Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

peta1230
20. mar 2011

ahojte baby, no tehulkovanie mi ide zatial super, musim si zaklopat.... 🙂 ani mi nebolo doteraz zle, zatial som ani moc nepribrala, takze v pohodicke....snad to bude takto az do konca.....ja som bola teraz v piatok na kontrole este u dr. Havranka, povedal mi ze je nastastie vsetko v poriadku, vyzera to ze to bude dievcatko ale tak este sa to moze zmenit 🙂 male ma 323gramov, pomalicky rastie.... prvy termin mam vypocitany na 28.jula a druhy 2.augusta tak uvidime kedy sa mu bude chciet ist na svet 🙂 ako som uz predtym pisala, chcem prestupit k primarovi Scasnemu, takze zrejme ho pojdeme navstivit uz buduci tyzden....a vy ako tehulkujete? vsetko v pohodicke?

suee
20. mar 2011

@peta1230 no ja mam zatial (klop klop) bezproblemove tehotenstvo, ani velmi nevnimam zmeny (okrem rastuceho bruska a kopancekov) vsetky vysledky mame v poriadku a uz sa nevieme dockat kedy bude babeno medzi nami 🙂 pomaly sa obzerame po vybavicke (nakolko moj drahy je dost povercivy, este nemame nic v zasobe) ale tak na vsetko pride 🙂
Krasny den 🙂

peta1230
20. mar 2011

no ja som takisto dost poverciva, takze tiez nemame este nic kupene....staci podla mna tak v maji zacat nakupovat...takze je dost mozne ze sa v porodnici stretneme 🙂 a spolu si to odrodime 🙂

leanela
20. mar 2011

@pici jeej to vazne no super tak daj vediet ako dopadla a drzim palce 😵

evelin116
21. mar 2011

@peta1230 ahoj ja som rodila u dr. scasneho a som nad mieru spokojna. Je velmi dobry doktor mozem len a len odporucit. ked som lezala v nemocky tak kazde rano pred vyzitou ma chodieval kuknut ci je vsetko ok ako ma byt. Poviem ti on sa tam o mna najviac staral co sa povedat o sestrickach neda povedat. Aspon ja som tam mala strasne zlu skusenost...co sa tyka na oddeleni. Sestricky ktore su na porodnej sale su fakt vsetky super...oni si zasluzia najviac a na ne sa aj najviac zabuda co sa tyka dakej odmeny.../bomboniera a tak../.na porodnej sale som zastihla 3 zmeny a vsetky fakt super..staraju sa fakt o teba super kazdu chvilku su pri tebe a stale sa ta pytaku ako sa citis.

pici
21. mar 2011

@leanela tak ma filipka, 3000g a 50 centi :D heni je v pohode, dneska ju ideme s babami pozriet :D

leanela
21. mar 2011

@pici Gratulujem 😵 bola sekciou ci spontanny porod? Zelam vela zdravicka 😎

pici
21. mar 2011

@leanela nie nie sekcia...

leanela
21. mar 2011

aha, tak uz ma tie najhorsie chvile zasebou, prvvych 24hod je hroza ☹ mna to caka v stredu ale aspom uz bude drobec na svete 😵

maca_p
21. mar 2011

@leanela to sa vymenime, ja nastupujem buduci utorok, uz sa nemozem dockat 😉 .

leanela
21. mar 2011

@maca_p vazne, tiez sekcia?

maca_p
21. mar 2011

@leanela presne tak. isla by som aj hned, ledva sa nosim.

peta1230
22. mar 2011

ahoj Evelin, no ako tak vidim tak na primara su same chvaly....🙂 tak to som rada....a ty si rodila sekciou alebo normalne? aj si chodila na predporodne cvicenia?

pici
22. mar 2011

@leanela myslim ze kazdym dnom sa citi lepsie.. hlavne ze ma uz filipka a pojde coskoro domov... tebe drzim palce.. nech ti to dobre dopadne

adkoalauri
23. mar 2011

@peta1230 Ani by som nepovedala, že samé chvály ☹ Len kto nechváli, resp. nemá s ním najlepšiu skúsenosť, nemá chuť to sem napísať ☹

peta1230
23. mar 2011

no to mas pravdu...ty s nim asi tiez potom prijemnu skusenost nemas ze? ty u koho rodis?

suee
23. mar 2011

@peta1230 tak snad vyzera to zatial tak.. ale tak do jula eeeeeeeeste daleko.. a pracujes este ci??

peta1230
24. mar 2011

@suee ano pracujem este, termin materskej mam vypocitany az na 16.6. tak snad dovtedy vydrzim v robote.....ved doma budem este dost 🙂)) vies ja mam sedavu robotu v kancelarii, kde mam klud..... odrobim si 8 hodin a to je vsetko....ziadny stres takze sa nemam preco ponahlat 🙂))) a ty pracujes alebo si doma?

adkoalauri
24. mar 2011

@peta1230 Ja mám 3 týždňového synčeka a rodila som u Dr. Janíčka. Ja som chodila k Šťasnému a keď som mala termín pôrodu- ten týždeň odišiel lyžovať. Čo je samozrejme jeho vec- nemôže sa prispôsobiť ku každej pacientke, ale týždeň pred pôrodom som bola u neho a ani mú nepovedal. Na rýchlo som išla za druhým lekárom( v stredu) a piatok sa narodil malý. Veľa žien bolo na neho nahnevaných.A potom na vizite chodil jak páv.

evelin116
24. mar 2011

@peta1230 rodila som normalne. nechodila som na ziadne cvicenie. Da sa to zvadnut aj bez nich.Su tam sestricky ktore ti do podrobna vysvetlia co mas robit, kedy tlacit a ako..vela ti aj pomozu. podrzia ti hlavu a ak to nejde tak ti pomozu aj tlacit.Ak by si mala este volake otazky tak mi kludne napis IP rada ti poradim a pomozem ako budem vediet.

evelin116
24. mar 2011

@adkoalauri ja nemozem nic zle povedat na dr. scasneho.Bol ochotny tam nocovat len kvoli mne a vobec nemal sluzbu. cakal iba na to kedy sa to spusti same a neponahlal sa. A viem ze este rano v ten den ked som rodila mal ist niekam pre syna , tak mohol ist kludne sa domov yspat a nechat to na niekoho ineho. Kedy si rodila?

siss_sz
24. mar 2011

@adkoalauri sak bol vylyzovanyy😀 😀 co by nechodil 😉
a bola si s nim dohodnuta, ze u neho rodis? a tak nepovedal nic, ci ste neboli dohodnuti?

babe19
24. mar 2011

ahoj.ja som tiez uz doma,rodila som v nedelu,lekari super,zo sestier mozno 3-4 ☹

adkoalauri
25. mar 2011

@evelin116 Ja som rodila pred 3 týždňami 🙂

adkoalauri
25. mar 2011

@siss_sz Ja som k nemu prešla začiatkom januára, s tým, či ma odrodí (lebo som zo Šale), vtedy povedal, že hej a potom som k nemu chodila do konca tehotenstva. Absolútne nič by na tom nebolo, že odišiel, ale vieš, ani jedným jediným slovom nepovedal, že čo sa deje a keď som v stredu išla na kontrolu (term. som mala na pondelok, takže už po termíne) tak vtedy som sa dozvedela, že tam nie je. Ale bolo nás tam akurát dosť, ktoré boli "prekvapené".

siss_sz
25. mar 2011

@adkoalauri fuha...

suee
25. mar 2011

@peta1230 no ja som na tom s terminom nastupu na MD podobne, este pracujem som ucitelka v ms v Senci, takze pohoda, zatial som naozaj bez akychkolvek problemov, takze kym sa da tak pracujem..mam kreativnu robotu, ktora ma nesmierne bavi a naberam skusenosti 😀

evelin116
26. mar 2011

@peta1230 rodila som normalne a nechodila som na cvicenia. Podla mna je to zbytocne...na porod sa neda pripravit na 100%. Je to lepsie ako nic ale tam ti vsetko vysvetlia sestricky pri porode co mas robyt a ako a kedy. Takze sa nemusis bat ze to nezvladnes.

afrederik
26. mar 2011

A už je na svete naše slniečko Dávidko Flaska,ktorý sa narodil 21.marca o 18,15 s mierami 362Ogr.a 5Ocm v Ga pôrodnici 🙂 🙂 🙂 🙂

siss_sz
27. mar 2011

@afrederik tak ste isli trosku skor... gratulujeme, vela zdravicka prajeme!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre