Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
18. sep 2008

jajak no dufam ze pri mojom stasti nebudem prenasat dlho, snad sa malinky umudri

bubatinko
18. sep 2008

jajak ako myslis zmeni?? moj maly si v 6 tyzdnoch trochu pozmenil rezim a cca 4 mesiacoch tiez ono sa to tak akosi opakoval pravidelne ale uz si nepamatam ze po akych intervaloch to bolo.... a zmenit akoze vyzor no po troch mesiacoch mu zacali vypadavat tie novorodenecke vlasky a rast uz jeho .... tak chvilu mal plesinku :oD ale rychlo mu narastli ked sa narodil tak mal cierne vlasky teraz ma take gastanove .... a ako rastol aj do dlzky tak sa casom stracali tie take babatkovske crty....

lucka10
20. sep 2008

Ahoj jajak ďakujem 🙂
Evitka ty si ešte celá? Držím palce...

jajak
20. sep 2008

bubatinko, myslela som tým, že či zmení správanie, alebo sú to len také babské reči.

evitkamalicka
20. sep 2008

luci no zial este som cela, dufam ze uz to dlho nepotrva

bubatinko
20. sep 2008

aha spravanie no ano lebo uz viac vnima okolie 😉 mo uz hned ako sa najedol prestal spinkat, ale bol hore taku hodinku a az potom chcel spinkat a tak coraz viac bol aktivnejsi 😀 spinkal mi od troch mesiacov len 2x za den a od 9mesiacov uz len 1x a teraz ma 2 roky a uz ho cez den do postele nenazeniem ani akoby som ako moc chcela hlavne teraz ked ja mu uz akosi s velkym bruskom nestiham xixi 😀

gween
23. sep 2008

Halóoooooooo, baby z Galanty a zo Šale- už nespinkajte!!!!! Evitka- nechcem Ti klásť obligátne otázky , ale mi to nedá- UŽ MÁŠ BÁBO???????? Držím palčeky!!!!

evitkamalicka
23. sep 2008

gwen zial este nemam...zajtra mam poradnu, tak snad budem mudrejsia co dalej

gween
23. sep 2008

A ku ktorému lekárovi chodíš do poradne? Ak by si potrebovala pomoc, som tu- napíš IP. Drž sa !

evitkamalicka
23. sep 2008

gwen ja chodim k svojmu do Sale, lebo ten je aj porodnik, volakedy rodil aj v Galante, ale uz nerodi...dr. Laluha

gween
23. sep 2008

Evitka, škoda že už nerodí, je to vynikajúci odborník!!!! Treba si nájsť nejakého dobrého pôrodníka. Tehotnosť síce trvá 40 týždňov, ale už by si mala byť sledovaná v nemocnici.

evitkamalicka
23. sep 2008

ja som s nim nad mieru spokojna a som velmi zvedava co mi zajtra povie, ci ma do tej nemocky uz neposle

gween
23. sep 2008

Prosím, daj vedieť výsledok. Vidíš, ostali sme tu len my dve- ty a nejaká pôrodná asistentka. No hrúza!!!!Ale aj naďalej platí, keď potrebuješ pomoc- som tu. T.č. v IP.

evitkamalicka
23. sep 2008

dakujem pekne 😉

nikka23
23. sep 2008

Ahojte babenky,

ja sa tu raz začas zastavím a poporerčítam si vaše príspevky. Som tu čoraz častejšie, lebo od kedy mám moju malú princeznú , tak mi nezostáva veľa času nazvyš. A ako to zvládate vy ostatné, lebo ja mám pocit, že mi ten čas neuveriteľne letí.

Evitka drž sa a oddýchni si, lebo keď bude babuliatko na svete, tak nebudeš mať veľa času na oddych. 😀 😀

evitkamalicka
24. sep 2008

ahojte...tak sme doma z poradne a konecne sa aj u nas nieco zacina diat, som otvorena na 2cm, krcok uplne spotrebovany a dr. sa so mnou vo dverach lucil s tym, ze ak nahodou do tyzdna neporodim, tak sa o tyzden vidime...a zas som mala blby tlak, tak mi hned zobrali aj krv na predoperacne ak by nahodou bolo treba cisarsky

buffinko
24. sep 2008

evitka, to je vyborne, ved to uz mozes kazdu chvilu porodit. bolo by super, keby sme sa v porodke tento tyzden stretli, ale u mna sa nic nedeje. aj poslickovia ustali ☹ v piatok poradna, no som zvedava. drzim palce, urcite hod info, ze uz ides 😉

evitkamalicka
24. sep 2008

buffi no mozno sa stretneme

petruci6
24. sep 2008

aj my budeme rodit v GA,ale az na vianoce,prida sa niekto? 😅

evitkamalicka
24. sep 2008

petru jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

petruci6
24. sep 2008

my sme uz dohodnute,ze ti to tam zahrejem 😀

evitkamalicka
24. sep 2008

petru jasne 😉 ...ako sa inac citis?

petruci6
24. sep 2008

dobre,len uz neviem spavat poriadne a dnes je mala hyperaktivna,stale ma kope
ty to este zvladas?

evitkamalicka
24. sep 2008

ja to uz velmi nezvladam, ale este nejako vydrzim aj ked na ihlach

petruci6
24. sep 2008

nic ine ti ani neostava vsak? 😒 vies co su zarucene rady na urychlenie porodu? tepla vana a sex,do rana je maly vonku 😉

evitkamalicka
24. sep 2008

petru no to u nas neviem ci zabralo alebo nezabralo ked som uz otvorila na 2cm, ale dnes to urcite absolvujeme, snad pomoze ked som uz nacata

petruci6
24. sep 2008

drzim palce a nezabudni poslat sms ked to pride 😉

evitkamalicka
24. sep 2008

dakujem a urcite poslem

petruci6
25. sep 2008

no ako evit?absolvovane? malinky je este v brusku? 🙂

evitkamalicka
25. sep 2008

petru absolvovane, ale dnes rano, bo vcera vecer bol drahy unaveny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre