Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

siss_sz
23. máj 2012

@silvia0201 tak podla mňa primar, Dr.Badiová, Dr.Šišák, a ten byv. primar zo Šale😀 alebo si nikoho nezajednaj a fakt su tam dobri lekari... spolahni sa 😉

silvia0201
23. máj 2012

@siss_sz asi máš pravdu. a to kto je tá dr badidová?? o takej som nepočula.

siss_sz
23. máj 2012

@silvia0201 vies co, ak j to ta, co si myslim, tak je to taka mladsia a velmi prijemna..ale ludia ju tu chvalia... tak zato som ti ju napisala 😉 a žena je žena 😀

adele15
24. máj 2012

ja viem tiez o babisovej, o badiovej/badidovej som nepocula...a klementova tam uz nastastie nerobi...

zuzka_cz
24. máj 2012

@silvia0201 dr. badidova je mlada, velmi mila.. ja som u nej rodila a nemozem povedat nic zle.. bola som spokojna 🙂

sisinka8
24. máj 2012

baby, ta doktorka je babisova a je super milucka! 😉

evelin116
25. máj 2012

Dievcence potrebujem poradit ako teraz ordinuje primar???? viem ze ordinoval v utorok ale hodiny uz neviem a vo svrtok tusim ze od 15.00 do 17.00.. je aj teraz tak??????????????????????????????????????

zuzzuli
25. máj 2012

@evelin116 ahoj, primar ordinuje v utorok od 8,00 do 14,00 a vo stvrtok od 15,00-17,00. Ale vo stvrtok tam zvykne prist skor, uz okolo druhej ak sa nic neudeje na oddeleni 😉

evelin116
25. máj 2012

@zuzzuli aha dik no skocim tam uz niekedy lebo ma uz porazi co sa zas deje so mnou a uz ma na to nervy aj mm

petrucikaa
25. máj 2012

Dr. Babisova je na materskej a Dr. Badidova pracuje v nemocnici a je vynikajuca lekarka,mlada i mila, ma tmave dlhsie kucerave vlasy

siss_sz
25. máj 2012

@adele15 Dr. Klementova robi... len "cirkuluje", takze berie len sluzby a porody

adele15
26. máj 2012

@siss_sz ja viem tak, ze uz je na chirurgii a hlavne ze uz nerodi...tak neviem...

veronikasa
26. máj 2012

ahoj biba, ja som rodila v galante už to bude čochvíľa rok. mala som zajednaného k pôrodu dr. jančíka (ak si nepletiem meno-moja hlava deravá), taký starší pohodák, ja som s ním bola veľmi spokojná. nastúpila som do nemocnice skôr lebo som prenášala naozaj sa staral aj pred pôrodom aj po ňom. ale inak izby v pohode, nič strašné na tých pár dní sa to dá vydržať, sprchy dalo by sa povedať nové - kultúrne 🙂 . predpôroná príprava neviem, ale ked som tam bola tak tam mali "exkurziu" nejaké tehulky. laktačná poradkyna neviem, ked mi sestra priniesla malú tak mi ju podala, skúsila som či sa pricucne 🙂 , nepricucla dostala štikútku a sestra odišla 😕, ale mi sme to zvládli a dcérku to stále drží 😀 . malú mi priniesli až ked som sa osprchovala ( v mojom prípade to bolo až nejaké 4-5 hodiny po porode lebo sa furt točila hlava a nevedela som sa dostať do sprchy 🙄 ) a vlastne mi ju priniesol až manžel ked za mnou prišiel, ale potom som ju mohla mať stále pri sebe aj prvú noc keby som chcela, ale ja som im ju zaniesla lebo som bola strašne unavená. inak hned po porode mi malú dali len na chvíľu nech sa "ovoniame" a potom ju odniesli, ale vpodstate mi to bolo jedno - nie že by mi bola ľahostajná len som chela ležať a nič nerobiť. a čo ma zarazilo, nechcem sa nikoho dotknúť, ale tam som slovenčinu nepočula, ked prišla sestra tak najskôr povedala mojej spolubývajúcej po madarsky a potom mne po slovensky 🙄 , aj ked ona po slovensky vedela lebo sme sa spolu rozprávali. keby ťa ešte niečo zaujmalo tak sa kľudne pýtaj. 🙂

siss_sz
26. máj 2012

@adele15 teraz je na chirurgii v ramci "cirkulacie" - co musi absolvovat kazdy MUDr. pred atestaciou 😉 ale vrati sa... a aj sluzi, aj rodi... len tam nie je kazdy den teda...

adele15
26. máj 2012

@siss_sz no neviem ci sa este vrati, resp. ci ju este pustia k porodom...pevne verim, ze ked budem rodit, tak nebude nikde nablizku...

deticky123
27. máj 2012

dr.klementova by sa mala v juli vratit, moj porod s nou prebehol uzasne a onedlho si to dufam zopakujeme 🙂

niky1336
28. máj 2012

ahojte! a o doktorovi Perhacsovi neviete nieco??tiez robi v galante.

luskacik
28. máj 2012

@niky1336 - dr. Perhacsa som spoznala len nedávno, keď som si bola na pár dní poležať v nemocnici a podľa mňa je super, taký pohoďák, ku mne bol veľmi milý, čo som sa spýtala - všetko mi vysvetlil, vyjadril svoj názor, rozveselil ma.... kamarátka u neho rodila a bola spokojná.

niky1336
28. máj 2012

@luskacik
Ďakujem pekne, teraz si ma upokojila. tiez ho nedavno poznam, a chcela by som u neho rodit.

icipxe
29. máj 2012

@petrucikaa dr.babisova uz nie je na materskej

icipxe
29. máj 2012

@silvia0201 dr.badiova vyssia, trosku pevnejsia , kucerava, okuliare. velmi mila

silvia0201
30. máj 2012

@icipxe dík za odpoveď, asi viem ktorá to je, možmo som ju aj videla. idem zajtra na poradňu tak som zvedavá. primár sa vyjadril, že niečo poriešime. tak som zvedavá.

icipxe
30. máj 2012

@silvia0201 ona je velmi mila... aka je lekarka ale neviem...

sisinka8
30. máj 2012

ahojte!napise mi niekto prosim co si mam vlastne so sebou zobrat do galanty do porodnice?dakujem!uz sa zacinam pripravovat .... 🙂

niky1336
30. máj 2012

@sisinka8 ahoj, na strane 207 najdes zoznam!

maznacik007
31. máj 2012

dievcata nechcem zakladat novu temu tak sa popytam tu prosim vas doporucte mi gynekologa v GA, chcem aby mal UTZ a neposielal so vsetkym niekam, plus ake ma poplatky ci sa da nejaky pausalny poplatok a pod...
pozeram aj na nete mi naslo jedneho Mudr. Laluha... neviete ako to ma s poplatkami a ci berie a detto Mytnikova...ci ako sa to pise dakujem.. pripadne dalsie mena ...

konickarka
31. máj 2012

@niky1336 Ahoj Dr.Perhač je super doktor ja ho mam ako gynekologa uz 8r.A som snim velmi spokojna,vždy poradi ked sa clovek dačo spita, je velmi ochotny a pocut nanho len dobre vece. 😉

konickarka
31. máj 2012

@maznacik007 V nemocnici je Dr Janiček, Primar Scasny.oni su super 😀 Ja som unich rodila a klobuk dole.

barbarka
31. máj 2012

ahojte, tak uz sa to blizi aj mne. rodila som tam pred dva a pol rokom a za dva mesiace sa chystam znova. lekara si nezajednavam, skusim to risknut 😅 aj ked budem sa modlit, aby mal sluzbu Janicek 😅 syna som tiez tak rodila, prijimal ma Janicek a dokoncil Karkalik, obaja boli super.
pozeram, ze lekari sa tam celkom pomenili

niky1336
31. máj 2012

@konickarka dakujem ti za odpoved, ja k nemu tiez chodim, je mily, ale pocula som uz vseliake veci o nom, napriklad, ze, ked dostane peniaze za porod este pred porodom, tak sa sprava inak k pacientkam...no predsa ho vyskusam, nevies kolko mu zvykli davat za porod?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre