Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

trish31
23. apr 2013

@mata1001 ja som to u MUDr.Barana videla ale to uz bolo davno,ale pamatam sa ze tam to bolo vyvesene...Ved sa spytam mojho lekara,mozno aj oni to maju niekde vyvesene....
@babe19 uuuuuuf to je smutne

mata1001
23. apr 2013

@trish31 a ty ku komu chodis?

trish31
23. apr 2013

@mata1001 k MUDr.Havrankovi

mata1001
23. apr 2013

@trish31 alebo skus si dat do googla nieco ze predporodna priprava galanta a tam ti mozno vyhodi nejake terminy...

babe19
23. apr 2013

@mata1001 bohuzial to neviem... :(

lucinka83
23. apr 2013

Ahoj, baby 🙂 Mame ponuku pre Bambulkovo a spriatelenych na stretko za ucelom kurzu keramiky v Matici, my by sme to mali bezplatne, len by sme dali 1euro za hlinu, je to super ponuka, ak ma rad niekto tvorenie, co si vyrobite, vypalia Vam,, oglazujete a mate krasne vyrobky, dary, hocico, co sa VAm hodi domov. Bude to tento stvrtok od 15.30, ak mate zaujem, dajte mi vediet, lebo nas musi byt 6, zatial len 3-4. tesime sa, ked to niekomu urobi radost, sirte info dalej, prosim!

lucinka83
23. apr 2013

@trish31 v Galante v Rodinnom centre Bambulkovo prebieha predporodna priprava, najblizsie stretko je 30.4. od 16hodiny.

trish31
24. apr 2013

@lucinka83 Ahoj budem to sledovať,od kolkeho mesiaca na to treba chodiť prosim Ta?

miskaam
25. apr 2013

Baby, čo máte aspoň trocha svojej hrdosti a rozumu tak na Bambuľkovo (Galanta) radšej zabudnite. Je to vymývanie mozgov. Prirovnala by som to až k istej forme sektizmu. Jedna mamička tam niečo povie a všetky ju ako naprogramované poslúchajú. Každé dieťa je iné a sama matka zistí, čo jej dieťa potrebuje a kedy. A nie, že jedna matka povie, že dieťa treba prikrmovať až od ..... nejaký čas. Rozum sa mi zastavuje s čím chodí domov moja suseda z každého sedenia. Pomooooc.

miskaam
25. apr 2013

@trish31 Radšej to ani nesleduj, keď tak, pozri si kurz pre budúce mamičky v nemocnici v GA, ale verím, že to nebudeš ani potrebovať.

trish31
25. apr 2013

@miskaam preco?Ved to prvorodickam len pomaha si myslim

trish31
25. apr 2013

@miskaam ja by som chodila len na pripravu,mne je jedno kde to je 😀

buci
26. apr 2013

dnešná poradna za mnou... pondelok nastupujem do H .... jaaaj - staň sa zázrak cez víkend 😀

trish31
26. apr 2013

@buci drzim palce

babe19
27. apr 2013

@buci nech to mas v nedelu spontanne za sebou 🙂 drzim ti velmi palce!!!!!!!

miskaam
27. apr 2013

@trish31 prípravka fááájn, ale v Bambuľkove ťa akurát zmagoria, katastrofálne scenáre a nadiktujú ti pomaly kedy máš čo robiť, ja osobne preferujem keď tak odborníkov aj v tejto oblasti a to sú v nemocnici v Galante.

buci
27. apr 2013

@babe19 dufam ze to pride aj samo, dnes uz ma chytaju cudne pocity, tak hádam sa už pôrod naštartoval 🙂 už sa neviem dočkať. Neviem si najsť svoje miesto, som nervozna... už mi všetko vadí 😖

trish31
27. apr 2013

@miskaam to aj ja,ja som len nevedela ci je pripravka len jedna v GA alebo ich je viac 🙂

trish31
27. apr 2013

@buci a kto ta bude rodit?

buci
27. apr 2013

@trish31 chodim k MUDr. Vaškovi do Sale a jeho chcem mať aj pri pôrode. Tak dúfam že to tak stihneme 🙂

trish31
27. apr 2013

@buci ked som lezala v nemocke mal sluzbu v nedelu,velmi mily 🙂

babe19
27. apr 2013

@buci nooo,to uz moze byt ono. ja som tiez mala v sobotu strasne cudne pocity a potom bumm rano v nedelu to prislo 🙂 budem na teba mysliet 🙂

buci
28. apr 2013

nedela vecer... stale nič... ale zajtrajsok to istí. dakujem ze na mna myslite 🙂

babe19
29. apr 2013

@buci drzime ti palce,vsetko dopadne super!!!

aristokratka
2. máj 2013

viete mi dať nejaké aktuálne informácie o tom čo treba vziať do nemocnice do galanty? nasla som zoznamy ale stare a neviem na koľko sa to tam zmenilo atd.
+ robia v galante priamo v nemocnici pripravu? Kto? Kolko to stojí a kde sa na nich nakontaktujem? Som prvorodička 😀 to asi veľa vysvetľuje 😀

buci
3. máj 2013

@aristokratka ano môžem ti dať dosť presné info o GA pôrodnici 🙂)) rodila som 29.4.2013. pozbieram si vsetky myslienky a poslem Ti info .-)

aristokratka
3. máj 2013

@buci Ďakujem bbudem ti veľmi povďačná každá drobnosť mi pomôže 😀 a navodí pocit "istoty" a MOŽNO ani stres nebude taky velky 😀
- ešte sa opytam na porodnika vaško mal mať teraz nejake prenašane porody nebola si jednou z nich ty? Ak ano ako si s nim bola spokojná?

baba30
3. máj 2013

Bude niekto rodit v Galante u primára (v máji, v juni alebo juli) ?

roxy
4. máj 2013

@buci aj ja si prosím nejaké infošky 🙂)) začínam silno stresovat.mimochodom gratulujem k drobčekovi 😉

trish31
4. máj 2013

@aristokratka aj ja som velmi vedava na vsetko,pis pis.a gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre