Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

binas
12. jan 2010

ahoj ja mozem povedat ze tiez nic som nedala a bola som nad mieru spokojna ,treba dodat s DOKTOROM 😉

kisska
13. jan 2010

binas - a nasla si aj nieco s cim si spokojna nebola? Ja si spred dvoch rokov pamatam hlavne na otrasne, nefunkcne zaluzie na oknach, vyzvanajuce navstevy hned vedla nasej izby (izba pre SC), ked sa sestrickam nechcelo otvarat dvere...ale zase ved nemocnica nie je interhotel 😉 Aspon som sa tesila domov...a veeeelmi po tych 10tich dnoch 😎

kisska
13. jan 2010

Baby dajte nove info - ako je to s epiduralkou? Mali ste uz niektora to stastie, ze ste u dostali aj neskor vecer alebo v noci, ked bolo treba? Aka je nova cena? Picha ju uz konecne aj niekto iny ako primarka anesteziologie?

strapco13
13. jan 2010

kisska--je tam este jedna doktorka..ale cenu neviem...mne nestihli pichnut nic 😀 😀

binas
13. jan 2010

kisska ja som musela rodit SC lebo mali isiel nostekom co ma netesilo a ked som sestricke povedala zo srandy ze tolko iniekcii som za celi zivot nedostala ako po SC tak mi na to odvrhla ze ,Nemala ste rodit cisarskym 😠,co mi nepadlo dvakrat prijemne ,alebo som chcela nech mi pomoze na zachod a ratsei mi doniesla misu pod zadok a ja som sa tam nevedela 😒.no nemusia byt spatne vsetky no ja som takto natrafila alebo som im nepadla ja 🙂

mariqruz
14. jan 2010

Ahojte pripajam sa aj ja k tejto teme pred 5 rokmi som rodila u Dr.Havranka a nebola som s nim vobec spokojna bol hnusny a arogantny .teraz som rodila u Dr.klementovej a nemozem si ju vynachvalit bola velmi super 🙂 mila ochotna.A nedala som jej ani cent 😝 a chodila za mnou kazdy den na izbu ze ako sa citim,bola fakt velmi mila.Mozno som Dr.Havrankovi nepadla do oka ale nebola som s nim vobec spokojna 😠 tak si myslim ze kazdy lekar je iny

kisska
16. jan 2010

binas - no nic prijemne... lebo cisarske si vyberame z dlhej chvile... Ale co uz, pokial horsie nebolo 😉

mariqruz - neviem ci hovorime o tom istom dr. 😉 . Aj ked je pravda, ze ked som si aj na inych forach nasla par informacii, zrejme mal horsie obdobie... Ale asi mu niekto nieco povedal a kompletne zmenil pristup, nastastie uz pred dvomi rokmi bol skvely a zostalo mu to az dodnes 😎

renii
20. jan 2010

ze skvely to by som ani nepovedala

kisska
20. jan 2010

renii mas nieco konkretne?

miki060707
21. jan 2010

ahojte, aj ja som rodila v GA pred dva a pl rokom, teraz ma to čaká za pol roka zas, ja som bola spokojná, rodil ma primár, cisárskym, nedala som ani halier a bola som spokojná, pevne verim, že budem i tento rok, predsa som aj na primára počula kadečo, že miluje peniažky...

manika77
21. jan 2010

miki kto ich nema rad 😵 ale to mas tak kolko ludi tolko nazorov 😉 a nie kazdy den ma kazdy super naladu 😒

lupena
23. jan 2010

baby prosím Vás kto je teraz v poradniach miesto dr. Babišovej? ďakujem.

kisska
24. jan 2010

myslim, ze spominali doktora Barana.

lupena
24. jan 2010

to je dáka blbosť, nie? veď on je súkromný lekár pokiaľ viem

strapco13
24. jan 2010

on ma uvazok aj ako sukromny aj ako zamestnanec nemocnice na oddeleni

lupena
24. jan 2010

takže je na poradniach teraz určite on?

jemrykka
25. jan 2010

ahojte, ja sa chystám rodiť v galante u Dr.havránka, zatial som s ním spokojná, nemyslím si že by bol arogantný, myslím, že je to dobrý odborník, počula som na neho vlea chvál ,ale samozrejme našli sa aj negatíva. Chystá sa niekto z vás rodiť v máji 2010? Možno sa stertneme.... Inak neviete ako je to s cisárskym? ja by som si ho chela vybrať, nemám žiadne komplikácie, len som sa rozhodla rodiť takto....

kisska
26. jan 2010

jemrykka - ja idem u neho (dufam, ze u neho) rodit v priebehu par tyzdnov. Obavam sa, ze pokial nemas zavazny dovod, nemozes si ho len tak vybrat. Ale skus sa s nim porozpravat. Neviem ci hodis, ale odporucam absolvovat pripravu PFP u Emy Takacovej, ona ti vyborne ukaze a vysvetli, co ta caka a mozno este zmenis nazor 😉

manika77
26. jan 2010

kisska tebe sa to ako krati 😵

kisska
26. jan 2010

uz nech to mam za sebou...MM je uz zo mna zufaly 😉

desmodka
27. jan 2010

jemrykka, ja sa chystam u neho rodit 🙂.. termin mam sice na jun, ale urcite tolko nevydrzime a mozno sa stretneme tam 😀
kisska ja k nej chodim a spokojnost 😀 😀

kisska
28. jan 2010

desmodka, je skvela, ze? 😉
jemrynka - myslela som, ze si pravdepodobne nemozes len tak vybrat cisarsky... doktora samozrejme mozes 😉

nili
4. feb 2010

Ahojte, tiez budem rodit v GA, termin mam zaciatkom aprila. Vyzera to pravdepodobne na cisarsky, hlavne kvoli vysokemu tlaku a momentalne princezna je KP. Mate niektora cerstve skusenosti?

manika77
4. feb 2010

nili myslim ze kisska bude mat uplne najcerstvejsie info 😉

kisska
4. feb 2010

Ozvem sa zrejme koncom buduceho tyzdna, drzte palce, aby to bolo len s dobrymi spravami 😉

biba12
autor
6. feb 2010

Kisska ma Barborku 50 cm a 3420 g, obe su v poriadku. Dalsie info od nej....

nili
6. feb 2010

Kisska, gratulujem, vela vela zdravia a radosti 🙂

manika77
6. feb 2010

kisska gratulujem 😵

evitkamalicka
8. feb 2010

kisske gratulacia 😵

mata1001
13. feb 2010

ahojte baby najde sa tu taka co bude rodit zaciatkom augusta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre