Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 no ved aj ja som pocula vselico, ale nakoniec som tam isla rodit, kedze moj gyn. chodi k porodom len tam, inak chodim k Trajanovi... tie 4 dni sa da vydrzat, ja som problem nemala s nikym a s nicim. Ked necakas zazrakya, tak je to tam v pohode. Len tie okna tam, no strach a hruza 🙂

zilakovam
30. okt 2011

@uva ahoj, no mozne to je 🙂, a ty budes mat zazmluvneneho porodnika?? ja este rozmyslam, ci ano ci nie 😕

katrenka111
30. okt 2011

@peta268 No ale asi si treba teraz za vsetko priplatit a každemu dokimu dat prachy co.... no je to dosť smutne ze to takto dopadlo.... ja sa len bojím ci budem mat kde rodiť ked teraz maju porodnice zatvarat....
Ten Dr. Trajanov je tu na Veči že? No ved jasne ved nemocnice nie su hotel ja len chcem aby bolo o mna dobre postarane po zdravotnej stranke, lebo mam rizikove koli krvi....

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 moja "spoluleziaca" nemala zazmluvneneho dr. a bola spokojna tiez...tak aj mna to prekvapilo, ze treba este aj nemocnici platit, ak chces mat svojho porodnika a ten prave nema sluzbu, lebo chcem tam ist v buducnosti rodit este raz, tak to by som uz asi porozmyslala, ci si zazmluvnim, ci nie. Neboj sa, urcite bude o teba dobre postarane, ja som bola fakt spokojna, nemozem sa na nic stazovat...hlavne sa teraz nestresuj kvoli tomu, urcite to nerobi dobre babatku 🙂 a ani tebe. Neboj, vsetko dobre dopadne 🙂 ...ano Dr. Trajanov je vo Veci.

katrenka111
30. okt 2011

@peta268 Diky za info.... no ved mam este cas do marca.... 😉

evitkamalicka
30. okt 2011

Ahojte,
ja som nemala zazmluvneného lekára ani pri jednom pôrode, rodila som v oboch prípadoch cisárskym a nemôžem povedať jedno jediné krivé slovo ohľadom starostlivosti

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 za malicko 🙂 tak drzim palce
@evitkamalicka uplne s tebou suhlasim 🙂

katrenka111
30. okt 2011

@evitkamalicka
@peta268 Jaj baby bodaj by to bolo tak ako ste to aj vy zažili..... 😉

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 neboj, bude 🙂

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 a dokonca ja fajnovka na stravu, som bola spokojna aj so stravou, normalne mi tam chutilo :D tak ale ja som po porode asi pol roka jedla za 3 🙂 som bola stale neskutocne hladna

katrenka111
30. okt 2011

@peta268 To som ja vždy cez obed, by som aj klince pojedla ale večer nejem nic chvalabohu mi nechutí.... 😉

katrenka111
30. okt 2011

@peta268 jeeej teraz pozerám že ty si zo Šale.... 😀

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 no z Veci

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 ...pocas tehotenstva som moc nejedla, nechutilo mi nejak, ale ked som porodila tak som sa nevedela zastavit...aj vecer aj v noci 🙂

katrenka111
30. okt 2011

@peta268 jeeej no sranda aj jaaaa 🙂

peta268
30. okt 2011

@katrenka111
🙂 🙂 🙂

katrenka111
30. okt 2011

@peta268 No ja som prisťahovaná Senčanka.... možno sa aj pozname z videnia, kto vie.... 😉
Ja to tu vse len spoznavam 😀 😀

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 mozno hej 🙂 pozri moje albumy a ked ma zbadas na ulici tak normalne do mna stuchni :D

katrenka111
30. okt 2011

@peta268 Tusim som Ta už videla, neviem ci nie v Tescu, mas strasne chutneho maleho inak 😉 a nemas nahodou taký nejaký biely, sedý alebo bledý kocík???trojkolesový???

peta268
30. okt 2011

@katrenka111 dakujem....hej, kocik mam bledy, sedozeleny, 4kolesovy

katrenka111
30. okt 2011

@peta268 no tak asi som ta videla.... 😉 sranda inak...

uva
30. okt 2011

@katrenka111 nie nie, platíš buď zazmluvnenému ale to musíš odrodiť v deň kedy sa dohonete-teda kedy on slúži, a keď ideš mimo jeho služby tak ho nemocnica môže na tvoju žiadosť zavolať a vtedy platíš nemocnici podľa jej cenníka.
Ja keď som bola rodiť - pred 3rokmi- tak nemôžem povedať nič zlého, dalo sa, sestričky v pohode, malú my nosili na kojenie a hned ako som sa trochu po cisárskom zmohla a hneď som si ju vypýtala, sestrička neprotestovala.

uva
30. okt 2011

@zilakovam no bavila som sa so svojím dokim, že by som ho rada mala pri pôrode, samozrejme si to aj zaplatím len to budem musieť vydržať do dohodnutého termínu čo neviem či zvládneme kedže povedal, že asi pôjdem skôr ako mám termín, lebo malá je už nižšie. Prvá sa my narodila v 36-37tt. Tak ak sa podarí pôjdem rodiť môjmu a ak sa bude pýtať skôr tak to nechám na toho kto bude mať službu, veď 350€ dať za to aby ho nemocnica zavolala je trochu dosť a žiadne peniaze ti nezaručia že bude všetko OK. Takže to nechám na osud čo nás čaká to nás nemynie. Inak teraz sú tam dobrý pôrodníci tak sa neobávam.

uva
30. okt 2011

@evitkamalicka a kto ťa rodil ak sa smiem opýtať? Mňa pri prvej prijímal jeden dok.nebudem menovať, ktorý si rád vypil, ten už tam teraz nie je. Mala som cisársky stanovený už 3mesiace pred pôrodom, že mám menšiu maternicu a malá sa nevedela otočiť a nevedela by som ju vytlačiť a ten ma bol schopný nechať rodiť normálne. Tak sme si volali primára k pôrodu ale vtedy sa oficiálne ešte neplatilo.

evitkamalicka
30. okt 2011

@uva pri prvom primár a pri druhom mladý Janíček

sonia008
31. okt 2011

Ahojte chcela by som sa spytať čo si treba brať do porodnice, lebo ja som prve rodila v B.B.

uva
31. okt 2011

@sonia008 ahoj, tuto nájdeš zoznam - www.studioprezeny.sk/downloads/Vybavicka_galant... ,ale ja som si tam prihodila ešte aj nejaké ďalšie vedi podľa seba už som tam rodila. Ak budeš chcieť pošlem ti moj zoznam do IP.

sonia008
31. okt 2011

@uva ahoj, dakujem za zoznam. Budem rada ak mi pošleš tvoj zoznam.

uva
1. nov 2011

@sonia008 máš poslané 😉 a kedy máš termín?

sonia008
2. nov 2011

@uva dakujem za zoznam ja mam 20.11.2011.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre