Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

pici
22. dec 2011
katka.t
22. dec 2011

Ahojte baby, aj ja som rodila v Ga pred rokom a pol, cis.rezom u Dr. Havráneka. V nemocnici som bola 22 dni, co nie je malo, aspon si to myslim ja. Pred porodom som tam lezala 18 dni (preeklampsia) a so sestrickami som nemala ziaden problem, no musim sa priznat prvy den sestricka co mala sluzbu bola drza, sama neochota, arogantna ale ja som sa nedala bola som mila, usmievala som sa a potom sme po celu dobu co som tam bola boli sme kamosky. Takze baby nedajte sa!USMEV! (sice nebolo to lahke). Po porode sa starali o mna dobre, ziaden problem nebol ani so sestrickami ani s panom doktorm Havranekom. Navstevoval ma pravidelne, popytal sa ci je vsetko OK, a co som potrebovala vsetko vybavil.

zuska_29
25. dec 2011

ahojte baby, tak my sme uz doma z nemocky a musim povedat, ze az na posledny den, kedy sme odchadzali domov - ked sa zacalo nejake hromadne stahovanie z izieb do izieb a mala som pocit, ze ma uz vyhadzuju s malym na chodbu bez prepustacej spravy - nemam zleho slova na galantsku porodnicu. Bola som velmi spokojna, ako so sestrickami, tak aj so starostlivostou. So vsetkym... ked som mala akykolvek problem s malym, tak mi sestricky z novorodeneckeho pomohli, boli ochotne a pod. Trosku tahalo od okien, ale to sme zvladli, okolo maleho som ulozila hruby zupancek a nebol problem. Aj sestricky na prijme aj na sale boli perfektne...strasne moc mi pomohli a moja velka vdaka jednoznacne dr. Vaskovi - uzasny lekar, ludsky pristup, ked bude dalsie babo na ceste, tak urcite ho chcem znovu pri porode. tak sa drzte 😉

katrenka111
26. dec 2011

@zuska_29 jeeej tak to si ma potesila.... a nevieš nahodou ten zoznam co si treba vziať do porodnice v Galante????

katrenka111
26. dec 2011

@zuska_29 a gratulujem inak k malinkemu

zuska_29
26. dec 2011

@katrenka111 taky strucny zoznam najdes tuto - par stranok dozadu urcite. Ja som si ale zobrala v podstate vsetko, ako pre seba, tak aj pre maleho...kozmetiku, plienky, bavlnene plienky, podlozky na prebalovanie, utierky, krem na ritku, lieh..aj nejake bodycka a polodupky, deku, krem na bradavky, dudlik, ciapocku, rukavicky... no vies pre istotu vsetko 🙂 .....dakujem pekne.... a drzim palceky

siss_sz
28. dec 2011

nechce niekto chodit na plavanie dojciat do trnavy? kvapka (tusim sa to vola)..je to v bazeniku IBA pre deticky...
cena 90 eur... zacina sa teraz v januari... potrebujem spolocnicu do auta🙂 a share-ovanie benzinu... 😀

pici
28. dec 2011

@siss_sz isla by som, len nemam prdola/ u na to, tak buduci rok ked sa obe rozrastieme sa k tebe rada pridam :DDDD

siss_sz
28. dec 2011

@pici beriem ta za slovo 😉

deticky123
28. dec 2011

@siss_sz uslo mi volaco??? 🙂

pici
28. dec 2011

@deticky123 nie neuslo, len mame spolocne plany so @siss_sz na buduci rok :D

adkoalauri
28. dec 2011

@siss_sz doteraz sme tam chodili🙂)

siss_sz
28. dec 2011

@adkoalauri joj...a ze bolo dobre?

devu10
29. dec 2011

@siss_sz plavanie je uplne super pre oboch,... my chodime od aprila... tak si to dobre užite,..... a ked budes opat tehulka pak sa tam da chodit aj na cvicenie vo vode-o🙂

adkoalauri
29. dec 2011

@siss_sz dobre bolo, ale od januára nepokračujeme. Mne sa tá suma zdala byť trochu prehnaná za to, čo sme dostali, resp. možno ja som mala veľké nároky 😒 Bolo to namňa také moc rýchle. ..Však uvidíš 🙂

cillamilla11
2. jan 2012

helou. ake mate skusenosti s Mudr.Richard Barán ??? ja teraz chodim k nemu no co ja viem absolvovala som unho jeden kyretaz teraz nedavno no nijak ma neoboznamil ze co potom naco si mam davat pozor ake vitaminy mam brat no proste nic mi nehovoril.nevim.je dobry podla Vas??

peta1230
4. jan 2012

caute baby, mam taky problem, som 5 mesiacov po porode a nakolko este kojim berim antikoncepciu AZALIA...vraj ina pocas kojenia sa pouzivat nemoze....lenze telo mi ju zrejme neprijalo nakolko stale krvacam...bola som uz aj na vysetreniach ci mi tam nahodou nieco od porodu nezabudli 🙂 ale vraj je vsetko v poriadku, maternica je cista...tak neviem....tento tyzden som tabletky vysadila....a zacala som sa zaujimat o antikoncepciu DANA.... je to zevraj nejake teliesko ktore sa zavadza do tela zeny na minimalne 2-3 roky...mate s tym niektora skusenosti? lebo co citam na internete na moc dobre referencie na nu nie su.... a je zavadzanie bolestive? vopred dakujem za info 🙂

silvia0201
4. jan 2012

ahojte kočky. neviete mi povedať, či ešte v GA robí MUDr. Janíček??

pici
4. jan 2012

@cillamilla11 ja som s nim velmi spokojna
@silvia0201 ano robi

glascat
4. jan 2012

Aj ja k nemu chodím.

cillamilla11
4. jan 2012

@pici aha ty k nemu chodis do Ga? ja do Kralovej aj tam ma ambulanciu. tak hej inak je velmi mily hned ma oslovoval ,, moja pekná,, 😉 no je sympaticky 😎 len mna moc neobounamil s nicim,bola som u nho asi 3-4 krat na uzv najprv nic nevidel, potom druhy krat uz videl tam plod a hovoril ze to vyzera na normalne teho no treti krat uz bolo zle ze plod nerastol dokocna bol o nieco mensi tak hovoril ze to da von,tak bola som unho na tej jednodnovej chirurgii, vsetko prebehlo v poriadku a momentale cakam menstruaciu leboja neviem bolo to neplanovane tehotenstvo ale po tomto zakroku som ako posadnuta ze ja chcem co najrychlejsie otehotniet ja asi ani nepockam tie try mesiace neviem ci to bude vadit ja sa citim uz teraz dobre ,hm tak uvidime.ale po ms este skocim k nemu urcite na kontrolu lebo som mala alebo mam aj cystu jednu dost velku a stym mi nic neurobil ze to je v pohode-

pici
4. jan 2012

@cillamilla11 chodim k nemu do kralovej a vsetkym hovori moja pekna :D

cillamilla11
4. jan 2012

hehe to som si vsimla uz aj ja 😀 no mozno sa tam stretneme niekedy 😉

pici
4. jan 2012

@cillamilla11 je to mozne, ja som tam stary inventar :D

vera1132
8. jan 2012

ahojte, chcem sa opytat, je tu maminka ktorá chodik k dr. havrankovi ? do ambulancii v galaxi?
ak ano, napisala by mi IP ? chcem sa opytat. Rozmyslam k nemu prejst. 🙂

dida84
8. jan 2012

@silvia0201 ahoj... áno, ešte tam robí... 🙂

silvia0201
8. jan 2012

@dida84 ahoj. to je dobre, lebo sa potom chystám k nemu, keď to dotiahnem do 35tt.

dida84
9. jan 2012

@silvia0201 v sobotu idem k nemu do Serede na 4D... cez víkendy je tam... 🙂

silvia0201
9. jan 2012

@dida84 fíííííííííííííííha. on robí aj 4D. no tak to som nevedela. ale robí sono aj v galante, nie? dúfam, že sa nebudem musieť trepať až do serede 😝

dida84
10. jan 2012

@silvia0201 normálne sono robí samozrejme aj v Galante... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre