Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

kati11
23. okt 2008

ahojte.ja prvý krát sa budem rodit a velmi sa bojím. 😒

petruci6
23. okt 2008

kati kedy ta to caka? ja sa tiez bojim 😝

dula_renka
23. okt 2008

kati11 aj vies popisat konkretne coho sa bojis? 🙂

kati11
23. okt 2008

31.decembra.bojím sa že to nezvládnem.

petruci6
23. okt 2008

tak to mame skoro rovnaky termin,mozno sa tam stretneme a budeme sa podporovat 😉

kati11
23. okt 2008

a už vieš že čo bude to?dievčatko alebo chlapček?

petruci6
23. okt 2008

jasne boli sme na 3D, ty este nevies? klikni si hore na nastavenia a mozes si tam vsetko zadat ako mam ja 😉

kati11
23. okt 2008

ja čakám dievčatko.nevieš aký lekár je dobrý?

petruci6
23. okt 2008

aj ja 😵 uz mate aj meno vybrate?
ku komu chodis?

kati11
23. okt 2008

bude sa volať melani.chodím pasiarovi a ty?

petruci6
23. okt 2008

ja mam gyndosa v BA,ale rodit chcem tu u primara Scasneho
vraj aj dr Baran je dobry

evitkamalicka
23. okt 2008

petru servus...tak ako?

petruci6
23. okt 2008

ahoj moja 🙂
krasna fotecka, no my zatial ok,kym sme v brusku 😀
ty sa pochval,ako sa ma Adamko?

evitkamalicka
23. okt 2008

petru dakujem...Adamko sa ma dobre, v pondelok sme mali druhu poradnu, od prvej sme pribrali 350g, inac uz nekojim, mliecko sa mi stratilo tak sme na sunare, ale som si povedala ze si z toho nebudem robit tazku hlavu, hlavne ze maly pribera a je zdravy

petruci6
23. okt 2008

preco sa ti stratilo? to sa zvykne zo stresu,ale ty si bola kludas 😒
kam chodis pediatrovi? do SA?

hlavne,ze priberate a co mu davas? sunar? ja neviem co je najlepsie zo vsetkych tych mliecok,niekto odporuca Beba,Hami,Nutrilon,...

evitkamalicka
23. okt 2008

petru netusim preco, skusala som aj odsavat a vysajem tak 3 kvapky a dost...ano chodim do SA, priamo na sidlisku kde byvame, mam to pesi asi 3-5minut od bytu, mame velmi zlatu pani doktorku takze som nadmieru spokojna...vacsinou co baby davaju tak Nutrilon ale to je u kazdeho babatka individualne, sesternica davala Bebu, ale malemu nechutila a nepriberal z nej, tak je na Nutrilone

evitkamalicka
23. okt 2008

my sme na klasickom sunare, ja som na nom tiez bola a som zdrava ako ryba a malemu chuti a pekne mi kaka po kazdom papani cize s bruskom problemy nemame

petruci6
23. okt 2008

tak to je hlavne 🙂 moja kamoska zasa chvalila Humanu,tak neviem...

Kati zle si nastavila kedy cakas mimi,zle tam mas rok - 2000

evitkamalicka
23. okt 2008

petru myslim ze je to fakt individualne, treba asi vyskusat ktore bude chutit a robit dobre

evitkamalicka
23. okt 2008

ideme papat, potom pridem

petruci6
23. okt 2008

praveze to nie je lacne,aby som kupila vsetky na ochutnavku 😀

pekne papajte 😉

kati11
23. okt 2008

aj tebe bolí niekedi brucho?

petruci6
23. okt 2008

ako boli? mna neboli

kati11
23. okt 2008

ked idem niekam do obchody a tak potom mi začne bolieť.a ked prídem domov tak musím si sadnuť.potom to odíde.ty pracuješ alebo si doma?

petruci6
23. okt 2008

jaj myslis take pichanie?to je ked rychlo chodis, musis ist pomalicky a prejde to
to je tym,ze babatka su uz vacsie taha brusko dole
uz som doma,nepracujem

kati11
23. okt 2008

ty z čoho bojíš?

petruci6
23. okt 2008

tej bolesti pri porode,ze bude dlho trvat a budem uz vycerpana na konci

kati11
23. okt 2008

a predtím tie bolesti. ☹

babynovas
23. okt 2008

Ahoj baby.Ako tak čítam, že sa bojíte pôrodu, nedá mi nepovzbudiť Vás.Viem, mne sa lahko píše, lebo už to mám za sebou.Ani ja som si nevedela predstaviť čo ma čaká a napriek tomu, že som mala príšerne ťažký a komplikovaný pôrod, spomínam na to v dobrom 😉 , pretože tie hrozné bolesti ihneď pominú ako uvidíte svoje miminko. Ja som bola s pôrodnicou v GA veľmi spokojná.

bubatinko
23. okt 2008

ahojte babenky ja sa pred porodom citim ako prvorodicka ... uplne vymleta z toho co bude.... asi preto ze prvy porod mi museli vyvolavat.... inak kleslo mi brusko poriadne dolu a dnes uz od rana mamv podbrusku bolesti ako pri silnom menzese.... normalne mi je cudne z toho.... a aj mi dost castejsie tvrdne a aj tak celkovo je nejake tvrdsie ako bolo predtym..... normalne mam stres z toho.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre