Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

katrenka111
6. júl 2013

@denide neda sa to porovnat napriklad s Blavou ale tak každy ma inu skusenost, ja som si to riadne odtrpela tam a to som mala aj lekara zaplateneho a starostlivosť o ničom.....pristup otrasný, mala som zajednanu nadstandardnu izbu, sestrickam som davala kadeco a vysrali sa na mna, stale sa vyhovarali pritom bola volna a na 2den už obsadena....

trish31
6. júl 2013

@katrenka111 ked mozes napis blizsie,v com to bolo zle?NAdstandard som chcela aj ja ale ako vidim nie si jedina co si sa tam ani nedostala...Kto Ta rodil?JAk je mozne,ze ked si mala zaplateneho lekara si mala zlu starostlivost?Do frasa...

ayfer
6. júl 2013

Ahoj,aj ja som rodila v Galante a bola som ,maximalne spokojna,nemozem sa na nic stazovat,sestricky aj lekari boli v pohode ani raz som sa nestretla s neprijemnym pristupom.Mala som zajednaneho

ayfer
6. júl 2013
denide
6. júl 2013

@ayfer a ty si mala koho zajednaneho?

denide
6. júl 2013

@katrenka111 a koho si mala zajednaneho? ☹

ayfer
6. júl 2013

@denide ja som mal dr.Vaska,chodim k nemu,tak som ho chcela mat aj pri porode.Lezala som na nadstandarte,,myslim ze teraz su tam uz dve take izby,ale nie som si ista.Ja mozem Galantsku porodnicu len odporucat,urcite by som tam isla rodit aj druhy krat 🙂

denide
6. júl 2013

@ayfer dakujem, ja budem urcite v GA len rozmyslam ci zajednanie nie su vyhodene peniaze ale asi nie, nechem si potom nieco vycitat ak by sa nieco stalo ☹

trish31
6. júl 2013

@ayfer Vasko je velmi zlaty,mna ukludnoval ked som lezala v nemocnici,si sadol ku mne,sa mi prihovaral ze sa nemam bat,zlaty chlapik

denide
6. júl 2013

baby ja asi v pondelok zavolam dr. janickovi ci si ho mozem zajednat k porodu a budem chodit k nemu nebudem sa znervoznovat a pretrcat pred neviem kolkymi lekarmi v nemocke a budem aj kludnejsia pri porode podla mna, cely den nad tym premyslam, to bude asi najlepsie, ak by mal nahodou v case porodu dovolenku tak zavolam dr. vaskovi 😒

alex02
6. júl 2013

Janíček je doktor na 1*

denide
6. júl 2013

@alex02 ahoj ty si u neho rodila? kolko si u neho platila za porod ci je to aj tvoj lekar? chodila si k nemu aj na prehliadky? nemala si nahodou pri nom aj epi? prepac, ze tolko otazok
😀

denide
6. júl 2013

baby je tu este niekto okrem @katrenka111 kto si zajednal v GA nemocnici lekara a nebol nim spokojny, ale neprisiel k porodu ked ste mu volali? dakujem za odpovede

alex02
6. júl 2013

@denide
Ahoj, v poriadku kludne sa pýtaj rada odpoviem. Je to moj lekar takze som unho bola na prehliadke kazdy mesiac a musim priznat ze som sa knemu vzdy velmi tesila,pretoze je velmi mily a ochotny. zial on ma nerodil sice v den mojho
porodu mal sluzbu, ale neporozumela som si so sestrickov a pochopila som to tak ze tam nie je,tak ma rodil druhy (ktoreho vobec neodporucam) no u neho na vysetreni sme sa bavili co by to stalo keby chcem jeho pri porode,uz si nie som celkom ista ale myslim ze to bolo okolo 150-200 eur. ale naozaj som si 100% nie ista. a pri porode som nemala epiduralku.

alex02
6. júl 2013

zabudla som dodat ze som ho nemala zajednaneho k porodu,dufala som ze nanho budem mat stastie, a bude zrovna sluzit

denide
6. júl 2013

@alex02 dakujem ti za odpovede a ten 2 lekar ktoreho neodporucas sa ako volal? a ked si si nezajednala tak lekar odbiehal od teba alebo ako to tam je ked rodi napr. 3 zien naraz? ty si chodila posledny mesiac k nemu do ordinacie na prehliadky alebo do nemocky k nemu? iny ta nepozerali ci hej?

alex02
6. júl 2013

ktoreho neodporucam je Kovacik,myslim zewma ten ktoreho neodporucam je kovacik.myslim ze ma sluzbu s Janickom.
neviem ako to byva ked rodia viacere lebo zrovna vtedy som rodila len ja, a este jedna rodicka bola na vzdycharni ci ako volaju tu izbu kde sa caka na porod. ja som chodila k nemu do ordinacie,nie do nemocnice takze ma prezeral iba on. do nemocnice za nim som asi nemusela chodit lebo som stoho mesta kdewma ordinaciu.po porode ma chodil aj pozerat ako sa mam a ked boli vizity aj s primarom (ktory mi tiez moc nesadol) tak ma milo upozornil ak som robila nieco zle.

denide
6. júl 2013

@alex02 dakujem za odpovede 🙂

alex02
6. júl 2013

@denide zabudla som vas oznacit v prispevku tak aspon takto aby ste si to rychlejsie nasli 😀

alex02
6. júl 2013

@denide, rado sa stalo, som rada ak som pomohla 🙂

sjuzan77
6. júl 2013

@denide urcite ti odporucam p.dr. janicka, je to neuveritelny clovek, odbornik a pritom uzasne mily a laskavy clovek. patrim k nemu a mala som ho aj zajednaneho k porodu. rodila som minuly rok, voda mi zacala odtekat na velky piatok o 23.15, aj ked bola noc, nemal problem hned prist. mala sa narodila az na velkonocny pondelok o 11.15 a za tych 36 hodin bol aj napriek sviatkom skoro stale pri mne, kontoroloval ma a ked nahodou odbehol, tak si moj stav telefonicky overoval nielen u sestriciek, ale volal par krat aj mne na mobil, ako sa citim a ci som v poriadku. poviem ti, jeho pristup mi ten moj porodny maraton fakt sprijemnil.

denide
6. júl 2013

@sjuzan77 dakujem ti to si ma potesila, takze je spolahlivy urcite dojde ked je zajednany, nepamatas sa kolko si mu platila za zajednanie k porodu?

natyi25
7. júl 2013

@sjuzan77 @denide tiež chcem mať v čase môjho druhého pôrodu dr. Janíčka pri sebe, no zrovna v tom čase dovolenkuje, tak už teraz dúfam, že stihnem porodiť ešte pred ňou 😉 termín mám 3.8. :D

michala11111
7. júl 2013

Ahojte baby, neviete náhodou niektorá ako to je ak celý čas chodím k dr. Janíčkovi a chcela by som ho mať aj pri pôrode, no dajme tomu, že mu zavolám a nebude môcť prísť potom by som mohla len tak zavolať tomu Vaškovi? Totiž veľmi sa bojím že by Janíček bol napr. mimo Sr a musela by som rodiť u niekoho iného lebo som počula hrozné veci o ostatných doktoroch tam. A tu čítam že aj ten Vaško je dobrý, tak či náhodou sa to dá aj tak, že mať ho iba ako poistku 🙂

trish31
7. júl 2013

@michala11111 a ake strasne veci si pocula?

michala11111
7. júl 2013

@trish31 Konkrétne mená lekárov si nepamatám, ale jedna baba mala tiež zajednaného Janíčka no rodila 3 týždne pred termínom a pán dr. bol na dovolenke, čo úplne chápem a tak ju odrodil iný. Bolo to min. rok a že hrozne dlho ju nechali trápiť a doktor jej nadával hučal po nej a bol nepríjemný. A druhá kamoška rodila pred 4 rokmi tam u nejakej ženy a rodila 16 hodín už bola vysilená prosila sestričky doktorku nech jej pomôžu a kašlali na nu. Nakoniec ked rodila jej celý čas nadávala do hysteriek tá doktorka a tiež že bola úplne hnusná a dokonca ked ju nastrihovala zastrihla malému do hlavičky a toho museli zašívať... Tak preto sa veľmi bojím že by môj dr. nemohol :(

trish31
7. júl 2013

@michala11111 och boze to je strasne

denide
7. júl 2013

@michala11111 no ty si ma vobec nepotesila, ja mam termin 5.8. akurat zajtra som mu chcela volat ci ma nezoberie k sebe na porod, no ved sa zajtra opytam kedy ma dovolenku, a ked nie k nemu tak potom k vaskovi by som sla na neho su tiez dobre kritiky, my sa mozno v tej nemocke aj stretneme ako mame blizko terminy 😀

sjuzan77
7. júl 2013

@natyi25 neboj, slecna si da zalezat, aby mala pri sebe p.dr.janicka 😉 a ver, ze to tak vyjde, ved aj pri lukinovi som ti hovorila, ze na vianoce uz budete doma a bolo tak? bolo 😀

@michala11111 neviem, ako to je s dr. vaskom, nepoznam ho, ale ja osobne by som chcela mat zajednaneho aj ineho doktora, ak by nemohol moj, aby som sa nahodou nedostala do ruk k istym "panom" doktorom 😠

trish31
7. júl 2013

Stale tu spominate istych panov doktorov,ale mena uz nespominate...To sa potom tazko utvara nazor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre