Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

chrenkovae
7. aug 2010

dakujem velmi pekne
🙂

evitkamalicka
7. aug 2010

@chrenkovae chodil za mnou aj viackrat denne po cisarskom, ze ako sa mam, ci nieco nepotrebujem, fakt velmi starostlivy lekar, tak nemaj obavy

chrenkovae
7. aug 2010

ked chodim k nemu do poradne to automaticky bude aj pri pôrode či ako to je nemam s tym skusenosti

evitkamalicka
7. aug 2010

@chrenkovae to neviem, ale u mna to tak bolo, ze ma automaticky rodil on....skus sa ho na to opytat

chrenkovae
7. aug 2010

@evitkamalicka a ešte taka trapna otazočka je drahy?

evitkamalicka
7. aug 2010

@chrenkovae neviem, ja som neplatila nic

chrenkovae
7. aug 2010

@evitkamalickadakujem velmi pekne za pomoc a gratulujem k malinkemu vela zdravička prajem

evitkamalicka
7. aug 2010

@chrenkovae dakujem a prajem bezproblemovy porod

kikaakik
9. aug 2010

Ahojte baby, najde sa tu niekto, kto rodil u dr. Trajanova? Alebo ste poculi o niekom, kto unho rodil normalne?

ika33
9. aug 2010

@kikaakik Ahoj, moja stesternica a ešte jedna známa u neho rodili ale ešte keď bola nemocnica v SA, pochvalovali si. Rodili normálne

kikaakik
9. aug 2010

@ika33 dakujem ti velmi pekne za odpoved. To som rada, ze nanho mali pozitivne ohlasy. Ja k nemu chodim a za 7 tyzdnov mam termin, tak si ho chcem zajednat, ale o nikom som nepocula, ze by unho rodili, tak som nevedela, aky je. Upokojila si ma - este raz vdaka 😉

chrenkovae
9. aug 2010

ahojte baby ktora ma z vas termin 4.septembra a bude rodiť v Ga 🙂

ika33
10. aug 2010

@kikaakik - nemáš za čo 🙂, inak mojej sesternici ho odporučila jej Dr. z Dunajskej Stredy. Tak dúfam,že budeš spokojná aj ty 😉 Čo človek to názor, ale keď k nemu chodíš a máš s ním už teraz dobré skúsenosti tak myslím, že nie je o čom rozmýšlať. Inak nič nieje lepšie len rodiť u toho kto pozná tvoj zdravotný stav a celé tehotenstvo si ťa sleduje. To aj ty a aj lekár viete čo môžete od seba očakávať. Tak ti držím palčeky nech to je rýchle a čo najmenej bolestivé. 😀

andika10
10. aug 2010

@kikaakik moja kamoška uňho rodila obydve deti a bola snim max spokojná, ja kňemu patrím a som s nim tiež spokojná, velmi mi pomohol, keďže sme mali problémi s otehotnením, a keby som nešla rodiť do NZ ja by som s ho určite vybrala, ale vtedy myslim ani nerobyl v nemocnici

kikaakik
10. aug 2010

@ika33 No ja som s nim velmi spokojna, uz k nemu chodim dlho, len som nevedela, aky je pri porodoch. Ale ak s nim bola sesternica spokojna, tak sa nemam coho bat 🙂 Viem, ze kazdy porod je iny, ale dufam, ze aj ja si ho budem pochvalovat 😉 No a dakujem velmi pekne za prianie bezbolestneho a rychleho porodu 🙂 To by bolo super. Najviac sa vsak asi bojim nastrihu, kedze vidim ako moja kamoska este aj dva tyzdne po porode ledva chodi, co ju to stale boli ☹

kikaakik
10. aug 2010

@andika10 dalsia pozitivna odpoved, za ktoru som velmi vdacna 😎 Ja som inak tiez rozmyslala, ze pojdem rodit do Nitry, ale on chodi rodit len do galanty, takze len kvoli tomu som sa rozhodla pre galantsku porodnicu....ved to tam hadam nejak vydrzim. Este raz vdaka za odpoved. P.S - krasne deticky, gratulujem 🙂

ika33
10. aug 2010

@kikaakik - neboj určite to nastrihnutie nebude až tak zlé. A kto vie možno ti to pôjde tak super, že to ani nebudeš neako extra potrebovať. 🙂 Budeš mať aj epidurálku?

Ja sa rozhodujem. Teraz som si však neni istá či po epidurálke musíš ležať nepohnute 24hod. Nevieš alebo neviete niektorá ako to je? Príp. odporúčate či nie?

strapco13
10. aug 2010

@ika33 to sa lezi po spinalke po cisarskom tych 24 hod 😉

andika10
10. aug 2010

@ika33 ano, 24 hodin, inač hrozia velké bolesti hlavy, to neviem zvlastnej skusenosti, ale kamoška tak rodila

kikaakik
10. aug 2010

@ika33 No ja chcem rodit bez epiduralky. Uz sa o tom popisalo vselico - mozno su to len bludy, ale nechcem nic riskovat. Vela sa pise o dlhodobych bolestiach hlavy a kedze ja som bola od malicka straaaaaasne bolehlavova a pokoj mam len posledny rok, tak radsej nechcem riskovat, ze by sa tie neskutocne bolesti kvoli epiduralke vratili - to my za to nestoji. Radsej si to vytrpim 😵 No a co sa tyka nastrihu, tak sa chystam robit masaz hradze - ktovie, mozno to naozaj pomoze 🙂 No len dufam, ze krpec sa uz otocil tak ako ma, lebo ked sme boli u dokyho naposledy, tak bol otoceny nozickami dole 😒 V pondelok ideme k doktorkovi, tak dufam, ze ma potesi 🙂 Cisarskym by som totiz nechcela 😔

ika33
10. aug 2010

@strapco13, @andika10 - dík baby aj som si myslela ale neviem či to niekto niekde nepísal tak , že aj po epidurálke. Tak som si tým už potom nebola istá 🙂

@kikaakik - no tak to si na tom podbne ako ja, moja malinká je tiež zadočkom dole a ešte sa aj tlačí, takže si musím dávať väčší pozor. Včera som mala ale asi tak pól hodinku také príšerné bolesti. Ma pichalo v celom podbrušku, tak možno sa otáčala, uvidíme ja idem na poradňu 17teho. Už aby to bolo. Naposledy sme neprišli domov s najlepšími správami, tak snáť teraz. A kedy máš termín?

lussy007
10. aug 2010

Ahojte.. dnes som bola na poradni a mala som vysoku hladinu bielkovin v moci ... mate s tym niektora skusenosti ???? lebo mne sa doki vyhrazal nemockou ☹ ☹

ika33
10. aug 2010

@lussy007 bohužial nemám :( a prečo sa ti vyhrážal nemockou?

lussy007
10. aug 2010

@ika33 vraj koli oblickam ci co.... dal mi masticku do vnutra a uvidime o tyzden.... a ked sa to nezlepsi tak mam ist za nim do nemocky

manika77
10. aug 2010

@lussy007 moja kamoska mala bielkovinu v moci poslali ju do nemocky az do porodu tam musela lezat ☹ hadam to nebude tvoj pripad 😉

lussy007
10. aug 2010

@manika77 a mala aj ine komplikacie alebo len tie bielkoviny?

manika77
10. aug 2010

@lussy007 mala len bielkoviny ju tam poslal trajanov vtedy...

lussy007
10. aug 2010

@manika77 ale babo bolo ok... nebolo nejak v ohrozeni... mne lekar tvrdil ze nie... tak sa chcem iba uistit

manika77
10. aug 2010

@lussy007 nie babo bolo okej 😉

lussy007
10. aug 2010

@manika77 tak aspon ze malinkej nic nehrozi... dufam 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre