Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

siwike25
28. júl 2008

Evitkamalicka ja sa nechcem snikym hadat ale uražat sa nenecham ani ja!!!!a som zvedava že keby sa to tykalo teba čo by si spravila ty,nič vzlom 😀 😀 😀 😀

pipinka na ne? 🙂 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
28. júl 2008

siwike ja som nic zle nenapisala

siwike25
28. júl 2008

však ja nehovorim nič iba že už to mame nechat tak ,každy je tu mudry ale uražat by sa tu nenechal nikto,no nie?Prepač nemyslela som to tak. 😀 😀 😀 😀

pipinka82
28. júl 2008

Každá nech si napíše názor,ale nie urážky.... to sem nepatrí 😉 však sme nejaké slečny s IQ na ne???? POme sa radšej už pripravovat na pôrod niektoré,lebo ja už chceeeem 😀

evitkamalicka
28. júl 2008

siwike no to je sice pravda, ale ja som taky clovek ze by ma asi nevyprovokoval nikto a vobec by som na to nereagovala

evitkamalicka
28. júl 2008

pipi ja by som to uz tiez mala rada za sebou, ale este si musim pockat

siwike25
28. júl 2008

Pipi ale no už vidrž,však si poriadna ženska,na ne?xxixixixixixixi-srandujem 😀 😀 😀 😀 .No idem sa pobalit na kupalisko majte sa pekne a evitkamalicka ešte raz sorry 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
28. júl 2008

siwike, ale sak sa nic nestalo 😀

pipinka82
28. júl 2008

EVI však hej verím ti už to neni ako na začiatku tehu 😅 ale môžeš porodit aj v auguste a to je už za dverami 😀 len ešte vydrž moja aspon jak ja xi 😉

evitkamalicka
28. júl 2008

pipi no snazim sa, esteze doteraz nebolo take teplo, ale tieto posledne dva ci 3 dni to je hruza

zoldy
28. júl 2008

pipinka,pise sa z Ga,nie s GA...a v GA som von nechodila,ved ani neviem kam sa tu mladi chodia bavit...

zoldy
28. júl 2008

s tymi chudackami si mala pravdu,ved ani ty a ani ta tvoja kamoska neovladate ani len pravopis a o gramatike radsej pomlcim,ak vies co to je... 🙂 pekny den

pipinka82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipinka82
28. júl 2008

A chudáčka si potom aj ty ked tu žiješ snami !!!!!! 😎

evitkamalicka
28. júl 2008

pipi nerozculuj sa, skodi to tvojej krase 😉

zoldy
28. júl 2008

to nie je preklep....ty to neovladas...Co sa ty mas co ocapovat na moj nazor,to je moj nazor a moja skusenost...kazdy ma nejaky nazor,bud dobry,alebo zly...je zaujimave,ze na inej teme som sa s takymito ohlasmi nestretla...lebo vy nechcete ani jedna zobrat na vedomie negativne skusenosti na vasich lekarov....ani moja lekarka nie je oblubena,ale je mi to jedno,viem preco ju ludia nemaju radia,ale ja na nu nedam dopustit a to je hlavne...

jajak
28. júl 2008

pipinka, ako dopadla poradňa?
ja idem v stredu a som zvedavá, či sa u mňa niečo zmenilo.
termín mám v piatok ako som už písala, vtedy má moja sestra 30 rokov a bol by to pekný darček pre krstnú mamu si myslím, no nie?

fitny, jasné, že mám obavy z pôrodu, to má asi každá, ale čo mi to pomôže, bábo si tam domček nepostaví, musí nejak von a preto to treba vydržať, len aby to všetko dobre dopadlo

pipinka82
28. júl 2008

ZOLDY a už prestan ak sem chceš chodit a prispievat tak sa ukludni a chovaj sa ako dospelá žena na deti sme tu neni zvedavé 😝 fakt som si o tebe nemyslela že si až tak protivná,ale len sa tu ukazuj 🙄 aká si IN xixi 😎 A mimochodom ak si sestrička a máš to"""""" vdelanie """""" tak sa podla toho aj chovaj a nerob hambu kolegom 😀

zoldy
28. júl 2008

ok,ty sa nauc po slovensky pisat a ja sa ukludnim,dobre?

pipinka82
28. júl 2008

Tak kde tu si prejdi aj ty čo sem píšeš!!!!!! Aký preklep máš!!!!!! neurážaj nikoho a budeš mat aj kladné odpovede 😎 no a ja ti nenapádam doktorku a mne je jedno že čo a ako si pochodila Havr.napísala si svoj názor my tiež a hotovo,ale urážky sem nepatria zozumieš .......... 🙄

zoldy
28. júl 2008

tak co zacinate?Vy ste si ma nasli na azete a co?Nemate co robit?Vy dve ma akoze poznate?Prosim,aspon netrepte?a kde ma mozte vidiet?tu tvoju kamosku poznam,ju pozna kazdi....a teba som v zivote nevidela,tak ako si mohla vidiet ty mna?vlastni kamarati ma ledva spoznaju,ale vy dve ma zpoznate okamzite,to je velmi zaujimave... a je rozdiel medzi preklepom a velkom gramatickou chybou?Ja podla vas robim hambu svojim kolegom a vy ju nahodou nerobite Slovensku,ked ani rodny jazyk neovladate?A to nie su urazky,ale realita.

zoldy
28. júl 2008

jezis,spravila som preklep,tak sa na tom mozte ist naramne bavit...pekny den,povinnosti cakaju

buffinko
28. júl 2008

baby, v ktorom tyzdni ste zacali chodit na monitor ? a kam sa chodi a kto to robi? fuj, uz sa nemozem dockat konca septembra 😝 mam dojem, ze brucho uz nemozem mat vacsie a ono este rastie a rastie.... a vcera mi nasiel manzel na spodku brucha strie - ja sama si tam uz nedovidim, len pomocou zrkadielka. je to hnus 🙄

lucka10
28. júl 2008

buffinko nad striami sa netráp. Podstatné je, že sa ti o chvíľu narodí bábeno 🙂
Ja sa už totiž veľmi teším. Dnes mi volala kamoška, že jej odteká plodová voda. Tak na ňu veľmi myslím. To je už totiž druhá, ktorá somnou chodila cvičiť. 🙂

buffinko
28. júl 2008

ved ja sa nan velmi tesim, ale toto tehotenstvo je pre mna ako muciaren. neustale nevolnosti - a to vraj vo vysokom stadiu tehu uz nie je caste, nadmerne kila, strie, tvrdnutie bruska, poloha KP a vyzera to tak, ze sa ani neotoci, takze cisarsky... teda dufam, ze sa doki nerozhodne nutit ma porodit KP normalne 😝 mam pocit, ze som tehotna uz niekolko rokov...tak sa to vlecie uz od 8tt. a zo mna je jedna ufrflana zenska 🤐 😀

jej, tak kamoska uz to bude mat za sebou. drzim palce 🙂 pomaly sa nam to krati kazdej, nastastie babo raz musi ist von

fitny
28. júl 2008

jajak, pipinka, ale to je super, že ste to vydržali tak krásne, ako to bolo napísané vo veľkej knihe 😉 ja som všetko videla cez ružové okuliare, že som mala predpokladaný termín 5. sept., ale ja budem rodiť okolo 15. aug. ako som tu aj písala 😲 a veru je to neuveriteľné, ešte by som chcela počkať, tak do októbra 😀 mne to tak vyhovuje 😀 iba bábätká sa nechcú ku mne prispôsobiť 😠 😀

zoldy
28. júl 2008

Buffinko a co budes mat?Chlapec,alebo dievcatko?A preco by to mal byt s.c?

evitkamalicka
28. júl 2008

baby neviete ako je to v GA s nadstandardom? kolko posteli je na izbe?

buffinko
28. júl 2008

zoldy, chceme sa nechat prekvapit, takze pohlavie zatial neiste 😀 od 20tt je KP a vobec sa netoci, stale ma rovnaku polohu. este ma sice cas, ale uz mam dojem, ze jednoducho sa otocit pre nieco nemoze. no a rodit KP normalne si netrufam, ja som posera, i keby to bolo dievcatko. zda sa mi to riskantnejsie ako c-section.

nadstandard - tam moze byt umiestnena asi iba 1 rodicka, nie? inak, neviete, ci sa robia nejake exkurzie do porodky? evit, uz si bola aj v GA na poradni? zacinaju tam teraz chodit aj kocky zo sale, ked sa uz rodit v sali neda.

evitkamalicka
28. júl 2008

buffi ja sa tam chystam az od 36tt...moj gynekolog volakedy v Galante rodil, tak sa ho musim popytat ci este rodi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre