Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

zoldy
24. jún 2009

ja sa k tomu neviem objektivne vyjadrit,lebo ja sa tymto lekarom zdaleka vyhybam....ale su medzi nimi sikovny,mozno tomu neverite,ale po odbornej su dobry,ale ako ludia nestoja za nic a tam je problem...v ich povolani ma byt odbornost a aj ludskost a to oni nevedia dat do kopy....

siwike25
24. jún 2009

Johnie vtedy ked som rodila ja,mala som cisarsky....kvoli tlaku a cukrovke,maly bol velky tak som sa snim dohodla.Vtedy nemal taxu napisanu na dverach,ja som mu dala zo svojej vole,za to že bol kumne dobry a pomohol my po 5r otehotniet.
Zoldy to mi nevadi že 5000sk ale to že to ma vicapene na dverach 😠 😠 😠

siwike25
24. jún 2009

Manika o primarovi nechcem ani počut 😠 😠 😠

johnie
24. jún 2009

mani neni vela? podla mna je to dost na to ze to maju zaplatene vo vyplate a je to ich robota. to ako keby som ja pytala peniaze od kamionistov ya to ye ich vylozia... ja nechapem tu logiku ze preco im ludia platia... asi som divna
ja som v sali nikdy nebola u ziadneho lekara ale myslim ze takych "odbornikov" ako su v galante naser***m do rana za kybel... s prepacenim

zoldy
24. jún 2009

mne osobne nevadi,ked nie je lekar mily,pozorny,hlavne ze je odbornik...kedze ja si viem pomoct aj sama....a hlavne si dupnut,ze to a to nechcem....a presadit si svoje....
ja mam v Ga ocnu,chodim tam uz 15 rokov...a teraz som potrebovala nutne lekarku,mala som nejaku problemy a chcela som si to s nou zkonzultovat...ale jej nova primitivna sestricka ma odmietla prepojit...same vyhovorky,cely tyzden...tak som jej povedala,ze si beriem kartu a ona ze nech....bez doktorkinho vedomia...tak sa tam v pondelok chystam,bez objednania,taky bordel a hambu jej tam spravim,ze bude po kanaloch chodit...
a pointa,lekarka fantasticka,ale ta jej sestricka otras,hambim,sa za to,ze je moja kolegina...

zoldy
24. jún 2009

v Ba si beru aj 20 000,bud alebo....to je nase zdravotnictvo...a nam zavidia cokoladku,co dostaneme od rodicov,este aj tu by nam zjedli....

evitkamalicka
24. jún 2009

ja som bola v nemocke na gyn aj v Sali aj v Galante a ked to mam porovnat, tak veru v Sali bolo lepsie

siwike25
24. jún 2009

Manika idem do roboty zastavte sa s pipinkou,paaaaaaaaaaaaa 😀

macka23
24. jún 2009

Ja neviem, ja som uplatok nikdy nedala, v Galante som bola spokojna, v Sali som nikdy nelezala.
V Bratislave by som rodit nechcela, aj ked som isty cas robila v Ruzinove, nikdy by som tam nerodila. Myslim, ze tam ked nedate uplatok tak o vas ani nezakopnu...takze v porovnani s Ga nebe a dudy.
K bratislave som nikdy nejak neinklinovala, este mozno ked som tam robila a mala som nejake kontrakty.
Ked som s malym lezala na Kramarpoch, bolo to asi najhorsich 5 dni v mojom zivote a ni nie kvoli tomu ze maleho operovali ale ten pristup tych lekarov, neprajem ani hadovi!!!!!!!!!!!!!!!!! Sestricky zllate milene, az na niektore, a ked ste zdrvatnik a troska sa rozumiete je to o to horsie ☹ Mudre boli az premudre niektore a hovno vedeli...ale prewzili sme a snad tam uz nikdy viac nepojdeme iba ak na kontrolu 🙂

manika77
24. jún 2009

siwi ja nejsem doma 😀
johni..ale tak to myslim ze to neni vela lebo ty nemusis rodit unho ale ked ces iba jeho tak to neni az tak vela...ked neces dat peniazky mozes rodit u hocikoho ineho 🙂
ale ja som ten typ po mojich problemoch som cela dakoho takeho kto ma pozna a vie ake problemy som mala..hmm myslim ze by sa mala zmenit tema co vy nato 😀

zoldy
24. jún 2009

cau Macka...na tej chire,to je peklo...ja to tam poznam....ako sa ma malinky????na ako odd.si robila v Ruzinove???

jarka34
24. jún 2009

Čaute baby, tak tu je poriadne peklo s tými lekármi. Tak ja som v galante na 10 posch. ležala skoro 3 mesiace, a to vám poviem, každá má asi iný názor, sestričky sú veľmi milé a lekári ako ktorý, tak napr. primár je dosť drzý k niektorým pacientkám, ale na vizitu chodil väčšinou dr. ten starší v dosť podguráženom stave, už ani nieviem ako sa volá. Ale ja som mala svojho dr. Barana a ten je aspon podľa mňa dobrý lekár. Ale pravdu povediac, tiež zobral, vždy keď som mu dala obálku. Tak asi vtedy sa vždy o nás postarajú, veď nevieme, kedy ich môžme znovu potrebovať.

petruci6
25. jún 2009

baby neviete kde a kedy ma ordinaciu dr Babicova?
resp nepoznate nejake dr v GA,kde sa da objednat aby som nemusela cakat?okrem havraneka a barana,dakujem

dosa
25. jún 2009

petruci - nemyslis nahodou Babišovu? u tej som bola ja dnes prvy krat - ordinuje v nemocnici na 10 poschodi vo stvrtok. po dlhom zvazovani som si vybrala ju a mam z nej velmi dobry pocit, zatial 😎 ale netusim ci sa tam da objednat, najlepsie je zavolat sestricke. ak by to bola ona, poslem ti cislo.

ak by to naozaj mala byt Babicova, tak tu nepoznam 😉

petruci6
25. jún 2009

jasne dosa,je to Babisova,len som si nepamatala meno
bola v nemoocke ked som rodila a vyberala mi stichy,hrozne mila,stale usmievava a prvy x by som mala zenu
ale potrebujem sa niekomu objednat,nemozem pol dna stravit v cakarni,mala by mi tam nevydrzala a este ju kojim 😒

bolo tam dnes vela ludi? od kolkej do kolkej ordinuje?

dosa
25. jún 2009

petruci, ja som prisla o 8.10 a bola som tretia, takze som bola hned vnutri. ale to som isla najprv k doktorke, potom ma este poslali na ten graf (nikdy neviem ako sa vola) a s vysledkom som zase musela cakat na dr. v trnave nam to sestricka robila automaticky, kym sme cakali na dr. dostala som sa odtial okolo desiatej, ale to uz tam sedelo viac maminiek. ved skus zavolat a opytaj sa sestricky ci sa da objednat. neviem ani do kedy ordinuje, nepozerala som, musim chodit skoro rano, lebo muz strazi malu a mrkoce, nech sa ponahlam, lebo musi ist do prace. ako keby som to ja mohla ovplyvnit 😀
posielam ti cislo do IP

petruci6
25. jún 2009

dakujem,skusim zavolat
ju chces aj pri porode?

dosa
25. jún 2009

chcem, ci nechcem - ak by ma to chytilo, tak odrodim u toho, kto bude mat sluzbu, nebudem si nikoho platit k porodu. ale bavili sme sa dnes, ze sa asi nevyhnem sekcii, tak asi ked mi ju naplanuje, tak k sebe - neviem. mam sa rozmysliet do buduceho tyzdna a potom sa vraj dohodneme...

petruci6
25. jún 2009

preco sekcia? aj prve si tak rodila?

dosa
25. jún 2009

ano, aj prve som mala sekciu a hned mi ju navrhla aj na druhe. ale pekne, kludne, stale s usmevom mi vsetko vysvetlila 😉

petruci6
25. jún 2009

ja by som najradsej isla niekomu kto ma vlastnu ambulanciu aj s USG,ale ked neni tak neni

dosa
25. jún 2009

petruci - a ty zhanas gynekologa na stalo? moj trnavsky ma vlastnu ambulanciu aj vlastne sono 😉 keby sa ti chcelo dochadzat... neviem odkial si, ale ved sa musi aj taky najst 🙂

petruci6
25. jún 2009

ved prave,ze ja takeho mam v BA,ale uz nemozem dochadzat,preto chcem niekoho tu v GA

dosa
25. jún 2009

a co dr. mytnikova? ta ma sukromnu ambulanciu, tak snad ma aj sono 😉 osobne ju nepoznam, ale nejake baby od nas k nej chodia.

petruci6
25. jún 2009

ta pyta 100eur len za prehliadku 😝 taka bohata nie som,aby som k nej chodila
pyta uz neskutocne peniaze,len za to ze sa tam vyzlecies

dosa
25. jún 2009

ahaaaaa, tak to som nevedela. ja mam sice tiez sukromneho gynekologa, ale v zivote som u neho za vysetrenia neplatila - iba za to, ze mi povedal pohlavie mojich deti 😀

zoldy
25. jún 2009

ja chodim k Mytnikovej,je draha,ale najlepsia v Ga...ma prax z kramarov a tam je to najzaujimavejsie zo SR...vie pekne zdiagnostikovat napr. Diafragnu u deti a to vie iba malo kto...Havranek to tiez nespoznal na sone....je svojska,ale dobra....

petruci6
26. jún 2009

mozno dobra,ale draha
nie kazdy na to ma

danona
26. jún 2009

petruci- tych 100€ u dr. M. je rocny poplatok - zaplatis raz a potom uz nie.. 😉

dosa
26. jún 2009

rocny? teda raz za rok? alebo vstupny? na stalo?

no za ten poplatok by mohla byt pani doktorka aj trocha nestranna a neklast si podmienky, kam ma ist ta ktora mamina rodit, svoje problemy by si mala vyriest sama 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre