Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
4. sep 2008

luci tak drzim silno palceky...a co ze takto skoro?

lucka10
4. sep 2008

No to neviem ani ja, bola som trošku otvorená, brala som nejaké lieky, ale teraz sa lekár nevyjadril. Však s ním budem čoskoro, tak budem múdrejšia 🙂
No mám trošku obavy.

evitkamalicka
4. sep 2008

bola by sranda keby sme sa stretli v porodke 🙂

lucka10
4. sep 2008

no to by teda bola, tebe čo vravel lekár, kedy asi by si mala rodiť?

lucka10
4. sep 2008

Chcela by si rodiť s epi?

evitkamalicka
4. sep 2008

no nejako konkretne sa nevyjadril, len povedal ze sa to moze rozbehnut ale aj nemusi

lucka10
4. sep 2008

Chcela by si rodiť s epidurálkou?

evitkamalicka
4. sep 2008

luci najprv som chcela, ale ma odradilo to ze mozno akurat vtedy tam ta dotycna nebude ked to budem potrebovat, tak som si povedala ze to zvladnem aj bez nej ked zvladli miliony zien predo mnou

lucka10
4. sep 2008

Ja by som chcela epi, keby sa dalo. Som totiž dosť citlivá na bolesti.
Práve o tom čítam na primar.sk, je to super stránka.

nikka23
4. sep 2008

Ahojte tehulky,

tak ja to už mam za sebou. Je síce pravda, že hneď po pôrode som povedala, že nikdy viac, ale fakt to stojí za. A dá sa to vydržať.Minulý štvrtok sa mi narodila dcérka Veronika s hmotnosťou 2510g a dĺžkou 48cm. A tarez si užívame kolotoč: jedenie, spanie, prebaľovanie.

Inak babi, keď budete v nemocnici, tak dávajte od prvého dňa bábätko na slniečko slniť, lebo ja som tam kvôli žltačke bola o dva dni dlhšie. A tak sa mi žiadalo ísť domov.

Držím Vám palce, nech to zvládnete.

Majte sa krásne 🙂 😉

lucka10
4. sep 2008

Ahoj nikka.A ja že čo je s tebou. A takto sa mi ani neozveš no počkaj. Môžem ja čakať. 🙂
Malinká poslúcha? A to čo si sa tak rýchlo rozhodla ísť do nemocnice? 🙂
Ak sa smiem spýtať, tak u koho si rodila?

nelka24
5. sep 2008

gratulujem nikka k Veronike 😵 uzivajte si jedna druhu a ked bude cas,popis nam porod 😉

gween
7. sep 2008

Ahojte Baby! Lucka dnes porodila, má krásnu dcérku Emku. Váži 3500g/51cm. Mala nádherný pôrod, držala sa statočne. Pozdravuje Vás.

evitkamalicka
7. sep 2008

lucka gratulujem 🙂

buffinko
7. sep 2008

jeeej - nikka, lucka - gratulujem k dcerkam 😵 😵 😵 dajte vediet, ako ste to prezivali 🙂

evit - ty tu co este robis??? sup-sup do porodky 😎

evitkamalicka
7. sep 2008

buffi moj manzel mi akurat vecer povedal ze citi, ze to bude tento tyzden tak som zvedava ci bude mat pravdu 🙂

nikka23
8. sep 2008

Ahoj Lucka,

gratulujeeeeem 🙂

lucka10
9. sep 2008

Ajojte baby hlásim sa vám z nemocnice.Emuška je nádherná,pôrod bol skvelý,mala som pri sebe tých najsuper ľudí,našu zlatú cvičiteľku Emušu a primára Ščasného.Je to zlatý človek.Práve sa opaľujeme s malinkou.Všetky vás pozdravujem a držím palce.

nikka23
9. sep 2008

Ahoj Lucka,

to som rada, že si v poriadku, ako aj maličká. Potom, keď budeš doma, tak asi dáme stretko, dobre?

katic
10. sep 2008

Nikka! Lucka!

S radostou Vám gratulujem! Prajem Vám len nádherné chvíle s malymi Princeznickami!

nelka24
11. sep 2008

bre ranko, baby neviete ako je to s tehu cviceniami v GA?lekara mam v inom meste,ale rodit budem tu,uz mi vypisal papierik na cvicenia,len neviem ako to tu chodi...

evitkamalicka
11. sep 2008

ahojte...tak u mna to zatial na porod nevyzera, ziadna zmena oproti minulemu tyzdnu, tak mi dr. posunul TP az na toho 27.9. ☹

lucka10
11. sep 2008

Evitka to vôbec nevadi.Bábätko chce ešte zostať v brušku.Ale držím Ti palce.Mňa práve dnes pustia z nemocnice.Veľmi sa teším.Ale babeny chcem vám povedať že mi v nemocnici bolo dobre.

evitkamalicka
11. sep 2008

luci no ved on sa sam rozhodne kedy pride...potom nezabudni dat nejake fotecky malej, ozaj mala si nakoniec EPI?

elenita
11. sep 2008

Nelka, cvicenia ma na starosti Emoke Takacsova, pod tymto menom ju najdes na nete. Ak chces, napis mi IP, poslem Ti na nu kontakt.

lucka10
13. sep 2008

Áno mala som EPI, a odporúčam to každej 🙂 . Necítiš žiadnu bolesť, len silný tlak. A tlačiť predsa musíš. Domov sme prišli vo štvrtok. 🙂

evitkamalicka
13. sep 2008

lucka a musela si mat na tu EPI vopred nejake odbery alebo si sa mohla rozhodnut priamo tam ci ju chces alebo nie?

lucka10
14. sep 2008

Evitka lekár vedel vopred, že chcem mať pôrod s EPI. Mňa totiž dosť bolel chrbát. A odbery som nemusela mať vopred.

nikka23
15. sep 2008

Ahojte babulky,

ako vidím tak sa tu stretávame čoraz menej, keďže nás naše zlatíčka dosť zamestnávajú. Moja malinká je veľmi zlatá, len niekedy sa zobudí až večer a je hore aj niekoľko hodín a to práve vtedy, keď ja by som najradšej spala. Ale čo už.

A vy to ako zvládate, resp. ako si naplánujete deň, aby ste všetko čo chcete v pohode stihli? 😉

jajak
15. sep 2008

Lucka, srdečne gratulujem k narodeniu Emky a želám veľa zdravia obom.

Evitka, nič sa ty neboj, bábätko príde keď nastane ten správny čas. Aj ja som prenášala pár dní ale dočkala som sa malej Lauriky, ktorá má už zajtra 6 týždňov.

Ozaj baby je pravda, že bábätko sa po 6 týždňoch zmení a vraj aj po 3 mesiacoch?

NEviete o tom niečo skúsené maminy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre