Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

petruci6
14. dec 2008

zatial este netusim,ale ked to pride aspon sa mozem pripravit na toho kt tam bude 😀

bubatinko
14. dec 2008

petruci... ja som zatelefonovala Baranovi a dohodla sa s nim bol perfektny mily, ochotny, vsetko vysvetlil.... urobil sekciu kazdy den za mnou prisiel a nepytal nic aj som mala nachystany darcekovy kos prenho ale nestihla som ho v nemocnici ked ma prepustali domov .... ja mozem Barana len odporucat a potom primara ten tiez nic neberie inak v nemocke pri odchode vyplnas taky formular a tam je otazka ci si sa stretla s tym ze by si nejaky dr. pytal peniaze tam mozes napisat ze ktory.... lebo oni to nesmu brat....

iny lekari neviem ako robia Baran v nemocke nieje len v utorok vtedy je unho v Kralovej pri Senci.... ak chces dam ti nanho telefon na jeho mobil skus mu zavolat 0903 125 555

inak v ten den ked som rodila ja rano rodila normalne jedna babenka a on jej bol porodnikom no ja som myslela ze umriem od smiechu ako ju povzbudzoval aby dychala a tlacila a tak.... som myslela ze fandi nejakemu futbalovemu klubu pri zapase prislo mi to strasne super ze sa do jej situacie tak vzil a aj ona potom hovorila ze s nou fakt super komunikoval pri porode ze jej to dodavalo dost vela sil....

petruci6
14. dec 2008

bubatinko ja som uz 2x bola u primara,teraz v utorok mam dalsiu poradnu u neho,tak uz nechcem menit zasa dalsieho lekara,ale vobec mi nepripadalo,ze by bol ochotny prist mimo sluzby napr.. mozno to bol len moj pocit
povedal,ze ked to na mna pride,mam ist rovno na salu,ale nemyslim,ze on by tam bol kazdy den aj v noci,keby to prislo
preto som len chcela vediet,ci nemaju nejako stanovene sluzby...

macus
15. dec 2008

Petruci služby majú rozdelené všelijako, viem že Dr. Havránek slúži väčšinou pondelky. ostatný ako ich zadelia.

bubatinko
15. dec 2008

tak primar neviem ja som s nim bola na reci 2x zdal sa mi v pohode

ale Barana ti mozem odporucat z vlastnej skusenosti tu babu co rodila vtedy spontanne to chytilo v noci a on za nou prisiel a to nemal sluzbu......

petruci6
15. dec 2008

dakujem,ale ostanem uz u primara,ked som k nemu zac chodit
mozno zajtra tam uz idem naposledy
duuuuuuuuuufam 😀 😀

emkaa
16. dec 2008

petruci, podla mna je primar v pohodicke, aspon podla toho, co ja som s nim bola v kontakte ... sice mi nebol pri porode, len ma vysetroval pred a pustil mi vodu, ale mala som z neho dobry pocit

petruci6
16. dec 2008

dnes bola kontrola,takze este sa nic nedeje,len mi pomaly odteka voda 😒

macus
16. dec 2008

petruci tak to už onedlho máš za sebou. Už by som rada bola aj ja tak blízko toho aby som mohla držať v náručí môjho synčeka.

petruci6
16. dec 2008

to dufam,aj ked si myslim,ze pojdeme aj na dalsiu kontrolu o tyzden a stale nic...nejako sa mala neponahla na tento svet

andela1
16. dec 2008

ahoj aj tu ta najdem!ozaj petruci dnes si bola na kontrole?tak ako citam nic sa nedeje?u mna tiez nic kedy ides zase do poradne?mi ideme s Miskou v pondelok,tak sa aj stretneme 🙂 a co stebou kedy sa vidime?uz v nemocnici na izbe???? 😉

petruci6
16. dec 2008

ja mam dalsiu bud utorok,den pred vianocami
mozme sa stretnut v nemocnici,ja som za 😉

bubatinko
16. dec 2008

Petruci to budete mat krasny vianocny darcek...... 🙂 😉

petruci6
16. dec 2008

ked nebudem prenasat az do silvestra 😀

jajak
16. dec 2008

primár je super

jajak
16. dec 2008

ja k nemu chodím a môžem ho len odporúčať

petruci6
16. dec 2008

si ma potesila 😉

jajak
16. dec 2008

petruci, držím palce, už sa ti to kráti, neboj sa za chvíľu máš po tom a bude to ten najkrajší vianočný darček. ja som prenášala malú 4 dni ale stálo to za to.

petruci6
16. dec 2008

to ti verim,uz sa na nu tesim,preto som taka nedockava 🙂

macus
16. dec 2008

petruci držím ti palce aby si mala pekný vianočný darček 🙂

jajak
19. dec 2008

petruci, este sa malinká nepýta na svet?

petruci6
19. dec 2008

este sa drzi kliestik maly,asi chce byt vianocna 🙂

lucka10
19. dec 2008

petruci držím palce, ja som rodila malinkú u primára. Je to skvelý človek, pri pôrode mimoriadne zábavný 🙂

zoldy
20. dec 2008

Siwike,zas sa robis za tu mudru a pri tom nic nevies,tak sa radsej fakt uc radsej uz konecne tu gramatiku,neuskodi ti to....
BUBATINKO s tym USV mas pravdu,niekedy to moze byt aj viac... 😉 Raz som sa opýtala porodnika pri sekcii,aky je odhad vahy dietatka a povedal mi,ze 3 500g a ked som babo po narodeni dala na vahu,mal 2 800g, to sa obcas stava...

siwike25
23. dec 2008

Zoldy vilez my na hrb 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 (pani mudra) 😠
Petruci6 ešte si cela? 😀 😀 😀 . Baby štasne a vesele vianoce 😉

petruci6
23. dec 2008

este sme v kope ☹
25.12. nastupujem do nemocky na monitor,mam si priniest uz aj tasku pre istotu,tak drzte palce,nech sa uz kliestik pusti 😀

petruci6
23. dec 2008

Aj my zelame vsetkym STASTNE A VESELEEEEEEEEE 🙂

bubatinko
24. dec 2008

krasne Vianoce prajeme vsetkym mamickam a buducim mamickam....

Petruci nech ti to dobre dopadne, rychly a hladky porod ti prajem a malinkej vela zdravicka a stasticka samozrejme aj tebe.... 😀

zoldy
24. dec 2008

Swinicka 25.vylez mi na hrb,ked uz...Napis Jeziskovi,aby ti priniesol aspon kusok IQ...

bashka
24. dec 2008

pripajam sa k zoldy 😨 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre