona je zo Sale? neviete ci ma niekde aj ambulanciu?

evitkamalicka
3. feb 2009

petru volakedy mala ambulanciu v Šali v nemocnici, ale nemocnicu zrusili tak teraz netusim ci niekde ma

leila2110
3. feb 2009

Dr. Babišova je teraz pri pôrodoch v Galante.Mne by mal ist ku pôrodu dr. Havranek, ale bude mat tyzden dovolenku, takze ak by ma to chytilo skor, tak ma prist ku mne dr. Babisova, ale este to nemam dohodnute.Vôbec neviem aka je pri pôrodoch.Ani neviem, ze ci si mam vybavit nejakeho doktora ku pôrodu, alebo to mam nechat na nahodu?Poradte mi prosim.

macka23
3. feb 2009

Ja som chodila, teda stale chodim k Dr. Havrankovi, a aj ma rodil, lepsie povedane robil mi sekciu. Bola som rada,ze ma operoval prave on. Ale, vravela som si, ze kebyze nemusim ist na cisarsky, tak to nejako asi neriesim, a nechala by som to na sluzbukonajuceho lekara...takze tazko povedat.
Ale aj tak drzim palce, aby to vsetko dobre dopadlo 🙂

leila2110
3. feb 2009

Macka, ty si musela ist na cisarsky alebo si chcela?Lebo mam pocit, ze vacsina zien ide na cisarak.Inak, blahozelam k narodeniu synceka.To mas super, ze mas uz po.Vela zdravicka vam prajem!

leila2110
3. feb 2009

Pocula som aj nieco take, ze do pôrodnice si musis zobrat aj na cely pobyt oblecenie pre babo, je to pravda?

siwike25
3. feb 2009

Leila určite ti doporučujem Havraneka,je to fakt veeeelky odbornik 😉 😉 😉 .Aj mne on robil cisarsky a neviem si ho tie dlhe roky vynachvalit 😉 .On pride k tebe aj ked bude mat dovolenku 😉 ,len sa snim treba dohodnut 🙂

siwike25
3. feb 2009

Leila do porodnice si nemusiš zobrat oblečenie ale podla mna si ho každa maminka zoberie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre