Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

strapco13
4. okt 2011

@siss_sz tak to budes mat aj druhy porod rychly,,drzim palce..to planujete taky maly vekovy rozdiel?
/moj prvy bol necele 3,5 hodky od zaciatku kontrakcii, o 10 pichli vodu o 15,15 sa maly narodil ale bolesti neboli hned/

pici
4. okt 2011

@strapco13
@siss_sz
@svetluska4
@adkoalauri nech je porod aky kolvek podstatne je zdravie babatka nie? a na ostatne sa casom zabudne.. ale nic lepsie ako mat k tomu dobry porod ako bonus... dufam ze sem potom aj ja prispejem prijemnym zazitkom :D /raz/

strapco13
4. okt 2011

@pici tak jasne...zdravie babatka je prvorade..a navyse..malokto by sa asi vytesoval z lahkeho porodu keby babu nieco bolo 😔
ty mas v piatok den s velkym D, ze? drzim palce 😉

pici
4. okt 2011

@strapco13 no v piatok mam len kontrolu a v nedelu by to mohol byt ten den D :D

siss_sz
5. okt 2011

@strapco13 asi som idealistka, ale myslim, ze prve roky zvladneme nejako a potom to bude pre decka lepsie, ten maly vekovy rozdiel..a hlavcne chcela by som stihnut este dve aspon, tak nech nerodim 40rocna... 😉

natyi25
5. okt 2011

ahojte mamičky, zaujímalo by ma, či sú v GA nemocnici pre prípad potreby k dispozícii odsávačky mlieka, alebo si treba priniesť zo sebou???

svetluska4
5. okt 2011

@strapco13 no moj prvy porod bol sice rychyl ale od lahkeho mal daleko 😒 maly isiel von tvarou nahor a nozkai tlacil na krize. taze ja osmokrem bolesti v krizi nic ine nevnimala. Keby mi manzel nepovedal ze uz je maly vonku tak to ani neviem. A mohli mi tlacit brucho aj dve sestricky a nepomahalo. Dr. mi povedal ze ked ide babo zle zrotovane tak sa tazko tlaci. Vsak som aj mala ockaako upir krvave a to som ich mala zavrete.Ale bolo to rychlo za nami i ked tlacit na sale som tlacila cca 20 minut. Hihi asi maly spravil dobru cesticku pre sestru a ta to mala potom lahke. Tiez mi pri malej dr. dal diantal gel a si mylsim ze aj ten velmi pomohol. 😉

sonita
5. okt 2011

@natyi25 -sú,ale ja som mala svoju.A je lepšie ked si berieš vlastnú

adkoalauri
5. okt 2011

siss_sz aj ja som si verila- aj lekár mi veril a predsa nechýbalo veľa a malý by sa bol zadusil ☹

adkoalauri
5. okt 2011

@pici U koho budeš rodiť?

pici
5. okt 2011

@adkoalauri ja ked sa konecne dohodnem s tym hore a dopraje mi dietatko, tak u svojho doktora, dr.barana :D

adkoalauri
6. okt 2011

@pici Mooooc držím palce 🙂

pici
6. okt 2011

@adkoalauri dakujem, si zlata

petrucikaa
7. okt 2011

natyi25, v GA poziciavaju odsavacky, maju tam znacky Avent, ale nie je iste ze sa ti ujde, pretoze ich maju obmedzeny pocet a ak ich budu mat prave vsetky na izbach u mamiciek bude lepsie ak mas moznost si zaobstarat vlastnu

deticky123
7. okt 2011

@siss_sz a 40 rocna je stara ? 😀 😀 😀 ale ja budem doma kavickovat a prve dieta pojde do skolky pre tretie,kym sa druhe dieta bude hrat v piesku so stvrtym 😀 😀 😀 ...ale nie,ja len zlahcujem,je to dobry pocit mat tak dlho babetko 🙂

siss_sz
7. okt 2011

@deticky123 no, neni stara... ale chcem sa dozit svadby kazdeho z nich..a ked sa budui brat v 30ke, ako ja... uf... 😅

deticky123
7. okt 2011

@siss_sz 😀 mas pravdu,aj ja tak pocitam,ale doba sa meni a do dochodku sa pojde neskor,mozno az v 70ke 🙄 ale to asi znamena,ze asi budeme dlhsie zit 😀

pici
8. okt 2011

@siss_sz tak to by som si veru mala svihnut aj ja... hoci len s jednym.. lebo nechcem byt najstarsia na maturitnom plese :D

siss_sz
8. okt 2011

@pici 😀 zase ma druhej strane... ja ako ucitelka mam prax s detmi starsich rodicov, ze su jedni z najsikovnejsich... 😉

pici
8. okt 2011

@siss_sz no to je teda utecha :D xixixi

peta1230
8. okt 2011

@svetluska4 no je pravda ze apartmany su uz 2 jeden je hned v predu pri vstupe na novorodenecke a druhy je az uplne vzadu pri babatkach s tym rozdielom ze na tom prvom apartmane je postielka pre babatko ale na tom druhom nie je...tam je len taka priesvitna pohybliva vanicka namiesto postielky ale je to prakticke lebo babatko tak viete dat aj k oknu na slniecko.... a nemala som tam zvoncek z toho dovodu ze ho vraj niekto ukradol..... no tak povedzte mi naco je niekomu doma zvoncek z porodnice ? 🙂)) to uz ako nechapem ale vsak sme na Slovensku.... 🙂)) takze asi tak.....

libka1
9. okt 2011

@peta1230 s tym ukradnutym zvoncekom si ma pobavila 😀 niekto mal mozno tak prijemne spomienky na porod a pobyt tam ze si chcel cosi zobrat na pamiatku 😀

svetluska4
9. okt 2011

@peta1230 juuj ta plastova priesvitna a aj mne pacila 😀 ale mali ju len na novorodencekom, bola lepsi ako tie zelezne na normal izbach. A ten apartman co je hned na zaciatku je dost chladny, ja ked som bola tam s malym tak som si veru zapla aj ten elektricky radiator co tam bol.

pici
9. okt 2011

@svetluska4 hlavne uz za ten apartman pytaju dost vela penazi tak snad ani nebudu take obsadzovane

maca_p
9. okt 2011

@peta1230 mozno dotycna doma zvoni na manzela, aby ju obskakoval 😀 a ked to zabera, no tak neukradni to...

siss_sz
9. okt 2011

@maca_p 😀

heli1984
9. okt 2011

@natyi25 ano maju tusim (avent) manualna

dd2112
10. okt 2011

@natyi25 ahoj ja som tiež rodila v Galante ale odsávačku požičiavaju len čo su na apartmáne ..ja som si ju musela kupit, keby si mala záujem ja mám a už ju nepotrebujem mám ju v bazáriku

evelin116
10. okt 2011

to uz co je ze kradnut zvoncek...ked si moze niekto dovolit apartman tak naco kradne zvoncek to nechapem.

heli1984
10. okt 2011

@dd2112 to ako ze nepozicaju 😠 , to mi je ako si nove 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre