Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

siwike24
11. júl 2008

Ahojte baby ja som tam rodila pred 2 rokmy a neviem si to vinachvalit.Iba v hroznom stave tam maju vecičky pre miminka,ja vam radim zo svojich skusenosti že si tam zoberte všetko svoje od perinky až po deku,fakt všetko.Perinky tam maju v hroznom stave malemu uplne visela hlavička vobec neni vtej perinke vložka,roztrhane a pod.....A ja som si maleho obliekala do svojho lebo strašne vecičky tam maju na babo.hrozne ☹ 😀 ..A aj flašku si tam zoberte pre mimi a aj odsavačku na mlieko kdiby neco. 😉 .Ja som rodila u Havraneka baby poviem vam že bol suprovy,na primara mam svoj nazor,velmy lubi peniašky 😅 .A ak tam chcete rodit vibavte si dopredu porodnika lebo ak nebudete patrit niekomu sktorim ste dohodnuta bude na vas kašlat,viem ako to tam chodi.Videla som na vlasne oči.Ja ked som rodila tak ta baba nebola odtialto ,len ju odrodil a viac onu nezakopol nikto a aj pri porode sa nestaraju poriadne, 😕 .Ak mate otazky kludne vam odpoviem viac,len som vam napisala viac o Ga porodnici.pa

siwike24
11. júl 2008

A nezabudnite si zobrat vlasne pižamo lebo ich je otras!!!!!

lucka10
11. júl 2008

Ahoj Sivike24, vieš mi dačo povedať o primárovi? Ľúbi peniaze?
Aké sú izby?

tamanja
13. júl 2008

Ahojte zienky. Termin porodu mam 7.9.2008 a prave uvazujem o porodniciach. Do poradne chodim k dr. Havrankovi a som s nim velmi spokojna. Do uzsieho vyberu presli porodnica na Antolskej alebo v Galante . 😉
Poradte ak viete.
Dakujem

siwike24
14. júl 2008

lucka10 ano je strašne na penieze,to som počula 😕 ,Izby su v pohode.Je tam aj nadštandartna, jeden den 1000sk ale maš tam uplne všetko.A ostatne izby su v pohode.

Tamanja lepšieho dokiho si si nemohla vibrat ja som snim strašne spokojna .Po 5 rokoch my on pomohol otehotniet.On je suprovy.Ja som sa snim dohodla aby ma on odrodil a bol kumne velmy mily,zavolala som mu a hned prišiel k mojmu porodu.Aj po porode ma sam došiel višetrik ajked nemusel.Sice dostal aj peniaze ale zato že bol strašne ochotny a dobry,a našiel si čas na moj porod ked bol zo svojou rodinkou,dole klobuk pred nim,fakt.Lepši doky tam ani neni,určite ked budem čakat druhe tak zas knemu chcem ist rodit.Asi tolko onom. 😀 🙂

kisska
14. júl 2008

babule, precitajte si infosky, ktore su aktualnejsie ako spred 2 rokov. Nadstandart stoji 500,-/noc(aspon stal v marci 08).
lucka - primar v GA je skvely odbornik a profik, dokonce je mily aj k pacientkam, ktore nie su "jeho". Ja som tiez rodila u Havraneka a pridavam sa k chvaliacim 😀

siwike24
14. júl 2008

no nebola som si ista stou nadšartnou izbou kolko stoji ale asi naozaj tich 500sk.Ja mam na primara svoj nazor-nikdy nezabudnem ako spravil s komara somara........,asi tolko!

zoldy
14. júl 2008

Mile damy,Mudr.Havranek nie je nikto viac ako obycajny podpriemerny doktor...uz sa mi neraz stalo,ze som videla a v nemocnici sa starala o dietatko,ktore odrodil on...do detajlu radsej nerozpisem...To uz radsej doporucujem Primara.
TAMANJA:Doporucujem Antolsku,ja ako zdravotnik by som si ju vybrala uz len z jedneho dovodu-je tam najlepsia JIS pre Babatka na slovensku...nikdy sa neda predpokladat ako sa porod vyvynie,ako sa babatko zadaptuje...idealne by bolo,keby sa samozrejme nic nestalo,ale ked sa da predvidat aj zle,tak radsej to pre istotu tam,kde je o oboch postarane...a tam je naozaj postarane,ked tam dokazu zachranit aj Velmi predcasne narodene deticky...moj nazor,pekny den...

kisska
14. júl 2008

siwi - neberiem ti nazor:o) ale radsej dam na vlastnu skusenost nez JPP 😉 keby som verila vsetkemu napisanemu aj o dr. H., tiez k nemu nejdem (clanky na nete spred 2 rokov). Dr. Scasneho som zazila aj na PF priprave, aj ked som lezala na 600nedeli. Rodila som neplanovanym SC a bola som velmi rada, ze vsetko dopadlo ako dopadlo - a prave vdaka dr. H. ktory sice bral do uvahy aj co som ja CHCELA, ale v prvom rade ma presvedcil o veciach co bolo TREBA 😉

zoldy
14. júl 2008

Havranek je na vas vsetky mily,pretoze je sukromnik a je od vas zavisly...tak sa prosim uz preberte...myslite,ze keby z vas a od vas nic nedostaval,bol by taky milucky ako to tu o nom basnite?????zavidim vam tie ruzove okuliare,ale tie vam vsak v kritickej chvily nepomozu...viem o com hovorim...osobna aj profesionalna skusenost...

lucka10
15. júl 2008

Podľa mňa si každý lekár odvedie svoju prácu čo najlepšie. Na Galantu som počula len samé plus.

snehulienka7
15. júl 2008

a čo tak MuDr. Richard Barán ? Rodila ste niektorá u neho? aké máte skúsenosti s ním ? Ďakujem

jajak
16. júl 2008

ja som tiež počula, že Havránek je na peniaze, že keď mu nič nedáte, tak má prístup o ničom. Ale to sa asi nedá zovšeobecňovať, každá môže mať iné skúsenosti. Ja som s primárom spokojná.

tamanja
16. júl 2008

Ahojte zienky, dakujem Vam za vsetky dobre rady a skusenosti. Verim ze sa rozhodnem spravne a vsetko dobre dopadne. Este mam jednu otazocku, kolko sa oficialne plati lekarom v Galante ak chcete mat vybraneho lekare pri porode? Ked som lezala na Kramaroch tak tam mali vyveseny cennik a lekar stal 7000,- Sk.

lucka10
16. júl 2008

V tomto ti neviem poradiť

buffinko
16. júl 2008

oficialny cennik asi neexistuje - skus sa informovat u svojho dokiho - kamaratka bola s nim velmi spokojna. max. ochotny. a dala mu 5000 3dni po porode. zasluzil si. to, ze doktor zoberie za dohodnuty porod peniaze pokladom za normalne. keby existoval oficialny cennik, bolo by to este lepsie. my chceme, aby ten nas doktor prisiel k porodu hocikedy, ci je den alebo noc a bol nonstop pri nas. a ked ma rodiciek za tyzden viac, dakujem pekne. predstavte si, ze vy by ste prisli vecer z roboty utahani a povedzme o 3hod by ste bezali naspat k porodu, ktory potrva hodiny a odviest 100% robotu. ved kto nechce mat urciteho porodnika, nemusi a neplati nic.

zoldy
16. júl 2008

mile mammicky,pozerali ste dnes markizu?Chvalili tam tu vasu uzasnu galantsku porodnicu... 😉

jajak
16. júl 2008

aj ja som počula, že bolo niečo na markíze, no to sa teším, o 2 týždne mám rodiť, tak som nadšená

lucka10
16. júl 2008

buffinko u koho rodila kamoška? ak to nie je tajné.

kisska
16. júl 2008

buffinko - suhlasim s tvojim nazorom. Ja som dokimu dala len flasu (az pri odchode z nemocnice)a ked som sa ho potom pytala, ci som este nieco dlzna, povedal, ze zalezi len na mne 😉 Pocula som, ze niekto pocul, ze nema problem vypytat si...

snehulienka - lezala som s babenou, ktoru robil v ten isty den dr. Baran a velmi podobne ako dr. H. Velmi spokojna, aj ked ona si s nim tykala, tak neviem ako velmi sa poznali. Ale pocit dobry. Akurat ja mam krajsiu jazvu 😉 (urobili mi samovstrebavacie stehy site nejak zvnutra)

zoldy - ty ho musis mat dobre v zuboch 😕 . Sukromnik je odo mna zavisly, tak seka dobrotu, statny lekar odo mna zavisly nie je, tak mu moze byt jedno, co so mnou bude?

co bolo na tej markize? Ukazovali aspon pokazene zaluzie na izbach, kde teraz musi prazit ako v terariach? Ukazali vrzgajuce postele, alebo ako sa deticky sprchuju namiesto kupania? Zakazali stravu na 600nedeli, kde mamickam po sekcii kludne daju fazulovy privarok? Ale bola som vo viacerych nemocniciach (aj ked nie na gynde), ale vsade je to velmi podobne a 35 litrov na porod na sukromnom sanatoriu nemam. Tu som chcela rychlo odrodit, aby bol maly v poriadku a aby som sa veeelmi tesila domov. 😉 Aj ked novy porodny box aj s marhulovym kreslom(za 500,-) a nadstandartna izba su fakt super - ako vystrihnute zo sukromneho sanatoria 😎

buffinko
17. júl 2008

rodila u Havraneka 😉 vraj si nevaha vypytat peniaze, spominali niektore mamy. neviem, nepoznam ho. poznam len jeden priamy nazor od kamosky, ktora bola naozaj velmi spokojna s jeho pristupom aj pracou.

jajak
17. júl 2008

Ak chcete vedieť, čo odvysielala TV Markíza o galantskej nemocnici, tak si kliknite na markiza.sk a v TV Archíve nájdete reláciu DNES - 16.7.2008 a tam to nájdete

kisska
17. júl 2008

hmmmm, pozrela som si to, ale nezda sa mi. V marci sa kazde rano prisla sanitarka opytat, ci nepotrebujeme vymenit pradlo a ked bolo treba bez slova ho vymenila. Aj podla zaberov, podla mna vsetky periny boli oblecene, az na ten jeden kusok z paplona, ktory si mamicka vykopala... to sa mi stava aj doma, ked mam slabe gombiky a smyklave navliecky. Boooze, keby bola nemocnica Interhotel, tak tam lezim do konca 600nedelia. Netreba byt precitliveny, ani ked s nami mavaju hormony...
Jedno co je pravda, ze mozno teraz ked zrusili Salu, tak maju ovela viac mamiciek, ale tie si mozu vybrat este Nitru, kde posielaju domov rodit mrtve deti, Nove Zamky, vraj dobra JISka, Trnava alebo BA... Nikto v GA rodit NEMUSI (pokial ta uz nevezie sanitka)

zoldy
17. júl 2008

Kisska,Havranek nesiaha schopnym lekarom ani po vyschnutu kozicku na pate... Ja poznam velmi vela lekarov z roznych odborov,tak sa trosku vyznam,ved som sestricka.A aj pokial lekarovi nezaplatis,tak predvedie super vykon a pacosky su spokojne...teda v inych normalnych nemocniciach... 🙂

bashka
17. júl 2008

Presne tak Kisska...ja som bola velmi spokojna v Sali, kde som rodila...skoda tej porodnice...Ale v GA som bola na exkurzii a nic take hrozne ako ta divna dievka vcera na Markize rozpravala som tam nevidela. Keby som bola z GA tak rodim tam, ale kedze som zo Sale tak toto bolo blizsie. Neverila by som tym bludom. Aj zena po porode je precitlivela a asi sa chcela ukazat v tv, chudatko... Mala ostat rodit doma, tam by mala paplon urcite super navleceny...A ako vravi Kisska, na Slovensku je tolko porodnic, ze si staci len vybrat...trebars aj Kosice 😵

Zoldy uz by stacilo ponizovania, ty kto si vlastne, vies to lepsie? 😕 Nehovoris o sebe s tym podplacanim? Zeby tebe nikto nikdy ako sestricke nic nesupol? No ked mas takyto pristup 😝 😝 😝

siwike24
17. júl 2008

Caute baby

Tak Bashka totalne si je jto nandala,dole klobuk 😀 😀 😀 😀 😀 ,super. 🙂 .Neviem čo si mysli o sebe,naivka asi ako sestricka nieje oblubena,xixixi 😎 .

Kisska maš praudu aj ty...... 😀

Každy ma svoj nazor na dotičneho človeka,ale Ja možem byt akurat len a len štastna a vdačna Havranekovy že my dal po 5 rokoch syna asi tak....A peniaze som mu dala-2000sk, ani jednym jedinym slovkom my nenaznačil že chce prachy tak zoldy drž chrup lebo už si tu narozpravala dost hluposti onom-krava 😠 😠 😠 😠 .A vžidy ked ma niekde uvidi už zdaleka my kriči silvinka ako sa mame?takže dole klobuk pred nim.Ja ničomu neverim čo sa tu onom pisalo-zlom vizname.MOJ NAZOR ONOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucka10
17. júl 2008

Čaute baby, dnes sme boli na exkurzii v GA, bolo super. Je to tam pekné, čistučké, príjemné sestričky, ktoré s nami hneď pokecali. Mala som super pocit. Dokonca s nami prehodil pár slov aj primár, super chlapík, srandoval s nami.

pipinka82
17. júl 2008

Aha tak téma Havránek podla mna je super chlapík a doktor tiež ja som sním velmi spokojná a teraz jak sa mi blíži pôrod on sám mi povedal ak by sa malí prihlásil skôr a neordinuje akurát nech ho aj v noci zavolám a dojde a o žiadnych peniazoch nebola reč 😉 a mimochodom kto nedá peniaze doktorom každý a aj sestričky si dostanú svoje ovšem ak sú milé a nie povýšenecké 😎

siwike24
17. júl 2008

Pipinka totu je čo?keby to videl Havranek,ach jaj 😀

pipinka82
17. júl 2008

však ano 😅 ale každá vieme niečo a máme skúsenosti my sme spokojné a asi iný nie ich vec nie???? Ja ho mám rada už od 18 rokou knemu chodím a vtedy nebol ešte súkromník a taký istý prístup má ku mne ako aj predtým takže je fajn chlapík a gyndoš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre