Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
8. aug 2008

buffi dik za info...takze podla mna je aj zbytocne davat si robit to vysetrenie krvi na epi

buffinko
8. aug 2008

no neviem - mozno budes mat stastie a budes rodit cez den, vtedy je to uplne v poho. ty mas navyse dr. laluhu - skus sa ho opytat na tu dr. zo sale - vraj je velmi ochotna. myslim si, ze za pokus to stoji.

snehulienka7
8. aug 2008

čaute, prosím Vás neviete mi poradiť kedy a kde ordinuje MUDr. Richard Báran? Vraj už neordinuje stredy na 10 poschodí v GA. neviete kde? Ďakujem

buffinko
8. aug 2008

nie som si uplne ista, ale mozno piatky - niekde dole, nikdy som tam tiez nebola. chodim len na 10.-te. v ambulancii ti poradia uplne presne 0317833508. sestricka tam je do 15.30

lucka10
11. aug 2008

Čaute baby ako sa mávate?
Dávno tu nebola pipinka, ale tá to už má iste za sebou.

elise
11. aug 2008

moja sesternica tam robí anesteziologičku ak by ste chceli môžem poslať cez ip jej meno. 😉

jajak
11. aug 2008

ahojte tehuľky, tak ja už mám po tom, mám dcérku Lauru, narodila sa v utorok 5.8.08 o 16.10 prirodzene.
Bola veľká: 51 cm a 3750 g.
Rodila som bez epiduralu ale dalo sa to vydržať.
Setričky na šestonedelí a novorodeneckom sú super.

nikka23
11. aug 2008

Ahojte babenky,

osobne pozdravujem lucku10, moju koleginku z cvičenia. 🙂

jajak gratujem ti k dcérke

lucka10
11. aug 2008

Ahoj nikka ako sa mávaš?Bruško rastie?Ja ležím celé dni.V piatok sa dúfam stretneme.Jajak blahoželám k dcérke.A teším sa s tebou.Dá sa to bez toho epidurálu vydržať?

siwike25
11. aug 2008

Ahojte pipnka je ešte stale kinder vajičko,xixixi 😀 😀 😀 😀

buffinko
12. aug 2008

jajak - gratulujem k malinkej 😵

chudak pipinka, dufam, ze sa uz dlho trapit nebude. ja planujem rodit v 38tt 😀 porazi ma, ak budem prenasat.

evitkamalicka
12. aug 2008

jajak gratulujem 🙂

ja planujem tiez rodit v 38tt 😅

andela1
12. aug 2008

evitkamalicka a buffinka to sa da uz aj v 38tt rodit?nie je to skoro?budete mat vyvolavacku?preco akurat v 38tt,kvoli nejakemu datumu?

evitkamalicka
12. aug 2008

andela babatko v 37tt sa uz povazuje za donosene, nie kvoli datumu, ale uz by som to chcela mat za sebou a aspon by mimi nebolo az take velke

andela1
12. aug 2008

takze predsa budes mat vyvolavacku,ci nie?ja mam termin 31.12.sice mam este raz tolko,lae neviem akoto bude.vacsinou niektory doktori idu na dovolenku a ja chcem u svojho gyndosa rodit.aj ked budem mat s cisarskym sa da vyvolat?strasne sa tesim na malinke uz by mohol byt december 😉 😵

evitkamalicka
12. aug 2008

andela nebudem mat vyvolavacku, len dohovaram drobcovi aby sa rozhodol skor ako v 40tt

buffinko
12. aug 2008

andela - presne ako hovori evitka, babo je uz vtedy donosene a normalny termin porodu je v 38-42tt. co je dost velky rozsah. ja uz mam teraz dost a neviem sa dockat, kedy to uz bude 😅 samozrejme vsetko zavisi od babetka, kedy sa rozhodne ist von. no a v mojom pripade, ak sa neotoci (co stale dufam, ze sa otoci) a bude nutny cisarsky aj od volnych terminov doktora... 😝

nikka23
12. aug 2008

Ahojte babulky,

nebolo by predsa najlepšie rodiť bez vyvolávačky a nechať to na bábätko kedy sa rozhodne prísť na tento svet? Neviem mne sa to zdá trošku neprirodzené. Samozrejme iné to je, keď je to cisárskym rezom. No podľa môjho názory by sme to mali nechať na prírodu, keď bude ten správny čas. Ale to si musí rozhodnúť každá z nás sama.

Lucka10, bruško pomaličky rastie, niekedy sa pozabudnem, že ho mám, ale hneď to aj pocítim, keď do niečoho narazím. Je to sila zvyku. Verím, že sa v piatok uvidíme. Už teraz sa strašne teším, ponaťahovať si svalíky po dvoch týždňoch 😅

buffinko
12. aug 2008

len na vysvetlenie - my si s evitkou len ZELAME rodit v 38tt, cize co najskor ako to bude mozne = babetko bude donosene 🙂 . ak sa mu nebude chciet von, nutit ho nebudeme (ak nebude nutny cisarsky, co u mna je stale otazne). cize ziadna vyvolavacka 🙂

nikka23
12. aug 2008

Buffinko,

ja som nikoho nechcela uraziť 😉

buffinko
12. aug 2008

nikka23 - to by ma ani nenapadlo 😅 ved diskusia je na vyjadrenie nazoru a nie vzdy su rovnake. to by bolo dost nudne 😀
len som chcela vysvetlit, ze vyvolavacka ee, ale budem rada, ked nebudem musiet prenasat.

kedy cakas babatko? 455t - to uz je dost pokrocile stadium???

nikka23
12. aug 2008

ahoj buffinko,

neviem ako sa to mohlo stať, no určite nie som v 455 tt, ako sa tu uvádza. Budem si musieť pozrieť nastavenie 😕

Som v 34tt, tak sa mi to tiež kráti. Neviem ako vy, ale neprepadajú Vás niekedy stresy, že čo bude po pôrode. Ja sa na bábätko veľmi teším, no niekedy mám menšie stresy.

lucka10
12. aug 2008

Aj ja som v 34 tt 🙂 a poviem ti nikka pravdu, že ma to pochytí hlavne večer. Tie myšlienky mi pohltia celú hlavu 🙂 . Na malinkú sa veľmi teším. Marcelka mi poslala malého Matúška mmms-skou, je nádherný.
Trošku sa začínam báť 🙂

buffinko
13. aug 2008

dobre ranko maminy, ako sme sa vyspali? 🙂

to som rada, ze aj vy mate obavy, co bude po porode. uz som si myslela, ze nie som normalna 😅 na porod sa tesim, chcem to mat za sebou a samozrejme aj na drobceka, ale bojim, bojim, ze ako to budem zvladat. nejako budem musiet, ale este stale si to neviem celkom dobre predstavit. no ked to zvladli ini .... rodicom sa clovek nerodi, rodicom sa stava. najtazsie budu asi tie prve tyzdne. a este sa bojim, ci bude malicke v poriadku.
takymto myslienkam prepadam iba niekedy, vacsinou som velky optimista 😀 takze hlavu hore, zvladneme to.

siwike25
13. aug 2008

Ahojte baby ako sa mete?aj ja gratulujem k novemu babenku 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

evitkamalicka
13. aug 2008

ahoj kocky, tak sme doma z poradne...krvny obraz v norme, ozvy 140, fundus 33cm, CS 3v, ale zatial sa neotvarame tak je dobre a od dnes sme oficialne na materskej

annus
13. aug 2008

ahojte tehulky, má niekto termín na oktober? Asi tiež idem rodiť do GA. Len sa trochu bojím, veď už len 2 mesiace 😅
Kto už má, gratulujem, kto len bude mať, všetko najlepšie

jajak
13. aug 2008

lucka 10, dalo sa to vydržať, každý pôrod je iný, ale mne pichli niečo od bolesti a aspoň som tie kontrakcie lepšie zvládala.

baby, chápem vás, že by ste neradi prenášali, ja som tiež prenášala a bolo to dosť na psychiku, ale tomu sa jednoducho nedá rozkázať, myslela som, že budem to mať za sebou skôr a nakoniec som prenášala

lucka10
14. aug 2008

Jajak máš to za sebou to je hlavné.Teším sa s tebou.Takže si si nedala pichnúť epidurálku?A čo ti to pichli.Juj ale som zvedavá.Bábenko poslúcha?

siwike25
14. aug 2008

Ahojte baby pipinka je už pod nožom -cisarsky jej robia lebo sa vobec neotvarala.Neskor napišem ako to dopadlo. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre