Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
6. júl 2010

@miskag125 ja mam pocit, ze sa to prave teraz zacina vliect

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
6. júl 2010

@miskag125 heh no to hej, ale ja sa uz gulat nechcem, som rada ze pojde brusko prec a dalsie tehu uz nebude

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
6. júl 2010

@miskag125 ja som rada, ze si to teraz odgulam naposledy, zabijem jednou materskou 2 muchy a potom si konecne doprajem aj nejaky ten oddych atd

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
6. júl 2010

@miskag125 my sme najprv tiez tak rozmyslali, ale tak nakoniec sme sa rozhodli inac

manika77
6. júl 2010

aj my sa uz zaciname pokusat o druhe bejby..len naposledy nam to trvalo vyse dvoch rokov..tak uvidime ako to bude teraz snad motyka vystreli 🙂

evitkamalicka
6. júl 2010

@manika77 jeej tak drzim palce

myounghee
6. júl 2010

@manika77 - tak drzim palceky 😉

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonita
9. júl 2010

@manika77 -prednedávnom si tu písala mne že až ked malý pôjde do školky som rada,že ste sa tak rozhodli že chcete bábätko skôr držím vám palce a potom daj vedieť chodím vás sem čítať.

sonita
9. júl 2010

@manika77 -A už ti Marko spinkáva dobre????????????????Mne malý má 2 mesiace a už od 2 týždna spáva 7 až 10 hod cez noc.

manika77
10. júl 2010

@sonita hej ja najprv som tak cela ale tato ma prehovoril, lebo sa boji ze ked nastupim do roboty uz sa nevratim na matersku 😅 ..hej spinkava lepsie lebo nespinka cez den a potom uz okolo osmej pol deviatej vacsinou zaspinka..su aj vynimky ked nie ale to je uz pomenej 😉

sonita
10. júl 2010

@manika77 -prajem nech vám to čím skôr vyjde a nech ste z 3-člennej rodinky 4-či viac členná rodinka 😀 😝

kiculka
12. júl 2010

ahojte
pridavam moju skusenost z galantskej porodnice. Samotny porod bol uzasny a podla mna aj dost rychly. Rano mi odtiekla plodova voda, este som aj poupratovat stihla a o pol stvrtej ma prijali, maly sa narodil o 20 15 🙂. Primar bol uzasny, fantasticky clovek, ked budem rodit dalsie, urcite u neho, len ta starostlivost na oddeleni podla mna katastrofa - nikto o vas ani nezakopne, tvaria sa ako keby som ich otravovala svojou pritomnostou a ani raz sa ma nedosli opytat ci potrebujem s niecim pomoct a najvacsi gol pre mna bol ked mi kazali si polozot moje babo do postielky, kde predtym spalo babo mojej susedky v izbe /ide o to, ze sa ani len neunuvali mi ju prezliect/ a argumentovali tym, ze ved moja suseda nebola spinava 😲 takze asi tolko k poporodnej starostlivosti.

kruzka
14. júl 2010

ahojte 🙂 ,
som tu new, zbezne som si prebehla tuto temu... do porodu mam cca 3-4 tyzdne
chcela by som poprosit baby, ktore ste rodili v GA v nedavnej dobe... ci sa nieco zmenilo ohladom veci, ktore treba do nemocnice pre mna a pre babatko... zaklad mam, "cekujem" este pre istotu 🙂
dakujem pekne 🙂

evitkamalicka
14. júl 2010

@kruzka kedy mas termin?

kruzka
15. júl 2010

ahoj,
15.8. ...

evitkamalicka
15. júl 2010

kocky neviete kto zajtra ordinuje? lebo dr. mi dal dnes papierik a ze mam ist uz zajtra do poradne do nemocky

marhulka13
15. júl 2010

evitka , ja tam idem zajtra k primárovi Scasnemu 😉

evitkamalicka
15. júl 2010

@marhulka13 a kedy tam zajtra je?

marhulka13
15. júl 2010

evitka, neviem, ja som s nim dohodnuta az v popoludnajsich hodinach, no chodievala som bezne piatky, vtedy tam bolo menej ludi 🙂 on robi v piatok aj administrativu..no bezne ordinuje utorky a aj to minule prisiel az okolo 11.00, lebo rodil

evitkamalicka
15. júl 2010

@marhulka13 a robi normalne vo svojej ordinacii? lebo ja som chcela ist prave k nemu, ale myslela som, ze je tam len v utorok

marhulka13
15. júl 2010

@evitkamalicka fuha, tak to uz presne neviem, ci je na prizemi, alebo na desiatom... 😒

evitkamalicka
15. júl 2010

@marhulka13 no ved uvidime....ak tam nebude, pojdem k niekomu inemu

trinitka87
16. júl 2010
kruzka
16. júl 2010

@trinitka87 trinitka, vdaka 😀

trinitka87
16. júl 2010

@kruzka nie je zaco 😉

tintinka1
18. júl 2010

Ahojte,
pridávam tiež svoju skúsenosť s nemocnicou v Galante. Rodila som teraz v júni cisárskym - spinálkou. Rodil ma primár Sčasný. Manžela som mala počas cisárskeho pri sebe čo bolo fakt super. No ja mám na pôrod fakt dobré spomienky. Prvá noc keď odoznela lokálka boli trochu bolesti - ako silnejšia menštruácia , ale nič strašné. Jediné čo mi vadilo , bolo že som nemohla 24 hodín zdvihnúť hlavu . Malého mi dali hned ako ma previezli na izbu aby sme si ho mohli poobzerať a potom mi ho asi každé 4 hodiny nosili na kojenie . Na tretí deň som ho už mala pri sebe. Sestričky boli tiež super , stále sa ma pýtali , či niečo nepotrebujem od bolesti a chodili ma dosť často kontrolovať. Ja fakt nemôžem povedať jedno krivé slovo na nemocnicu v Galante . A primár .... bol vážne super 🙂 🙂 . Keby som sa mala ešte raz rozhodnúť , tak určite Galanta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre