Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

sonita
20. jún 2010

@mata1001 -ahojte-no hej musíš pre to maličké sa aj dá 😝
@aliska19 -hej je aj horšie ja som zato nerodila v DS a nikdy by som do tej nemocnici ani na niakú operáciu nešla, 😝 Ja som tam nemala rada toto bolo to v pohári a vyzeralo to ako krupicová kaša ale to bolo niečo solené a asi zo zemiakov niečo fuj-fuj

aliska19
21. jún 2010

ahoj. ja som rodila pred 8mimi mesiacmi u dr. Havráneka bola som spokojná, ked budem mať ešte bábo tiež, by som chcela rodiť u neho🙂

natikaaa
21. jún 2010

ja som bola tiez so vsetkym spokojna. ale su sestricky to je fakt, ktore sa vykaslu a len o tom diskuruju kto kedy ako a kolko pracuje. a rano o 5 je uz rusno.

sonita
22. jún 2010

ahojte-@natikaaa -hej ráno o 5-tej bolo rušno to mi nevadilo len to že vôbec si cez noc ani nevedela kde sú sestričky a keby sa niečo stane s... na teba.

pici
22. jún 2010

ja som bola v galante, sice som nerodila ale bola som na operacii, ale sestricky boli fantasticke. jedno krive slovo nemozem povedat

manika77
22. jún 2010

@pici hej lebo si lezala na deviatom poschodi nie na desiatom..ja som na deviatom poschodi bola max spokojna a to som tam teda travila hodne casu 😉

pici
22. jún 2010

sestricky su predsa tie iste :D nie? pokial ja viem.. tak niektore robia urcite aj na desiatom

manika77
22. jún 2010

niesu tie iste 😒

mata1001
22. jún 2010

pici nie su tie iste....manika ma pravdu...

manika77
22. jún 2010

ani by asi nemohli byt tie iste pretoze su to dve oddelenia deviane je gynekologicke a desina je novorodenecke a oddelenie sestonedelia.. 😉

mata1001
22. jún 2010

baby a celkom by ma zaujimalo ze preco su niektore take...ved to je radost byt pri novorodeniatkach a pomahat mamickam,ktore chudence po porode pomaly ani nevedia ze ako sa volaju.a nie to ze ti raz ukaze ako treba okupat mimčo a uz potom len sama kupes.ved ja take male ani chytit neviem do ruky

manika77
22. jún 2010

@mata1001 oni to pravdepodobne beru uz ako robotu 😒 a preto su take..ale isto sa najdu aj vynimky.. 😉 a inak ked ja som porodila tak ani neukazali ako sa kupe len ho osprchovala raz predomnou a potom uz ho len vzdy zobrala na dake vysetrenie a povedala ze je okupany 😒

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desmodka
29. jún 2010

baby vykupuju v ga nemocnici materske mlieko?????

chriss1
30. jún 2010

Caute baby, môžem sa pridať, rodila som tiež v GA a bola som spokojná.
@desmodka neviem o tom že by vy kupovali mliečko. Opýtam sa sestri tá chodí na prax na sálu a niekedy je aj 600nedelí.

chriss1
30. jún 2010

@desmodka mliečko zbierajú iba v BA. ☹ . Aj ja som rozmýšlala nad darovaním mliečka lebo ako sme začali prikrmovať mlieka bolo až moc, ale som niekde čítala že iba do 6.mesiaca dieťaťa sa môže darovať ☹

mata1001
5. júl 2010

baby beriete si do porodky aj klistyr?ak ano date si ho predpisat u dr?myslim klyzmu YAL?

manika77
5. júl 2010

yal ti predpise doki 😉 ak by si ho nemala tak by ti dali normalny.. 😉

mata1001
5. júl 2010

@manika77 vdaka 🙂 cim je to blizsie tym viac sa bojim ☹

strapco13
5. júl 2010

@mata1001 yal sa da aj kupit..ale na predpis je ovela lacnejsi...z vlastnej skusenosti...je super

mata1001
5. júl 2010

na najblisej poradni si ho dam predpisat...uz mi chyba do tasky len toto...

miki060707
5. júl 2010

ahojte, ja si klistir neberem, neviem, či mi daju pred cisárskym, pred 3 rokmi mi robili, ale teraz niekto písal, že nedávaju...šak uvidim, ja idem túto stredu na plánovaný cisársky.....
držim vám palce...držte sa 🙂

sonita
5. júl 2010

@miki060707 -držím ti palce a drž sa ja som písala že mna sa to pýtala sestrička či chcem klistír a ja som jej povedala že nie,možno som mala dobrú sestričku takže zato mi to dovolila.,ale budem sa tešiť ked dáš potom vedieť čo bolo a či je to chlapček 😉

evitkamalicka
6. júl 2010

ahojte,
to planovany cisarsky robia len v stredu? lebo ako tak citam tak kazda mala v stredu asi....ja sa termin cisarskeho dozviem asi buduci tyzden

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
6. júl 2010

@miskag125 jaaj tak potom je to len nahoda ta streda....ja som Adama mala v stredu

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
6. júl 2010

@miskag125 no tak som zvedava, ktory den to bude teraz....uz som velmi nedockava 😅

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre