Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

sobcek
3. dec 2009

Ahojte baby. Barán je v GA zatial pondelky a piatky od 7.00 do 14.30. Na prizemi v byvalej ordinacii Dr. Lackovica. Da sa unho objednat aj za poplatok 10 Eur v case od 14.00 do 15.00, normalne mate casenku a nemusite cakat. Uz teraz tam ma milion ludi, zvycajne ked tam pridem pred siedmou, tak sa narad dostanem tak okolo desiatej, ked ide vsetko ako ma. Ale uz som cakala aj sedem hodin.. V utorky a štvrtky je tam Dr. Šišák a v stredu má sestricka Zlatka nieco ako administrativny den, konecne moze chudatko zvihat telefony.. 😀 😀 😀

lenoc
3. dec 2009

baby, k tomu Havránkovi - neviem, ako je to, keď nie ste dohodnuté,
ja som sa s ním dohodla, že mu môžem kedykoľvek zavolať a príde, odrodí ma. Nakoniec som mala cisársky (plánovaný), bolo to v pondelok, keď on má službu. Manžel mu išiel potom poobede poďakovať a pýtal sa, čo sme dlžní a povedal mu, že tak ako má na dverách napísané. (To je 200 eur)
Je to síce dosť, no okrem tejto finančnej stránky aj čo sa týka objednania sa na vyšetrenie atď.) som s ním viac-menej spokojná a po pôrode mi bola úplne jedno, čo ma to stálo, podstatné bolo zdravé bábo. 😵

natikaaa
6. dec 2009

ahojte,
chcela by som sa spýtať, či u pána primara sa dá este rodit?podla hore uvedených informácii sa mi zdá, ze on uz ani nesluzi??? ako je to teraz na porodnici? prvé som rodila pred rokom a pol u p.primára a bola som s jeho pristupom no a so vsetkým velmi spokojná. teraz mám termin na marec, a som zvedava, co je nove na porodnici, atd. a mamicky, vy kt. ste po 27. tyzdni teh., dáte sa zaockovat proti prasacej chripky? vselico pocut v mediach a moj názor, ci dat sa alebo nie zaockovat sa meni zo dna na den, radsej by som sa nedala, no v susedných krajinach aj ked je tam iná vakcina, preferuju zaockovanie. co vy na to? ja sa strasne bojim, ze by som tým ublizila babatku, na druhej strane, zase ked budem chora.....????

kisska
7. dec 2009

natikaa a proti obyc. chripke si zaockovana? Ja som odhodlana sa nedat, lebo sa nedavam ani proti obycajnej. Je sice pravda, ze uz som chripku asi 15 rokov nemala, takze to pre mna nema vyznam. Davam si pozor, papam vitaminy, snazim sa vyhybat davom ludi.
Sice sa tiez bojim aby som neochorela, ale normalna chripka mava ovela horsi priebeh ako tato nova a pokial si vsimnes tak vsetky umrtia su len v kombinacii s inym ochorenim, alebo po komplikaciach. Ale zase ked sa davas pravidelne ockovat proti normalnej chripke a ma to u teba vyznam, tak by bolo mozno dobre. Ja idem zajtra k Havrankovi a spytam sa ho... Najviac ma desi, ze musim podpisat reverz, ked sa ockovat nenecham...

natikaaa
8. dec 2009

zatial nie som zaockovana, zajtra sa chystam k mojej gynek. som zvedava na jej názor. naozaj neviem co by bolo najlepsie, a taktiez neviem, ci mam dat zaockovat moje rok a polrocne dievcatko. a co s primárom, da sa u neho rodit, ako je to teraz na gal. porodnici?

lenoc
8. dec 2009

Natikaa, primár slúži tuším utorky alebo štvrtky, teraz si nie som istá...
Ale rodiť sa uňho isto dá - baba, čo bola so mnou na izbe, ho mala pri pôrode (boli dohodnutí).

kim_rossi_stuard
10. dec 2009

ahojte 🙂
ja som rodila v stredu a bol tam primar, ale odrodil nas Dr. Kovacik, primar len " asistoval"
musim pochvalit, mily clovek ten primar a ma charizmu! 😀 😀 😀

kisska
11. dec 2009

kim - gratulujem k babenku... je super, ze si spokojna.
Ja akurat viem, ze dr. Havranek rodil aj v pondelok celu noc. A rovno odtial isiel do ambulancie... a aj napriek tomu, ze musel byt unaveny ako kon, tak ordinoval stale s dobrou naladou 😉 Ale na to ockovanie som sa spytat zabudla... 😅

dahlia23
14. dec 2009

ahojte baby, prosím Vás, ako to je v nemocke v GA, čo všetko si treba priniesť do pôrodnice? lebo my často chodíme do GA, síce sa tam nechystám rodiť, ale ak by ma to náhodu zastihlo, do TN to asi nestíhame. tak aby som mala pre istotu, čo treba. ďakujem.

kim_rossi_stuard
16. dec 2009

Kisska - viem o tom Dr. Havranekovi ze pracoval vtedy, sestricky ho spominali, ze ked on ma sluzbu, bude plno porodov 😀 😀 😀 potom ma inak napadlo ze bol aj pri mojom porode, on mi prepichoval plodovu vodu a bol tam az kym som nesla na salu 😉

dahlia - do nemocnice pre teba klasika, kosele, hyg.potreby- hlavne podlozky do postele jednorazove a vlozky,doklady a pre babatko- benz.alohol a gaz.stvorceky na pupcek, oblecenie na odchod z nem., kremik, mydlo na kupanie, jednorazove plienky, oblecenie v nemocnici daju, ak chces pouzit svoje, treba si zobrat! cumlik podla potreby 😉 ine ma nenapada 🙂

dahlia23
17. dec 2009

super, ďakujem, išlo mi hlavne o to oblečko pre bábo, lebo u nás tiež dávajú, len vo veľa nemocniciach si treba priniesť.

kisska
18. dec 2009
dahlia23
18. dec 2009

kisska, ďakujem . 😉 dúfam len, že to nebudem potrebovať 😀

tinka0812
19. dec 2009

Ahoj pipinka a petrzalkaa.Neviem ci si na mna spominate,ale chcem Vam oznamit,ze mame Dariusa.Narodil sa 19.11.Vsetko bolo O.K. az nato,ze SC trvala az 2hod.Nemohli mi zasta.krvacanie.Ale stalo to zato!!!

nanika11
22. dec 2009

Ahojte, chcem sa aj pridať s novinkou, máme dievčatko Tamarku, narodila sa 29.11.2009 v GA. Miery: 3400g/52cm. Rodila som u primára, chodila som k nemu do poradne celý čas, pôrod bol celkom dobrý, trvalo to celé 5 hodín, ale prvý bol ľahší a menej boloestivý. Ja môžem primára len doporučiť, je to veľmi príjemný človek, k pacientkám je veľmi milý a starostlivý. A aj setričky, ktoré boli pri mne boli super, mala som šťastie, lebo keď som bola dva razy pred pôrodom na monitore, tak tam boli hnesné sestričky, ale na pôrod mi vyšli super. Chcem všetkým nastávajúcim mamičkám popriať veľa šťastia, ľahký pôrod a najmä zdravučké bábätká.

denisa87
22. dec 2009

Nanika Gratulujem 🙂 aj ja som rodila u primara,ale sekciou,a bola som spokojna 🙂

lucka10
25. dec 2009

Nanika gratulujem 🙂 , ja som tiež rodila u primára, je to super človek, kopec srandy je sním, ja mám na neho len dobré spomienky.

mata1001
26. dec 2009

ahojte baby,rodila ste niektora u dr Barána?mozte pisat aj IP

aandyna
28. dec 2009

Zdravím vás, chcela bysom upozorniť na jednu skutočnosť, čo sa týka galantskej pôrodnice. Nedávno som rodila a bohužial sa mi stalo to, že ma okradli. A nie len mňa. Zaujímavé ale je že sa to vždy niektorej stalo, ked bola na sále a osobné veci boli ešte u sestričiek. Takže... nikto z rodičiek to nemohol byť. Chcem len upozornit vás mamičky, ktoré sa chystáte rodiť v Galante, aby ste si dali pozor. Nenoste zo sebou peniaze ani žiadne cennosti.

mariqruz
28. dec 2009

Ahojte,aj ja sa chcem pridat s novinou 28.11.sa mi narodila dcera Lucka s mierami 3700g a 52 cm.Rodila som u Dr.Klementovej a mozem ju len odporucit bola vyborna.A porod som mala strasne lahky a hlavne rychly nemala som ziadne bolesti a kontrakcie raz za cas takze to bolo super.A chcem vam zazelat stastny novy rok vela zdravia a lasky.

ikke
28. dec 2009

aandyna • 2d • Dnes o 19:12
Zdravím vás, chcela bysom upozorniť na jednu skutočnosť, čo sa týka galantskej pôrodnice. Nedávno som rodila a bohužial sa mi stalo to, že ma okradli. A nie len mňa. Zaujímavé ale je že sa to vždy niektorej stalo, ked bola na sále a osobné veci boli ešte u sestričiek. Takže... nikto z rodičiek to nemohol byť. Chcem len upozornit vás mamičky, ktoré sa chystáte rodiť v Galante, aby ste si dali pozor. Nenoste zo sebou peniaze ani žiadne cennosti.

binas
29. dec 2009

ahojte baby tak sa pridavam 2.12 sa mi narodil syn bohuzial na poslednu chvylu som musela SC lebo mali si zdvihol hlavu a isiel tvarou ,odrodil ma dr.Vasko a som velmi spokojna 🙂

binas
29. dec 2009

mariqruz,,tak si ma o par dni predbehla gratulujem 😉 a stastny novy rok vsetkym

lea028
31. dec 2009

baby ako je to s tou platbou za ultrazvuk u gynekologa, má na to právo ? však raz ročne prehliadku platí poisťovňa, takže nechápem, prečo Havránek zinkasuje 15 Euro, kamoška chodí dokonca do skúkromnej kliniky a neplatila nič.

desmodka
31. dec 2009

lea 8 eur mas na termin 7eur mas za utz.. sak sa ho spytaj preco stale platis

lenoc
31. dec 2009

binas a mariqruz gratulujem a prajem vám aj drobcom všetko dobré! 🙂

ja som bola na preventivke vlani v novembri a platila som len 8 eur za objednanie, uzv mi robil a neplatila som zan, a teraz na kontrole po sestonedeli to bolo rovnako. no uvidim, co bude najblizsie - na preventivku mam ist vo februari.

lea028
4. jan 2010

zistila so msi v poisťovni ako je to s tým uktrazvukom, raz ročne to hradí poisťovňa, ja sp, bola v 2008 v lete a v 2009 v zime, takže to je viac ako rok, takže nemal právo pýtať peniaze za uzv, za objednanie prosím.
A čo tu čítam, tak aj 200 Euro za pôrod nemôže pýtať.

lea028
4. jan 2010

baby a dr. Laluha ordinuje v Šali ?

evitkamalicka
4. jan 2010

lea ano, ja k nemu chodim

lea028
4. jan 2010

evitkamalicka a kedy ? on operuje v Šali ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre