• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

4. februára 2017 
@mata1001 -ahojte-no hej musíš pre to maličké sa aj dá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aliska19 -hej je aj horšie ja som zato nerodila v DS a nikdy by som do tej nemocnici ani na niakú operáciu nešla, :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som tam nemala rada toto bolo to v pohári a vyzeralo to ako krupicová kaša ale to bolo niečo solené a asi zo zemiakov niečo fuj-fuj
21. jún 2010 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. ja som rodila pred 8mimi mesiacmi u dr. Havráneka bola som spokojná, ked budem mať ešte bábo tiež, by som chcela rodiť u neho:slight_smile:
21. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola tiez so vsetkym spokojna. ale su sestricky to je fakt, ktore sa vykaslu a len o tom diskuruju kto kedy ako a kolko pracuje. a rano o 5 je uz rusno.
21. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-@natikaaa -hej ráno o 5-tej bolo rušno to mi nevadilo len to že vôbec si cez noc ani nevedela kde sú sestričky a keby sa niečo stane s... na teba.
22. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v galante, sice som nerodila ale bola som na operacii, ale sestricky boli fantasticke. jedno krive slovo nemozem povedat
22. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici hej lebo si lezala na deviatom poschodi nie na desiatom..ja som na deviatom poschodi bola max spokojna a to som tam teda travila hodne casu :wink:
22. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestricky su predsa tie iste :D nie? pokial ja viem.. tak niektore robia urcite aj na desiatom
22. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niesu tie iste :unamused:
22. jún 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici nie su tie iste....manika ma pravdu...
22. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani by asi nemohli byt tie iste pretoze su to dve oddelenia deviane je gynekologicke a desina je novorodenecke a oddelenie sestonedelia.. :wink:
22. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a celkom by ma zaujimalo ze preco su niektore take...ved to je radost byt pri novorodeniatkach a pomahat mamickam,ktore chudence po porode pomaly ani nevedia ze ako sa volaju.a nie to ze ti raz ukaze ako treba okupat mimčo a uz potom len sama kupes.ved ja take male ani chytit neviem do ruky
22. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 oni to pravdepodobne beru uz ako robotu :unamused: a preto su take..ale isto sa najdu aj vynimky.. :wink: a inak ked ja som porodila tak ani neukazali ako sa kupe len ho osprchovala raz predomnou a potom uz ho len vzdy zobrala na dake vysetrenie a povedala ze je okupany :unamused:
22. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. jún 2010 o 23:03 • miskag125
baby vykupuju v ga nemocnici materske mlieko?????
29. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, môžem sa pridať, rodila som tiež v GA a bola som spokojná.
@desmodka neviem o tom že by vy kupovali mliečko. Opýtam sa sestri tá chodí na prax na sálu a niekedy je aj 600nedelí.
30. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka mliečko zbierajú iba v BA. :frowning2: . Aj ja som rozmýšlala nad darovaním mliečka lebo ako sme začali prikrmovať mlieka bolo až moc, ale som niekde čítala že iba do 6.mesiaca dieťaťa sa môže darovať :frowning2:
30. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby beriete si do porodky aj klistyr?ak ano date si ho predpisat u dr?myslim klyzmu YAL?
5. júl 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yal ti predpise doki :wink: ak by si ho nemala tak by ti dali normalny.. :wink:
5. júl 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manika77 vdaka :slight_smile: cim je to blizsie tym viac sa bojim :frowning2:
5. júl 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 yal sa da aj kupit..ale na predpis je ovela lacnejsi...z vlastnej skusenosti...je super
5. júl 2010 o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na najblisej poradni si ho dam predpisat...uz mi chyba do tasky len toto...
5. júl 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja si klistir neberem, neviem, či mi daju pred cisárskym, pred 3 rokmi mi robili, ale teraz niekto písal, že nedávaju...šak uvidim, ja idem túto stredu na plánovaný cisársky.....
držim vám palce...držte sa :slight_smile:
5. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 -držím ti palce a drž sa ja som písala že mna sa to pýtala sestrička či chcem klistír a ja som jej povedala že nie,možno som mala dobrú sestričku takže zato mi to dovolila.,ale budem sa tešiť ked dáš potom vedieť čo bolo a či je to chlapček :wink:
5. júl 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
to planovany cisarsky robia len v stredu? lebo ako tak citam tak kazda mala v stredu asi....ja sa termin cisarskeho dozviem asi buduci tyzden
6. júl 2010 o 07:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. júl 2010 o 14:55 • miskag125
@miskag125 jaaj tak potom je to len nahoda ta streda....ja som Adama mala v stredu
6. júl 2010 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2010 o 14:58 • miskag125
6. júl 2010 o 14:59 • miskag125
@miskag125 no tak som zvedava, ktory den to bude teraz....uz som velmi nedockava :sweat_smile:
6. júl 2010 o 15:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2010 o 15:01 • miskag125
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok