Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

petrzalkaa
22. jún 2009

Dakujem za info dievčatá 🙂

manika77
22. jún 2009

dosa to mas taak kolko ludi tolko nazorov ☹ ale urobis si svoj a uvidis 😉

dosa
22. jún 2009

ja som teda v galante este nebola, mam sa tam hlasit buduci tyzden, tak uvidim, kedy sa tam dostanem a ku komu, zrejme to necham na nahodu a nebudem moc spekulovat, lebo o kazdom lekarovi som sa docitala aj take, aj take, kazdemu vyhovuje nieco ine, ako hovoris manika. no snad uz to nejak zdarne dobojujem 😉

zoldy
23. jún 2009

Pipinka,gratulujem k rozhodnutiu zmenit doktora...ja som vravela,co je zac Havranek,ale akosi ma nikto nepocuval...prosim ta,kto je ta pani doktorka Babisova????ja sice doktorku v Ga mam a myslim,ze najlepsiu...ale aj kamoska s ma na tu doktorku pytal a ja jej neviem o nej nic povedat...dakujem

zoldy
23. jún 2009

pan primar porusuje v Ga zakon a nikomu to nevadi...hlavne,ze su vsetci stastny...kamoska sa isla k nemu objednat na cisarsky...mala to ako indikaciu a nie so svojho vymyslu...mala termin 21.a on jej povedal,ze v tom case ma uz sekcii na cely tyzden dost...tak ju objednal o tyzden skor a odsekcil to cez obednajsiu prestvku...hlavne,ze sa korunky kotulaju,nie????

pipinka82
23. jún 2009

Zoldy neviem viac o nej len čo som sa snou stretla asi 3x ked ma vyšetrovala ked som ležala pred pôrodom v nemocke a bola velmi milá a opatrná a po pôrode mi vybrala štich a super a ona jediná cez vizity sa mi kuk na ranu nikto iný počas tých 5 dní čo som tam bola a ani na velkú vizitu nikto tak majú to lekáry v paži...ale ona mi aj vysvetlila všetko čo som sa jej spítala pri vizite iní len odhrkli a nič viac... ☹ a Havránek sa nezastavil ani raz zamnou po celý čas!!!! a že môj lekár 😒

zoldy
24. jún 2009

to je cely Havranek,on je velky amater alebo dobry herec....

johnie
24. jún 2009

😕 baby ako nic v zlom ale tak si ludia naucili... nedate obalku nikto sa nestara..
ved aj tu citam: my sme dali, my sme tiez dali...
tak potom co? ja osobne som nikomu nic nedala a je to hlupy zvyk a potom tak aj to zdravotnictvo vyzera ... 😲 no nie?

zoldy
24. jún 2009

to aj ja hovorim,kazdy len dava...aj my sme dali,flasku kvalitneho vina,ako vdaku za excelentne odvedenu operaciu....ani korunu....

johnie
24. jún 2009

tak ja mam galantsku nemocnicu co by kamenom a isla som rodit do trnavy.... taky odpor k tej nemocnicy mam az no...
normalne otrcene ruky maju lekari v galante a kym nedas sa vobec nestaraju. a ked som povedala ze nech mi da vysledky z histologie ze idem do ba na heydukovu tak sa ma spytal ze ci si myslim ze tam su vacsi odbornici?!?!

😲 😲 😲

zoldy
24. jún 2009

ja len Bratislava...v Ga mam iba obvodnu,to je rodiinna lekarka a potom gynekologicku,a aj ta je sukromnicka...vsetko v Ba...tam je viac odbornikov...aj sestru som z Havrankovych pazurov vytrhla a vzala do Blavy...tam ju neuveritelne dobre zoperovali a teraz je fit...a Havranek ju chcel celu rozprat....a teraz ma iba dve malilinke bodky po laparoskopii...ja mam sice vyhodu,som zdravotnik a viem co a kde...ani v ba to nie le 100%,ale oproti Ga to je parada....

johnie
24. jún 2009

zoldy hocikde len nie v galante

zoldy
24. jún 2009

pekne si to povedala...ak sa mozem opytat,ty mas doktorku Mitnikovu????

johnie
24. jún 2009

nie ja chodim do serede ku kralovi ale asi zacnem chodit na heydukovu aj ku gyn..

evitkamalicka
24. jún 2009

ja mam s Galantou a primarom len dobre skusenosti a obalku som nedala este nikdy v zivote nikomu a ani nedam, ved je to ich praca ktoru si zvolili sami

zoldy
24. jún 2009

toho poznam,ten je mooooc super...

zoldy
24. jún 2009

Evitka,ved raz zakopnes,neboj...kazdy je zo zaciatku spokojny...

evitkamalicka
24. jún 2009

zoldy ja som tam len rodila, inac do Galanty nechodim ku gyn

manika77
24. jún 2009

noo akoze co sa tyka Havranka nemozem povedat zle slovo co sa tyka jeho pristupu..aj pri porode aj po porode staale zamnou chodil ...aj pocas tehotenstva to bolo fajn..ze sa zmylil a vytrapil ma o tom potom 😒 ..ale primar ten je uplny magor, co som videla ten pristup k zenam to je katastrofa..nastastie mna ani len nevysetroval ale pocula som ye on je strasne surovy ☹

zoldy
24. jún 2009

Galantu mali zatvorit a nechat otvorenu Salu....bol to velmi zly krok,ze Salu zavreli....

johnie
24. jún 2009

zoldy on je fajn. velmi mi pomohol
ja som tiez bola spokojna s primarom ale ked som sa ohradila ze preco ma operoval bez toho aby vedel do coho ide, tak sa zmenil o 380° a bol arogantny a jednoducho ho nemusim

evitkamalicka
24. jún 2009

zoldy veru ze to nebol dobry napad zavriet Salu, ale co uz narobime

johnie
24. jún 2009

presne zoldy presne... galantu mali dat dolu 😝

zoldy
24. jún 2009

Johnie,oni su vsetci taky...Havranek bol k mojej sesre uzasne mily,citlivy...ale ked mu oznamila,ze si zistovala vsetko o svojich moznostiach,rozhodla sa dat u mneho neoperovat.povedal jej,ze to ma onkologickeho povodu,ze je hlupa,nevie ako je situaci vazna...a to bol vrchol...nam v tom case zomieral kamarat na rakovinu....a vysledok bol skvely...Havran ju chcel operovat klasicky,a zobrat vajecnik 20. rocnej babe...tak som ju zobrala do Blavy...vajecnik ma cely,nezobrali ho,cystu odstranili a to cele laparoskopicky...a o tri dni sme ju mali doma....o Havranovi uz nechce ani pocut a vidiet ho uz vobec nemoze....akomzite zmenila doktorku....a udajna rokovina tam nikdy nebola....to je profesional,nie???

siwike25
24. jún 2009

Manika awoj to bol dobry napad zavriet šalsku nemocnici,ja som tam ležala s mali na detskom a nikdy viac,sestričky davali detom do čaju niečo aby spali,a vobec sa tam nestarali o tie malinke babetko,radčej pili kavu a pletkazovali.Neochota,bordel.....................Nikdy viac by som tam nešla.A aj malemu davali z vodovodu neprevarenu vodu a mal len 1 mes.a hlavna vec že sa podpisovalo u lekarky že sa ma davat len detska voda a oni davali z vodovodu a ešte aj chpl tam mal,NIKDY V žIVOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OTRAS.
Co sa tika Havraneka,bol kumne super,chodil ma osobne každy den pozerat a aj po porode ALE ked budem čak druhe zvolim inu lekarku,lebo velku taxu si dava.Za porod 5 000sk????????to kde sme??? 😉 😉 😉

manika77
24. jún 2009

noo zoldy mne sa toto iste stalo ale v sali..a ten vajecnik mi odstranili tiey som mala 19 vtedy...a potom som presla k H,,, a povedal mi ze odstranit takej mladej babe vajecnik je trestny cin...tak to mas tak kazdy ma preslap...ja teraz nezastavam H... ale ja yase som najradsej ze salu zavreli lebo tam ma zbytocne dosrali...a jedna vec je ze nebyt H...nikdy nemam maleho..lebo v sali mi ziadnu nadej nedavali a povedali ze soom neplodna a vidis mam maleho..tak to mas tak kazdy je rovnky...ale ja salu nemusim ☹

zoldy
24. jún 2009

5000????ved to je prijatelna cena...iny si pytaju viac....
Sala mala odbornikov,co Galanta nema....tvoja nespokojnost je o primitivizme niektoreho personalu a nie o kvalite lekarov....ale taky amatery sa najdu v kazde nemocnici...aj v tej nasej v Ba...to je o ludoch....

johnie
24. jún 2009

siwike ahoj a nemyslis ze bol k tebe taky pozorny kvoli tym 5tisickam...?
ja si tam nedam ani ruku obviazat
zoldy velky odbornici... hovada

zoldy
24. jún 2009

ja len poznam tych lekarov,su sikovnejsi ako ty galantsky....je to cele o stasti....a vidis,mojej sestre by Havran mozno zobral aj vsetko...ale dopadlo to dobre a nie vdaka nemu....ja by som vam tolko vedela o nom porozpravat,ale nemozem...vela veci nevidite....a ja sa na to musim denno-denne pozerat....

manika77
24. jún 2009

noo ja si myslim ze 5000 neni az tak velaa lebo pan primar pyta aj viac 🙂 ...
johnie ja som mu dala 5000 az v pondelok a to som rodila vo stvrtok a tiez zamnou stale chodil..tak si nemyslim ze k siwi to bolo len kvoli peniazom..noo neviem...ale zastavat netreba ani jedneho lebo kazda ma inu skusenost s kazdym a s kazdou nemodnicou...
a este v sali boli aky odbornici??? to si zase ja nemyslim 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre