Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

nika30
2. aug 2010

vela stažností som počula na prímara tamojšej nemocnice

pici
2. aug 2010

@nika30
na kazdeho lekara som v galante pocula vela chvaly a vzdy sa nasiel niekto kto nebol spokojny... ja som tam nerodila, lebo deti nemam, ale lezala som tam a urcite tam chcem aj rodit...

lussy007
2. aug 2010

@miki060707 ahoj aj ja ku nemu chodim..... on ta aj odrodil?

miki060707
2. aug 2010

@lussy007 ano, ale mala som sekciu, on a ešte jeden doktor..

lussy007
2. aug 2010

@miki060707 a nejak si sa s nim dohadovala alebo ti povedal a hotovo

miki060707
2. aug 2010

nie, nedohadovala som sa...
mi už povedal, že musi byť sekcia a ked som bola v júny na poradni, tak povedal, že mam dojsť v júli na poradnu hore na desinu a tam mi vravel, že vtedy a vtedy to spravime, že ma službu v stredu v nemocke..

lussy007
2. aug 2010

@miki060707 a bola si s nim spokojna??? je taky fajn aj pri porode?

miki060707
2. aug 2010

@lussy007 no ja som bola, šak ako asi každý lekár, to je iné cisársky a normálny pôrod, mna umrtvil anesteziolog a ako oni si spravili svoju prácičku a natrafila som na dobré sestričky, tak som bola spokojná...

lussy007
2. aug 2010

@miki060707 dost som pochybovala ale uz som na 80% rozhodnuta ist do ga 🙂

natikaaa
2. aug 2010

lussy, neboj, nielen primar je super, ale aj ostatní lekari.

svetluska4
3. aug 2010

kocky, vsetko to je o pristupe k pacientovi. a ruku na srdce, radsej sa odhalovat pred doktorom co vas uz pozna ako pred nejakym ktoreho vidite prvy raz. Ja som bola rada ze som mala svojho dokyho, lebo na prijme ked ma doky vysetroval tak som sa citila ako nejaka krava co ju kuka veterinar, absolutne necitlivo , neosobne, bolo na nom vidiet ze som len dalsi kus co otravuje v sobotu v noci. No a potom ked prisiel moj doky tak bolo hned inak, ono tie kontroly na kolko prstekov nie je bohvie co, ale pristup mojho doktora to bolo sto a jeden. Neviem si ani predstavit ze ako by som rodila s tym co ma prijimal, sak by som ho tam asi aj zbila 😀 a ked nie ja tak moj muz urcite 😀

lussy007
3. aug 2010

@natikaaa a malu si mala stale pri sebe?

natikaaa
3. aug 2010

lussy, ja som mala od nasl. dna pri sebe malu, cez prvu noc ma nechali akoze vyspat:o)))) ale ledva som spala. ano mala som ju stale pri sebe, "odovzdala" som ju na novorodenecke na chodbe vzadu len vtedy ak som isla na obed, sprchovat sa...

lussy007
3. aug 2010

@natikaaa ozaj a sprchy a wc su na tom ako? lebo ruzinov nic moc

natikaaa
3. aug 2010

lussy, ani tu nic moc, ale da sa to vydrzat tých pár dni. aspon podla mna. myslim si ze to bude ten najmensi problem, budes sa tesit na babo, okolo neho budu vsetky tvoje myslienky

lussy007
3. aug 2010

@natikaaa ale nemala si nadstandart?

natikaaa
3. aug 2010

nie, nemala som. v tzv."apartmane" je to super, ako som sa na to pozrela, ja som bola zvlast v izbe hned vedla novorodeneckom. sama som bola. a bola som tam 7-8 dni, lebo malicka mala vysoke hodnoty co merali na novorodenecku zltacku.

lussy007
3. aug 2010

@natikaaa tak snad to nejako vydrzim... ved tak ci tak mi lekari musia dat nejaku tu starostlivost ale aspon som sa rozhodla a som z toho trosku kludnejsia.... a ked budem s mamickami na izbe tak mi aspon prejde rychlejsie cas no nie? 🙂

natikaaa
3. aug 2010

lussy, neboj...zvladnes to. ked chces a bude volny apartman aj 2 alebo 3.den tam mozes ist. a mozno bude aj lepsie ked s niekym budes na izbe, prekecate si cas:o)

lussy007
3. aug 2010

@natikaaa mas pravdu... dakujem za poradenstvo 🙂

miki060707
5. aug 2010

@lussy007 no ja som bola práveže rada, že som mala spolupacientku a mala som šťastie, že to bola super baba, takže som nemyslela na "hluposti" a pekne sme sa rozprávali a prešiel nám čas, takto keby som bola sama, tak by som rozmýšlala ako sa má dcéra doma a že chcem isť domov a tak a teraaaaz ani ma to nenapadlo.. 🙂

lussy007
5. aug 2010

@miki060707 tak dufam ze aj ja dostanem dobru spolupacientlu 😉

ika33
5. aug 2010

lussy - možno sa tam teda aj stretneme 🙂

lussy007
6. aug 2010

@ika33 no mozno ano... tvoja princezna chvilku pocka ... moja sa trosku poponahla a bude to 😉

ika33
6. aug 2010

@lussy007 - To by bolo celkom super 🙂

Toto dnešné počasie mi dnes moc nepridáva. Ma všetko bolí.

lussy007
6. aug 2010

@ika33 ani nehovor... som strasne unavena.... nevedela som v noci spat... u nas bola burka a ja nemam rada burky... potom aj malinka kopala... asi citila nervozitu zo mna 😖

chrenkovae
7. aug 2010

ahojte babenky ja tiež budem rodiť v galante a ja chodim k Dr.franitškovi jančovi ma s nim niekto skusenosti? 🙂

evitkamalicka
7. aug 2010

@chrenkovae a nie k Janíčekovi?

chrenkovae
7. aug 2010

juj ale ano pomylila som sa

evitkamalicka
7. aug 2010

@evitkamalicka ja mam s nim len tie najlepsie skusenosti, chodila som k nemu na posledne poradne teraz a robil mi aj cisarsky pred 10 dnami, podla mna super lekar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre