• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

21. septembra 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. jún 2010 o 10:04 • miskag125
@miskag125 ja zas opacne, takze asi zavisi od naladu, kazdy mame horsie a lepsie dni
10. jún 2010 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evitkamalicka ale na Janicka alebo na Jancika? lebo tam robia obaja, to je rozdiel
10. jún 2010 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, evitka a aké máš zlé spomienky na Jančíka? ak to neni tajomstvo,
no ja si pomali balim tašky, neviem kedy mi naplánuju sekciu, bud kocom júna, alebo začiatok júla, chcela by som do júla vydržať, ale šak sa uvidí, len ešte nie som komplet pobalená

ja som pri prvom cisárskom len ležali aj tri dni, lebo ked som vstávala sa mi zatočila hlava, ale inak som tam bola spokojná, len to bolo zlé, že som nemala mlieko a hned som kupila umelé, ale teraz nekupujem a keby niečo, tak tesko maju non stop otvorené ... :slight_smile:

gratulujeme k novéme bábenku, kolko si tam bola, 4 dni??

to je najlepšie, byť tam toľko koľko treba, 4 dni....
10. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evitkamalicka - zlé spomienky sú na zlé veci...ja mám veľmi dobré spomienky na Dr. Jančíka, je najlepším odborníkom v nemocnici. som po operácii, viem o čom hovorím....never zlým klebetám...
11. jún 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hippo to nie su klebety, ja som ho zazila na vlastnej kozi pri prvom porode....ale ako hovorim, kazdy mame obcas zly den
11. jún 2010 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to

evitkamalicka suhlasím s Tebou, každý má občas zlý den, aj lekári možu mať zlé dni, ale Dr. Jančík je a zostane lekárom s velkým L. :wink:
11. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna je jancik tiez odbornik :wink:
12. jún 2010 o 00:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. jún 2010 o 22:29 • miskag125
miska nie, mlady je Janicek :wink:
14. jún 2010 o 06:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj baby!
ja som tiez rodila v GA,ale bolo tam super.Moj lekár bol velmi mlady ale skvely-Frantisek Janícek-odporúcam ho kazdému.cely porod som mala za sebou za 40 minút..Dával na mna a na moju malú velky pozor.dokonca po porode este aj isiel pozriet moju dcérku na detskú a prisiel mi povedat ze je vsetko poriadku.
Pred porodom som lezala tam v nemocnici 9 tyzdnov lebo som bola na rizikovom,ale aj primár aj lekáry a sestry boli kumne velmi mily. :slight_smile:
14. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola celkovo v GA tiez spokojna, preto tam idem aj teraz
14. jún 2010 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj climbi,
nebola si nahodou na izbe č.10? ja som tam tiez bola 7 týzdnov, tiez rizikove tehotenstvo....
14. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcela som dodat, ze mam tiez len tie najlepsie skusenosti s Galantou-vyznam sa tam))), rodila som u primara, bol super
14. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. jún 2010 o 14:47 • miskag125
natikaaa.ale ano.najprv na 10 potom ma Janícek vzal na samotku.
14. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
climbi, myslela som poschodie 10, izba č. 10 :o))) ja som tam bola tiez, samotka. tazke to bolo vydrzat, len lezat, hore nohy, , atd atd...
15. jún 2010 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som myslela aj ja10 poschodie,a izba cislo 10.ty si mala sekciu ze?
16. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, na stastie nie.....obidve dcerky som mala spontanne.....))) ty si tam lezala okolo febr., ze?
16. jún 2010 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
od 12 februára do 23 marca-bolo to dlhé,ale oplatilo sa, :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som rodila vo febr. a jedna sestricka prisla na izbu a povedala, ze na 10 je tiez mamicka jedna, ktora musi lezat ako ja, este o par tyzdnov dlhsie bude musiet...aby som sa tam pozrela, podporit psychisky atd atd....len potom som nesla, malu som mala stale na izbe....ty si ako rodila? sekcia alebo spontanne?
16. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spontánne,ale ziadné bolesti som predtym nemala,aj sa cudoval lekár ze nic mi neni.
16. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, to je tam sestricka. na privat ti napisem....ak chces
16. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
16. jún 2010 o 15:34 • natikaaa
ahojte-minule ste sa pýtali na oblečenie či niesť deťom či nie ja som písala čo by som len brala a teraz dám sem fotku v čom mi ho raz doniesli takí zlatí bol vtom
17. jún 2010 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonita jeeej aky zlaty :dizzy_face:
17. jún 2010 o 19:35  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej, sonita, peknučké bábätko :slight_smile: aj oblečenie :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem-pozrite predvčerom naše lietadielko som na neho pyšná
17. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pred chvílkou som to náhodou poslala.tak tu je lietadielko naše
17. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sonita peknučké bábenko...
a pekne ho veru obliekli v nemocnici, možno aj tie naše budú mať tieto oranžové dupky :slight_smile:

ja idem 30. júna na poradnu, ale už hore na "desinu", ale len v tom prípade, ak budem ok, inak mam utekať hned na desinu, no hadam to do júla potiahneme
17. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok