• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

4. februára 2017 
zuzka dr.Barán ordinuje už len piatky a to dole na prízemí.
4. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jarka,
ja som počula,že aj stredu máva službu.

Kikuš
4. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som to dnes zistila.. :slight_smile:
darmo.. dlho som nebola.. :confused:
4. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babule ryyychlo novinky... ale asi ste uz puknute kinderka :wink:
4. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky,už sa rozrástli rodinky??ja spomínam na pôrod spred piatich rokov a bolo to fajn,držím palce,aby ste na to boli aj vy podobne :wink:
5. mar 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska aj ja už čakám na novinky :slight_smile: :slight_smile:
môj malý má už osem mesiacov, a je to akoby sa narodil iba pred týždňom :wink:
5. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babynovas je to super a ani sa nezdá ako ten čas letí,ved nedavno som ich ešte tlačila v kočíku a malá mi už chodí do školy
5. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aojte dievcata, pokial ide o pana primara, ja som k nemu chodila a nikdy viac!Urobil chybu a dodnes lutujem ze som k nemu isla!Neodporucam...
5. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj smoliarka,žiaľ asi nebudeš prvá,ktorá s ním má nemilé skusenosti.dúfam,že si neprišla o babätko :cry:
6. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky 100 ludi 100 nazorov, ja napr. na neho nemozem povedat jedine krive slovo, bola som velmi spokojna
6. mar 2009 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa k evitke a tiez mozem povedat, ze s primarom som velmi spokojná.
6. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :slight_smile:
7. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem si pomoct,ale nemam rada taketo anonymne prispevky,bez fotky v pase,alebo albumu,cohokolvek
prispeje sa raz,alebo 2x a koniec....
7. mar 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte maminy pridávam sa k evitke, ja som bola s primárom maximálne spokojná. :slight_smile:
7. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte už sme na svete a domka dva dni Máme krásneho synčeka 3050 gr. a 51 cm. a máme sa dobre len asi máme obrátený rytmus dna. cez deň spinkáme a v noci sme hore.
7. mar 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj macus, gratulujem srdečne k synčekovi a želám vám obom veľa veľa zdravia. A ako si rodila? A nevieš čo je s Leilou?
7. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila petruci 6, mozno keby si aj ty mala zlu skusenost, a chcela by si sa o nu podelit , tiez by si radsej ostala anonymná.. Nikdy nevies ako sa ti to vypomsti, kiezby som mohla napisat radsej pozitivum... ale nemozem. A nebudem ticho len preto ze to je pán primár.Keby som mohla prispiet fotkou s babatkom urobim to...
7. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj leila porodila rodili sme spolu ona o 15 min neskôr ná krásnu drcérku a aj oni su doma púštali nás spolu domov.
7. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A rodila som normálne. ale ešte to stále bolí. neviem poriadne sediet neviem dokedy to bude také
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
7. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macus gratulujeme :slight_smile: veľa zdravička lebo to je teraz to najhlavnejšie, veľa šťastíčka a lásky vám prajeme :wink:
inak aj ja som rodila normálne sedieť som nevedela riadne asi dva týždne, dokonca som aj pár nocí nespala, tak ťažko sa mi hojilo to šitie, čas všetko vyrieši, neboooj :slight_smile:
7. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babynovas ja tu ranu mám troška zapálenú neviem či mám ísť k doktorovi a kedy ti vypadali stehy?
:slight_smile:
8. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macus blahoželám, teším sa s tebou. Na tú ranu odporúčam repík, je skvelý na hojenie.
8. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díki pekne len neviem či mám ísť k lekárovi alebo nie lebo zajtra je tam môj posledný deň a potom ide na dovolenku asi na týždeň. Neviem čo mám robiť.
8. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macus gratulujeme k syncekovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aspon ste tam neboli same,ked ste naraz rodili :slight_smile:
s tym sedenim neporadim,ja som mala cisar,ale na ranu odporucam aj ja repik :wink:
8. mar 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macus, kludne chod za nim a povedz mu o čo ide, ja som štyri dni po prepustení z nemocnice tiež išla, lebo sa to nedalo vydržať, nakoniec mi tam v ordinácii vybral dva stehy, neboj to už potom nebude bolieť, možno ti na to dá aj nejaké čípky
8. mar 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díki za radu tak tam pôjdem, nech sa na to pozrie. Majte sa pekne. :slight_smile:
8. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš za čo Macus a prajem skoré zotavenie :slight_smile: Malinký je zlatučký, hlavne tie prvé fotky v albume, večná spomienka :wink:
8. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Macus, malý je strašne chutnučký
9. mar 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smoliarka mas IP :wink:
9. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem pekne baby je fakt chutnučký. :grinning:
10. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok