Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

marhulka13
24. nov 2010

@marika1977 mozno hej, mam mat planovany cs kvoli tehu cukrovke, babatko rastie rychlesjsie nez ma, tak uvidime, dokedy sa mu tam bude pacit

lussy007
24. nov 2010

@marika1977 tak dufam ze co najdlhsie... pretoze ak by sme mali mat druhe tak si ho zaplatim 😉

mimuska77
25. nov 2010

marika1977 poznám babule,čo s mojou doki nemajú dobrú skúsenost,ale ja fakt na nu nemožem nič povedat mne moc pomohla ešte pred dobrými 15 rokmi,ked som k nej prešla od inej dokiny ktorá mi furt hovorila,že som o.k. a tak a ja som mala problémy so silným krvácaním a Zimmermanka mi hned pri prvej návšteve povedala,že ved Vy máte zanedbaný zápal a preto aj moja dovera k nej je velká,inak je pravda že sa o nej hovorí,že je dobrá len na svoje pacientky,tažko povedat,inak včera som bola u nej na kontrole a povedala,že som na špičku prsta otvorená,tak som zvedavá kedy sa malinká vypýta,ale mohla by vydržat aspon dva týždne ešte 😉 😉 😉

marika1977
26. nov 2010

@mimuska77 jeeej aj ty si vybrala leu 😀 mne sa velmi toto meno pacilo tak som ho aj ja dala mensej 🙂 🙂 🙂 cimermanka je ako odbornicka spica...dokaze s pacientkami to co iny nie az zazraky...aj ja som preto k nej kedisi zacala chodit bo som mala opakovane zapaly krcka a mikozu tak silnu ze nicim nesla prec este aj mydlo mi vadilo....a hned urcila diagnozu aj liecbu naordinovala dlhodobu aj na zamrazenie som mala ist...ale potom bola dlhodobo PN...tak som sa musela vratit stolcovi ktory mi nijak aj tak nepomohol....a odtedy sa aj hneva na mna asi ale co som mala robit ked som mala krce a velke problemi a ona neordinovala....teraz mi uz vobec nic nieje...po porode so mna vsetko zazrakom vyslo a som zdrava jak repa 😀 😀 😀

mimuska77
26. nov 2010

marika1977,tak to ma naozaj teší,že aj Tebe pomohla ja ju mám tiež za odborníčku,ved práve ona bola v Sali primárovi Mudr. Krekulovi spolu s Mudr. Vaškom pravé ruky 😵 😵 😵 .Je pravda,že možno by mohla byt milšia na pacientky ktoré k nej nechodia,ale to viem ozaj len s počutia,že býva nie moc dobrá na ne,ale tažko to súdit myslím si,že každý lekár má svoje muchy... 😖 aj ked moj názor je,že by sa mali správat ku všetkým rovnako 😉

A inak už aj ja som pozerala,že aj Ty máš Leušku 😵 Ja som tiež unesená s tohto mena a inak ho vymyslel mm 😵 a pasuje nám aj k priezvisku 🙂
marika kedže už Ty máš za sebou skúsenosti s porodmi,to ked sa pomalinky začínam otvárat tak to bude skor jak na termín?Aj som sa to zabudla opýtat v poradni,možno sa nám podarí aj naraz porodit ktovie 😕 😉

novan
26. nov 2010

Ahojky baby 🙂
tie čo chodíte k tomu mladému (dúfam, že si nepopletiem meno) tuším Janíček? taký ten mladý,milý (aj pekný,hihi) tak ja vám hovorím, že vám v dobrom závidím, fakt 🙂 ja som tiež veľmi spokojná s mojim dr ale aj dnes ked som bola na poradni a dobehol tam Janíček s pacientkou, ktorá pri tých silných kontrakciách už ledva chodila chudera no on ako sa zachoval podľa mňa je málo takých lekárov ako on, klobúk dole pred ním fakt. Kým som ležala na monitore vyšetril tam svoju pacientku, pekne poporade jej všetko povysvetľoval (dokonca som sa aj ja dozvedela kopu vecí, ked som načúvala) a aký milý bol na ňu, mal s ňou trpezlivosť, podľa mňa je jedna radosť uňho rodiť. A to už je druhý prípad čo som takýto prístup zažila uňho, perfektný fakt. Pýtam sa, kde bol doteraz ;)

vavrikova
26. nov 2010

@marika1977 ahoj akosi natom pichanie inekci v pohode,uz sa ti to pomali krati.

vavrikova
26. nov 2010

@novan ahoj aja som rodila uňoho,mal somnov kriz,strasne som kricala aj som im navipravaja seli co mozne,po porode si robev srandu somna fakt je perfektny lekar.

kiculka
27. nov 2010

@novan bud rada , ze chodis k primarovi, neboj, ten je pri porode tiez super, ja by som uz nikoho ineho nechcela

marika1977
27. nov 2010

@vavrikova ja s iniekciami problem nemam chvala bohu....aj psy som si par krat ockovala aj infuzku som uz pichla...dobnem sa a je....janicek?on je fakt super...aaj ja som taka utarana huba tak urcite budem mu pri porode meldit....on chvala bohu berie vsetko z rezervou 😉
@novan janicek,on bude raz doktor z veeelkym D...aj som mu povedala ze ked bude mat cas chviklu nach si pozrie forum MK...on toto tu nepozna....ze si precita o sebe same dobre veci...on ma ako malo klekarov ludsky a citlivi pristup k pacientovi bez ohladu na okolnosti...a chudak teraz je sama nadcha aj on ma co zo sebou robit a na pristupe k pacientam to nic nemeni...ja poznam veeelmi vela zenskych par je uz aj nebohych ale toto je pan doktor...tohto mam asi najradsej a nelutujem ze som sa dostala akurat k nemu...ja ako 3rodicka by som uz porodial aj len zo sestrickov 😀 ale baby prvorodicky...vrele ho odporucam.... 😀

lelagula
27. nov 2010

ahojte 🙂 neviete kde mi kto povie v galante vahu maleho??bola som na monitore na 10. ten mi robili sestricky a ze oni to tam nevedia povedat, dole u Barana som sa tiez nedozvedela, iba dlzku podla tabulky (ze je o tyzden vecsi) ale ja chcem vediet vahu!mam tehu cukrovku preto ma to zaujima. dakujem vopred

lelagula
27. nov 2010

a este neviete ako mava dr. Janicek ordinacne hodiny a sluzbu v nemocke?dakujem 🙂

novan
27. nov 2010

@lelagula no však to, aj ja čakám kedy mi ten môj dr povie váhu bábätka ale sľúbil, že na budúci týždeň na poradni už áno, tak som zvedavá. Ale dopredu ma upozornil, že vraj to nie je presné lebo tam vraj on nahadzuje nejaké parametre, miery či čo a ked nahodí čo i len o pol cm viac vraj aj váha bábätka tiež hned vyskočí aj o pol kg viac, takže sa na to vraj nemám veľmi spoliehať. Ale že ked na tom trvám spraví mi to. A mal by mi to povedať hore na desine. Vraj všetci lekári povedia váhu vždy iba hore na desine.

marika1977
27. nov 2010

@lelagula neviem na isto ale janickova sestricka je v ordinacii na 10ne kazdy den od 7.00...tak neviem ako on ordinuje ale v utorok bude asi celi den urcite bo ideme aj s kamkou k nemu na ultrazvuk...on ti urcite povie aj vahu babatka...teraz mali pokazene to novsie sono ci co ale aj mna naordinoval na utorok aby zistil vahu malej kolko pribrala aj prietoky...

evitkamalicka
27. nov 2010

myslim, že robí utorky, lebo ja som tiež chodila v utorok k nemu

marika1977
28. nov 2010

@evitkamalicka on robi castejsie skor by som povedala ze je stale tam...to ked som tych par dni lezala stale tam bol a prisiel za mnou aj 2xza den 😀

evitkamalicka
28. nov 2010

@marika1977 no ja ked som tam lezala, tak tam bol kazdy den aj cez vikend vkuse

lelagula
28. nov 2010

@novan diky a ty komu chodis?
@marika1977 ja idem zase na monitor v piatok 3.12 a potom dolu na poradnu k dr. Baranovi ale on mi tam nepovie vahu..nevies ci byva aj v piatok Janicek na desine?keby som ho pekne poprosila mozno by ma zobral iba na tu vahu mimiska..ale pochybujem 😒 este som s nim nikdy nebola v kontakte iba som ho zazrela 😒 a ako sa vola jeho sestricka neviete?
@evitkamalicka to by bolo super keby tam bol kazdy den ale zda sa mi to divne..opytam sa asi sestricky ako tam byva, by som to chcela vediet aj kvoli porodu 😀 by som ho chcela a mimiska prehovarala nech sa pyta vtedy na svet 🙂

evitkamalicka
28. nov 2010

@lelagula fakt tam bol kazdy den ked som tam ja lezala tych 6 dni a to vratane vikendu

lelagula
28. nov 2010

@evitkamalicka musim zistit ako tam bude cez sviatky, dufam ze bude 🙂 inak moze byt ze tam bol kazdy den verim 😉

evitkamalicka
28. nov 2010

@lelagula jeden den za mnou prisiel strasne vela krat, lebo mi brali po cisarskom krv na krvny obraz a vyslo mi nejako velmi velmi malo zeleza az na transfuziu, tak ma chodil kukat kazdu chvilu ze jak to je mozne, ze mam tolko malo, ci sa mi netoci v hlave, ci mi neni zle, potom kazal znova zobrat krv asi 3x a najvacsi goool bol, ze oni mali pokazene to zariadenie a moja krv bola nakoniec ok, ale vystresovana som bola riadne a dopichana

lelagula
28. nov 2010

@evitkamalicka no to mal fakt super prsitup a inak tie pristroje v galante klasika, som sa aj ja uz viackrat stretla stym ze bud pokazeny alebo preladeny alebo neviem co...chuuda ta zbytocne stresovali 😒

evitkamalicka
28. nov 2010

@lelagula no, ale lepy som mala riadne z tej transfuzie, nakoniec to ale dobre dopadlo

marika1977
28. nov 2010

@lelagula vies co,ja ti odporucam vyhladat ho a poprosit,ci by ti babo neodvazil aj povedat ze preco ides za nim...podla mna ta bez problemov zoberie na ultrazvuk,len sa s nim dohodni...on je velmi ustretovi vnimavy clovek a baran je ako partizan...nepovie nic len to co velmi musi...uz pred 14rokmi bol taky ked som pri nom rodila ani to mi nepovedal ze tlacte to vsetko sestricky 🙂 janicka sa kludne opytaj a hotovo 😀
@evitkamalicka no ja som sa tiez uz v ga vystresovala koli pokazenemu pristroju...mne na monitore nenasli ozvy dietatka a to behali okolo mna 4sestricky a stresovali a janicek akurat rodil tak nemohol ku mne dojst ...ale nakoniec to bol len pokazeny pristroj chvala bohu a sestricky sa mi ospravedlnovali nech sa nehnevam...darmo,chudobne to zdravotnictvo 😒

lelagula
28. nov 2010

@marika1977 skusim ten piatok ci tam vobec bude uvidime..a ked mu donesiem tie bonbony tofife tak sa snad neurazi 🙂

marika1977
29. nov 2010

@mimuska77 ja sa jej ani necudujem...ved deti nema nemoze mat a este aj muz ju vraj nechal tak je sama aj vela pila....ja sa praveze cudujem ze sa dokazala takto pozdierat a zas je s nej fesna zena,no vyzerala pred tym strasne....ona musi mat neskutocne vela vnutornej sily...ja kebyze nemam deti ani muza tak si to hodim ☹
@lelagula urcite nie...oni cokoladky primu mile radi len janiocek ze vraj nema rad ked mu pchaju peniaze...neviem co je na tom pravdy ale pocula som od viacerich...pozornôstky prime to viem a ze vraj ma rad nescafe...ja idem utorok za nim tak sa ho opytam ako robi piatok a dam ti vediet

sofhia
29. nov 2010

ahojte zienky, vie mi niekto poradit ohladom ortopedickeho cvicenia pri Bille v GA? ani ortoped, ani detska lekarka mi nepovedali nic blizsie.... len ze sa mam spytat tam, v dakych zltych cinziakoch (velmi smerodajne ☹ ☹ ) dakujem.

lelagula
29. nov 2010

@marika1977 dakujem budem rada ked sa pozries 😉

novan
29. nov 2010

@lelagula Chodím k primárovi Ščasnému 🙂

strapco13
29. nov 2010

@sofhia my sme chodili pred rokom na rehabilitaciu a cvicenia a pod cez cestu ako je to medicentrum pri bille, rohova budova, kde bol dakedy T-COM /uz som tade davno nebola, neviem ci to tam este je/..tak akoby do podzemia sa ide..par schodov ..je to vlastne na tej krozovatke ako na jednu stranu odbocujes k Bille na parkovisko a na druhej strane ta vyssia budova
snad som to zrozumeitelne napisala
kto ta poslal..Ak ciganik, on posiela tam..len neviem ci tam este su..predsa, za rok sa mohlo co to zmenit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre