Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

dedde
19. feb 2009

macka leila dakujem

leila ja som počula že môžeme mať také ružovkasté krvavé špinenie tzv hlienová zátka

leila2110
19. feb 2009

Aj ja som o tom citala, ale nema byt ta zatka, taka viacej podobna vytoku, taka hlienova? 😒

dedde
19. feb 2009

asi ano, no neviem ja som ju ešte nemala

leila2110
19. feb 2009

Vsak to je ten problem, že ani ja 🙂

dedde
19. feb 2009

aké sme len neskúsené, to ani s malou nebudem vedieť čo a ako?

macus
19. feb 2009

ahojte baby aj ja som bola dneska u Dr. tiež som otvorená na pol špičky prsta ale tiež nemám kontrakcie a všetko je ok. Dúfam že vydržíme do vtedy kým dojde domov pán dr. Havránek.
Leila kedy si tam bola ja som tam bola okolo 10:00 a tiež som bola na CTG. V pondelok idem po tej druhej. mohli by sme sa stretnúť.

leila2110
19. feb 2009

Macus, bola som okolo dvanastej.A ak neporodim do pondelka, tak v pondelok pôjdem po druhej, a stretneme sa. 🙂 😉 🙂

leila2110
19. feb 2009

Inak ta dr.bola velmi prijemna, že?

macus
19. feb 2009

áno a ked ani ja neporodím tak sa stretneme práve teraz som pozerala knižku a nie na pol špišku som otvorená ale na špičku prsta. tiež mám tam BS1 a vedla ešte niejaké G tuším.

macus
19. feb 2009

Leila ty máš takú malú tašku do pôrodnice? Ja tam mám veľký cestovný vak jeden pre mňa a jeden pre malého.
a mám tam len to čo potrebujem.🙂

marianak
19. feb 2009

petruci, jasne, ze hovorili o mne, ja po madarsky viem, akurat ze som stale rozpravala po slovensky, tak si asi mysleli, ze neviem
ale to je jedno uz teraz 🙂

petruci6
20. feb 2009

to su ine kozy 😠

macka23
20. feb 2009

Petruci, a bla si na tych klbikoch?
Bolo tam snad milion deticiek...som myslela, ze nestihneme poradnu ☹ ale nakoniec sme stihli vsetko, nabuduce sa musim objednat...takto sme tam sedeli 2hodky 😒
A maly ma ako 4tyzdnovy 4800g a 56cm...odkedy sme prisli z nemocky pribral 1500g...asi mu nasadim dietu 😀

leila2110
20. feb 2009

Macus, mne teraz povedala doktorka, ze si nemam brat nic ine do pôrodnice, len to co budem potrebovat najsurnejsie.Vlozky, slapky, osusku, zubnu kefku, pastu, sprchač, klystir, mineralku bez bubliniek, 1 podlozku a to by malo byt vsetko.Ostatne veci by sa mali doniest az ked sa narodi babo, lebo ze si to nebudes mat ani kde dat a ze je to aj velke riziko nechat len tak bez dozoru.Tak ja uz neviem , uz som z toho debil 😒 Inak to sa ti len zda, ze mam malu tasku, ved to je kufor. 🙂 To len tak na fotke asi vyzera 😵 A v tej tehotenskej mam to iste čo aj ty, tak sme asi podobne natom.

leila2110
20. feb 2009

Tak mi teda napis, ze kedy asi tak sa chystas v pondelok, a ja tu doobeda dobehnem a prispôsobim sa.Pekny vikend vam prajem!Aj malym Bambuliačikom 😉

denisa87
20. feb 2009

Ahoj baby,ja chodim k lekarovi Lackovic a dnes som pocula ze vraj zomrel,neviet o tom volaco?nemozem tomu uverit :(

macus
20. feb 2009

Neviem o tom nič. Inak Leila dr. havránek my povedal že mám ísť o druhej tak neviem. mala by som tam byť na tú druhú. ja si beriem všetko zo sebou v cestovnej taške a keby náhodou sa nedalo kam dať tak to dám kolegyniam.

dedde
21. feb 2009

baby ktorá detská lekárka je najlepšia v Galante? vy ste si už niektorú vybavili pre bábo?

petruci6
21. feb 2009

ja chodim k dr Szitasovej,je super,ale ma uz plno,neviem ci berie novych 😒

macus
21. feb 2009

Ja rozmýšľam o dr. Štalmachovej. tiež je dobrá.

zoldy
21. feb 2009

Štalmachová je super.vyzna sa v tom co robi a robi to hlavne zo srdieckom...mojej setre zachranila zivot.Co si iny lekari nevsimli,tak ona hned spravne diagnostikovala....

macus
22. feb 2009

Práve preto som si ju vybralabola aj mojou lekárkou.

dedde
22. feb 2009

a ako ste to vybavovali? to len stačí za nou zájsť?

macus
22. feb 2009

Ja ešte niako ked sa malí narodí tak potom pôjdem za ňou alebo možno že zajtra sa za ňou zastavím ešte neviem.

macka23
23. feb 2009

..Szitasova je super, len uz neberie novych, len tych co patria k nej do rajonu, teda aspon nam povedala.
..my sme u Dr. Repkovej, ta je tiez dobra podla mna 🙂

macus, a za lekarkou by si sa mala zastavit este pred porodom, lebo v porodnici sa ta budu pytat ku komu budete chodit, a dohodnut sa ci ona pride k vam ked pridete domov z porodnice a tak 😉

leila2110
23. feb 2009

Tak ja tam budem tiež o tej druhej 🙂

dedde
23. feb 2009

baby vy si dáte pichnúť epidurálku? alebo tie ktoréste už po pôrode mali ste?

macus
23. feb 2009

Leila Ok tak sa stretneme hore na 10 poschodí. 🙂
Macka dík za infošku tak tam pôjdem ešte dnes, lebo neviem či sa vrátim domov z poradne.

petruci6
23. feb 2009

macus bola som tam,ale neviem kt si bola ty,tiez sme tam cakali 2hod 😠

macka23
23. feb 2009

No ja som sedela pri dverach, bol so mnou moj otec...maly chrnel v autosedacke, nastastie 🙂 inak neviem neviem, keby som ho tam mala 2hodky pestovat na rukach a cicikat..nastastie jakmile sa ocitne v autosedacke tak spi jak dudek 😵 😵 😵 som tak odhadovala, ktora mamina mozes byt ty, ale namala som sajnu :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre