Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

petruci6
31. okt 2008

bashka ty sa tak ponahlas s druhym?
ja si neviem predstavit,ze by som za rok mala byt znovu tehotna...

bashka
31. okt 2008

Ale nieeeee...ale na druhe narodeniny prvej by uz aj mohlo byt...aj vek uz na to mam...a zas tak, ze znovu do roboty a potom druhe to nie...pekne krasne jednou materskou vybavit vsetko 🙂

bubatinko
31. okt 2008

bashka to by si potom mala ako ja 😀 ked sa narodi teraz druhy tak Sebi bude mat 2roky aj 2 mesiace inak myslim ze je to super vekovy rozdiel .... aspon nam to tak vyhovuje ... maly je v podstate samostatny a na surodenca sa naramne tesi... je to uzasne vidiet ako sa stara o babo v brusku rad ho kremuje niekedy to "musim" absolvovat aj 6x denne ked si zmysli 😀 a ako uzasne mi pomahal chystat pre drobca veci no uzasny nikto sa ich nemoze ani chytit a kazdemu hovori ze babatko je jeho 😀 no podarene to je teraz...

lucka10
1. nov 2008

Ajoj bashka tak ty takto? 🙂
Evitka poslúcha drobec?

gween
1. nov 2008

Babulky moje, len pekne roďte! Už mi je smutno za vami!!!! 😀 😝 😀

evitkamalicka
2. nov 2008

bash my chceme mat vekovy rozdiel medzi detickami cca 3 roky

lucka ahoj, Adamko poslucha, je dobrucky...a vy ako?

bubatinko
4. nov 2008

ahojte babenky kde ste sa mi podeli??? zajtra idem k Baranovi do poradne som zvedava co povie lebo ja to tehu uz akosi nezvladam nemozem uz poriadne ani chodit spravim par krokov a strasna bolest v bruchu ...brusko mi tvrdne kazdych cca 10 az 15 minut najhorsie je to v noci ked lezim tak si uz pomaly necitim nohy asi mi maly tlaci na nejaky nerv abo co..... no som zvedava co bude so mnou :o)

petruci6
4. nov 2008

ahoj,este stale 2v1? tak adj vediet co ti povedal Baran, a uz si zdrava?

bubatinko
4. nov 2008

ahojko no uz nastastie som OK .... rozmyslam ako mu mam zajtra naznacit ci by som to hadam neskoncili o tyzden skor... 😀

petruci6
4. nov 2008

no ako asi? obalkou do vacku sa to robi 😀

bubatinko
4. nov 2008

no ved ano ale ja mu tu obalku dam hadam az za dobre odvedenu pracu nie?? xixixi 😠 😀 ani si nevies predstavit ako by som uz chcela porodit....taaak straaasne moc ..... az mi je zle z toho 😉

petruci6
4. nov 2008

vies,ze si to viem predstavit? 😀
ja tiez neviem ako to riesit s tou obalkou,ci pred alebo po,ale co ked sa nebude snazit,ked nedam pred?

bubatinko
4. nov 2008

kamoska mu davala "dakovne" az pri odchode z porodky tak aj ja tak planujem 😎

ja mu zajtra normalne poviem ze co keby sme to odrodili napr v pondelok buduci tyzden ved to uz budem v 40tt to by malo byt OK nie.... uz aj primar mi hovoril ked som lezala v nemocke teraz ze uz by sa nic nestalo ked by sa narodil a to som bola 37tt

evitkamalicka
4. nov 2008

baby ja som obalku nedala a bolo dobre

bubatinko
4. nov 2008

evitka a mala si zajednaneho dr???

petruci6
4. nov 2008

skus,on bude cakat to dakovne aby to spravil skor
chces vyvolavacku alebo cisarsky?

evitkamalicka
4. nov 2008

bubatinko nemala a nikto sa ku mne zle nespraval, vsetci boli milí

bubatinko
4. nov 2008

petruci mne je to uz pravdupovediac asi aj jedno ..... uz som v takom stave ze nech mi ho aj nosom vyberu 😀 😀 😀 len nech je uz von 😉

emkaa
4. nov 2008

ahojte, uz aj ja by som to rada mala za sebou, ale pritom sa aj dost bojim... 😖
u mojho je to s tou obalkou do vacku tak, ze ked pride k porodu a plati sa po a oficialne....

petruci6
4. nov 2008

bubatinko 😀 😀

petruci6
4. nov 2008

oficialne? u koho?

bubatinko
5. nov 2008

ahojte tak v piatok idem znova na monitor a najneskor v pondelok mi vyvola dr. porod ... povedal ze cim skor aby este viac maly nenarastol aby som nemala komplikacie ako pri prvom.... no potesil ma .... uz by si ma tam nechal aj dnes ale kontrakcie na monitore boli este o nicom tak v piatok sa uvidi co dalej 😉

petruci6
5. nov 2008

bubatinko ty uz mas kontrakcie? 😕
takze pondelok to isti? pekny datum

bubatinko
5. nov 2008

no kontrakcie citim take trochu bolestivejsie stahy a tvrdnutie bruska a v noci najma mam dost bolesti v podbrusku take ako silne menstruacne.... som mu toto povedala a dal mi urobit monitor a uz to tam aj pisalo ale povedal ze to este nic nieje ze sa to mozno dovtedy aj samo rozbehne a ked nie tak vyvolame...

inak iny srandista je to ten Baran.... prisla za nim nejaka dr ked som tam bola a pyta sa ma ona ze ci cakam dvojicky a Baran ze nie ze stvorcata to budu prve v GA... 😀 😀 😀 inak super pocit mam z neho ma fakt fajn pristup hned mi napisal sukromne cislo na mobil vsetko sa vypytoval co a ako chcem a tak... v piatok ma dal este na monitor ze mam za nim prist... zatial fakt dojem super....

petruci6
5. nov 2008

este si mu nic nedavala? myslim, ci by taky bol aj keby vedel,ze nic nedostane ani potom 😀

bubatinko
6. nov 2008

nie este som mu nedala nic az potom mu dam ked bude po vsetkom a ja budem spokojna 😉

petruci6
6. nov 2008

ako sa dnes citis?

bubatinko
6. nov 2008

ahojko, nie je to bohvieco, ale uz to hadam vydrzim nejak .... nadejam sa ze zajtra to uz pojde ....nikdy som si nemyslela ze to bude take blbe maly uz tak tlaci ze ja uz nemozem pomaly ani krok urobit lebo zakazdym ostra bolest prijde a nedajboze aby sa zacal vrtiet uz tam nema takmer ziadne miesto vtedy si mylim ze uz naozaj rodim tak to boli... uz si len prajem nech sa narodi 😀

a ty ako??

petruci6
6. nov 2008

no ja skoro rovnako,len v o nieco mensej intenzite ako ty,ale tiez si myslim,ze to na mna pride skor ako na termin
aspon tak sa citim uz strasne obrovska a nemotorna 😒

mozno si to este Filipko rozmysli a cez vikend porodis 🙂

bubatinko
6. nov 2008

no to by bolo skvele keby si to rozmyslel ale ak bude ako moj prvorodeny tak to by som porodila az v 42tt 😝 lebo ani jemu sa nejako von nechcelo.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre