Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
10. jún 2010

@miskag125 ja zas opacne, takze asi zavisi od naladu, kazdy mame horsie a lepsie dni

evitkamalicka
10. jún 2010

@evitkamalicka ale na Janicka alebo na Jancika? lebo tam robia obaja, to je rozdiel

miki060707
10. jún 2010

ahojte, evitka a aké máš zlé spomienky na Jančíka? ak to neni tajomstvo,
no ja si pomali balim tašky, neviem kedy mi naplánuju sekciu, bud kocom júna, alebo začiatok júla, chcela by som do júla vydržať, ale šak sa uvidí, len ešte nie som komplet pobalená

ja som pri prvom cisárskom len ležali aj tri dni, lebo ked som vstávala sa mi zatočila hlava, ale inak som tam bola spokojná, len to bolo zlé, že som nemala mlieko a hned som kupila umelé, ale teraz nekupujem a keby niečo, tak tesko maju non stop otvorené ... 🙂

gratulujeme k novéme bábenku, kolko si tam bola, 4 dni??

to je najlepšie, byť tam toľko koľko treba, 4 dni....

hippokrates
11. jún 2010

evitkamalicka - zlé spomienky sú na zlé veci...ja mám veľmi dobré spomienky na Dr. Jančíka, je najlepším odborníkom v nemocnici. som po operácii, viem o čom hovorím....never zlým klebetám...

evitkamalicka
11. jún 2010

hippo to nie su klebety, ja som ho zazila na vlastnej kozi pri prvom porode....ale ako hovorim, kazdy mame obcas zly den

hippokrates
11. jún 2010

evitkamalicka suhlasím s Tebou, každý má občas zlý den, aj lekári možu mať zlé dni, ale Dr. Jančík je a zostane lekárom s velkým L. 😉

manika77
11. jún 2010

podla mna je jancik tiez odbornik 😉

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
14. jún 2010

miska nie, mlady je Janicek 😉

climbi
14. jún 2010

ahoj baby!
ja som tiez rodila v GA,ale bolo tam super.Moj lekár bol velmi mlady ale skvely-Frantisek Janícek-odporúcam ho kazdému.cely porod som mala za sebou za 40 minút..Dával na mna a na moju malú velky pozor.dokonca po porode este aj isiel pozriet moju dcérku na detskú a prisiel mi povedat ze je vsetko poriadku.
Pred porodom som lezala tam v nemocnici 9 tyzdnov lebo som bola na rizikovom,ale aj primár aj lekáry a sestry boli kumne velmi mily. 🙂

evitkamalicka
14. jún 2010

ja som bola celkovo v GA tiez spokojna, preto tam idem aj teraz

natikaaa
14. jún 2010

ahoj climbi,
nebola si nahodou na izbe č.10? ja som tam tiez bola 7 týzdnov, tiez rizikove tehotenstvo....

natikaaa
14. jún 2010

chcela som dodat, ze mam tiez len tie najlepsie skusenosti s Galantou-vyznam sa tam))), rodila som u primara, bol super

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
climbi
14. jún 2010

natikaaa.ale ano.najprv na 10 potom ma Janícek vzal na samotku.

natikaaa
15. jún 2010

climbi, myslela som poschodie 10, izba č. 10 :o))) ja som tam bola tiez, samotka. tazke to bolo vydrzat, len lezat, hore nohy, , atd atd...

climbi
16. jún 2010

tak som myslela aj ja10 poschodie,a izba cislo 10.ty si mala sekciu ze?

natikaaa
16. jún 2010

nie, na stastie nie.....obidve dcerky som mala spontanne.....))) ty si tam lezala okolo febr., ze?

climbi
16. jún 2010

od 12 februára do 23 marca-bolo to dlhé,ale oplatilo sa, 🙂

natikaaa
16. jún 2010

ja som rodila vo febr. a jedna sestricka prisla na izbu a povedala, ze na 10 je tiez mamicka jedna, ktora musi lezat ako ja, este o par tyzdnov dlhsie bude musiet...aby som sa tam pozrela, podporit psychisky atd atd....len potom som nesla, malu som mala stale na izbe....ty si ako rodila? sekcia alebo spontanne?

climbi
16. jún 2010

spontánne,ale ziadné bolesti som predtym nemala,aj sa cudoval lekár ze nic mi neni.

natikaaa
16. jún 2010

nie, to je tam sestricka. na privat ti napisem....ak chces

natikaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonita
17. jún 2010

ahojte-minule ste sa pýtali na oblečenie či niesť deťom či nie ja som písala čo by som len brala a teraz dám sem fotku v čom mi ho raz doniesli takí zlatí bol vtom

evitkamalicka
17. jún 2010

@sonita jeeej aky zlaty 😵

anduca
17. jún 2010

jeej, sonita, peknučké bábätko 🙂 aj oblečenie 🙂

sonita
17. jún 2010

dakujem-pozrite predvčerom naše lietadielko som na neho pyšná

sonita
17. jún 2010

no pred chvílkou som to náhodou poslala.tak tu je lietadielko naše

miki060707
17. jún 2010

sonita peknučké bábenko...
a pekne ho veru obliekli v nemocnici, možno aj tie naše budú mať tieto oranžové dupky 🙂

ja idem 30. júna na poradnu, ale už hore na "desinu", ale len v tom prípade, ak budem ok, inak mam utekať hned na desinu, no hadam to do júla potiahneme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre