Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

sonita
3. máj 2010

že-už za pár dní a bude to 😀

evitkamalicka
3. máj 2010

sonita parada, drzim palce

sonita
3. máj 2010

dakujem

khikha
4. máj 2010

Ahoj Sonita, ak som dobre pochopila z predoslych prispevkov, ty budes rodit u Dr. Trajanova? Ja k nemu chodim tiez a chcela by som ho aj pri porode? Nevies, ako to u neho chodi? Vyvolava porod na vopred dohodnuty termin?

sonita
4. máj 2010

ahoj khikha-no to neviem či vyvoláva pôrod ja budem rodiť cisárskym ale skrz zdravotných problémou,skrz mojej operácie chrbtice.Musíš mu to povedať skôr že chceš aby si rodila unho lebo on sa ma pýtal že kde budem rodiť či v N.Z.?a ja nie ja chcem u vás vtedy som bola už v 36tt.

khikha
4. máj 2010

no ja som sa s nim o tom uz rozpravala, len som tak skoro nechcela zachadzat do detailov, lebo do porodu mam este dost daleko. Tak som sa chcela trochu takymto sposobom poinformovat 😉 Ale ja si myslim, ze ak mi nebude musiet robit cisarsky, tak mi porod vyvola, lebo on si zrejme nemoze dovolit z ambulancie stale odbiehat k porodom - ved ma stale plnu cakaren... tak si myslim, ze to riesi takymto sposobom. Kazdopadne dakujem za info... Ja sa s nim teda o tom porozpravam. Tebe sa to uz riadne krati...normalne ti zavidim, ze uz coskoro budes moct drzat svoje babatko v naruci...

sonita
4. máj 2010

khikha-možno máš pravdu lebo aj mňa radšej dal na piatok,lebo vtedy aj operuje.Ináč mám termín 12.mája a vtedy ked som unho bola v 36tt tak ma vypísal na ten deň do svojho zošitu a to je streda,tak predsa neviem.Mne strašne rýchlo ubehlo toto tehotenstvo ani som sa nenazdala a už rodím.

sonita
6. máj 2010

ahojte-prosím ako to chodí po cisaráku presne po narkóze?budem na aro to viem a kedy budem vydieť bábätko naše a ako to tam je zo všetkým.dakujem.Ked niekdo niečo môže písať aj do ip ja už zajtra idem na cisarák a dopredu dakujem

evitkamalicka
7. máj 2010

sonita ja som na ARE nebola, bola som normalne hned na izbe

evitkamalicka
7. máj 2010

a maleho mi doniesol muz hned ako som sa prebrala

sonita
12. máj 2010

evitkamalicka-uz si to neskoro písala lebo vtedy sme už boli na ceste do nemocnice.Ináč dakujem.

evitkamalicka
12. máj 2010

a ako to teda dopadlo?

lucka10
12. máj 2010

Ahoj evitkamalicka už sa to aj tebe blíži, držím palce, chceš rodiť cisárskym? Alebo normálne?

evitkamalicka
12. máj 2010

lucka jednoznacne cisarskym

manika77
12. máj 2010

evit preco jednoznacne? nechcela by si prirodzene?

evitkamalicka
13. máj 2010

manika nie nechcela, pre mna bol cisarsky uplna pohodicka, kedze mam dobru hojivost ran, len som zaspala, zobudila sa a bolo po vsetkom, bez nejakeho trapenia, ale ja som cisarsky mat musela, takze som si nevyberala

mitani
13. máj 2010

mne už teda fajne trvdne brucho, v sobotu sa mám prísť ukázať do nemocnice, až teda vydržím, lebo mám pocit, že keď prudšie vyberiem zákrutu, tak sa samovoľne rozsypem. ktorá sa tam chystáte tiež v sobotu? že by sme prípadne dali dvojhlas pri kontrakciách? 😀

evitkamalicka
13. máj 2010

mitani tak drzim palce

mitani
13. máj 2010

ďakujeeem, snažím sa na to veľmi nemyslieť, lebo sa aj trošku bojím (asi preto, lebo viem už do čoho idem)

evitkamalicka
13. máj 2010

aj ja uz viem do coho idem a prave preto som akasi kludnejsia

mitani
13. máj 2010

tak ten pocit ti závidím, ja už som ako lev v klietke

evitkamalicka
13. máj 2010

neboj, zvladnes to

sonita
13. máj 2010

ahojte-7.5.na 9 hod.som mala byť v nemocnici na cisársky,prijali ma dr.povedal o 11.30 bude cisársky ani som sa nebála nič také,aj holubíky ma navštívili.O 11.30- ked ma vyzlečenú hodila na sálu sestrička tak vtedy to vyšlo bála som sa aj triasla od zimy,no ešte ktomu potom meškala anestologička potvora jedna došla len o 12hod O 12.10 bol malý na svete volá sa 🙂 😀 😉 🙂 🙂 Kevin Štefan.Mm a dcérka ho aj hned vydeli lebo tam čakali na nás potom aj mna o pol hodinu,len viac krvy som stratila povedal dr.mm,ale že všetko je v poriadku.Zobudila som sa o 13.45-a hned som pýtala že chcem vydieť malého a či je to vážne chlapec???moc mi hovorila že nech ešte spím a ja som jej to viac krát hovorila ona sa aj moc vypytovala na všetko kde som atd.Tak moc ani neviem lebo aj ju som vydela len tak flakami a potom mi doniesli malého ukázať no neviem na kolko si ho stoho pamätám potom že o 16 mi ho donesie no ja som ani zaspať nevedela ani nechcela lebo som čakala na malého,až mi ho mm a dcérka doniesli o 15.30 konečne ale spal zobudil sa až o 21 a bol somnou až do 23hod. 🙂

mitani
13. máj 2010

🙂 🙂 🙂 sonita, div, že si sa im nezobudila už počas narkózy! verím, že si bola na malinkého nesmierne zvedavá (hlavne či je všetko v poriadku). blahoželám a prajem veľa zdravia! nech ti detičky rastú do krásy

manika77
13. máj 2010

evit ja neviem ale je to krasny pocit porodit dieta 😵 ale je to na kazdom..a ved myslim ze bashka pisala ze po cisarskom sa da aj prirodzene rodit---

evitkamalicka
13. máj 2010

manika jasne, ze sa da, ale ja nechcem a ani neviem ci budem moct ked budem mat znova ten isty problem

evitkamalicka
13. máj 2010

ja som mala preeklampsiu a je velka pravdepodobnost, ze ked som ju mala pri prvom, bude aj teraz, objavuje sa to po 28tt takze akurat vchadzam do tohto obdobia, tak som velmi zvedava co bude

evitkamalicka
13. máj 2010

pri tazkych formach sa musi dietatko porodit do 24 hodin od zistenia symptomov aj za cenu, ze by to bolo napr. v 30tt, takze ja este mozem byt rada, ze Adamko sa narodil donoseny v 40tt+3

manika77
13. máj 2010

aha tak moj maly sa narodil v 38tt 4..🙂 ja som sa iba zo zvedavosti spytala... 😉

sonita
13. máj 2010

mitani-dakujem pekne,strašne som bola zvedavá na malého no nevedela som sa už dočkať 🙂 😉 😀 😝 .V nemocnici som sa cítila akože dobre priemerne z bolesťami ale viac by som nechcela rodiť cisárskym škoda že som musela.Na 4 den nás pustili domou a to ma ani dr.vobec nevidel no koment lebo také by som napísala.Doma som sa ani postaviť nevedela aj teraz ledva také bolesti mám,že aj ked si dám tabl.to strašne bolí mm mi pomáha musel sa vypísať lebo by som to nezvládla,aj svokra sa pýta čo mi má uvariť čo by som jedla.Môj dr.čo mi robil cisársky ktorému chodím bol zamnou ešte den pred odchodom a sním som spokojná,aj sa popítal o mne aj o malom aj povedal,že ma zašíval a vyberal bábo.A

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre