Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

gabilka
19. apr 2011

@siss_sz..@svetluska4.. ďakujem Vám veľmi pekne za vaše odpovede, ja mám tiež rovnaký názor ako Vy a som rada,že som sa dostala do"obrazu",lebo ako sa vraví sto ľudí,sto chutí pretože doteraz som to mala prezentované vopred spomínaným spôsobom,čo sa teda ani mne veľmi nezdalo 😖, tak som chcela poznať i názor iných 🙂

silvia0111
19. apr 2011

vedeli by ste mi poradit lekara v ga mame ist na kontrolu s klbikmi, len nasa dr uz nema s nasou poistovnou zmluvu. tak potrebujem najst nejakeho co robi toto vysetrenie a ma s doverou zmluvu.
dakujem 🙂

siss_sz
19. apr 2011

@silvia0111 v Seredi je doktor, vola sa Zahradnik... len sa treba na recepcii na poliklinike objednat...(zadara...len tam maju system objednavaci) klbiky robi v stvrtky od druhej...

silvia0111
19. apr 2011
maca_p
19. apr 2011

@silvia0111 my ideme tento stvrtok do serede na klby, popisem potom viac. ten ortoped co tam bol pred tymto, tak to bol cisty horor! dobre, ze je uz fuc, nie odbornostou, ale pristupom...

milagros
19. apr 2011

@adr666 naozaj sa nemusis bat... fakt je super..ja som k nemu isla prvy krat na uplne prvu prehliadku uz dost v pokrocilom veku a vobec ani vedu z toho nerobil a bol aj mily .ale ved to si aj ty musela vidiet ked si bola u neho aky mal k tebe pristup...skor by som neodporucala primara...je naduty az no....

milagros
19. apr 2011

@gabilka no byt tebou tak davam riadne vsimne lebo inak je neznesitelny

siss_sz
20. apr 2011

@maca_p @silvia0111 my sme tam uz boli... tento je mlady, mily... akurat ze tak ci tak mas viazat na siroko..my sme mali klby OK, ale mame viazat na siroko - lebo ze klby sa este vyvijaju... aj ti, co maju jeden ci dva klbiky, aj ti maju viazat nasiroko..no tak to nam uz aj v porodnici mohli povedat,nie? (hoci ja latkujem, tak si myslim, ze aj preto ich mame OK)

siss_sz
20. apr 2011

@milagros @gabilka ja by som povedala, ze je naladovy... ale ked si na to pripravena ... a ide ti o to, ze je najvacsi odbornik... tak vydrzis, nie?😉

peta1230
20. apr 2011

@siss_sz no mne len povedali ze toto a toto si kupne v lekarni, dajte si to do salky zalejte vodou a vypite....len mi nepovedali do akeho mnozstva vody tak preto sa pytam 🙂

@silvia0111 dakujem za instrikcie, zajtra idem na to tak drzte palce kocky 🙂 potom napisem zazitky 🙂

silvia0111
20. apr 2011

@peta1230 tak aby si to v pohode zvladla. 🙂

peta1230
20. apr 2011

@silvia0111 dakujem dakujem.... bude ma aj vysetrovat, trosku sa bojim, ale dufam ze bude vsetko v poriadku..... 🙂

gabilka
20. apr 2011

@milagros@siss_sz..júúj,nestrašte 😅 ,samozrejme ďakujem Vám za názor 🙂

siss_sz
21. apr 2011

@gabilka ale ved to nestrasim..teda aspon ja, ja len ze ho musis spoznat lepsie 😉

evelin116
21. apr 2011

@milagros no ja chodim k primarovia uz dlhsiu dobu aj som u neho rodila a vobec nieje naduty...prave ze ma vdy dobru naladu ja si s nim vdy posrandujem..aj ked ma naladu pod psa niekedy ale kto nema..aj on je clovekom a nemoze mat stale dobru naladu..ako lekar je velmi dobry.

evelin116
21. apr 2011

@peta1230 co som dostala v lekarni tak to cele som vysipala a uz fakt neviem kolko to mohlo byt..ale bolo ot dost.

evelin116
21. apr 2011

@milagros ty asi nechodis k primarovi co? lebo co pises je upla blbost... 😠

vercana
21. apr 2011

no čo sa primára týka tak asi má na nho každý svoj názor alebo si on vyberá pacientky ku ktorým bude dobrý a tie druhé...ja s ním mám otrasné skúsenosti...Asi to je tým, či ste alebo nie ste jeho pacientky.. 😕

adr666
21. apr 2011

@milagros Ešte raz Ti ďakujem veľmi pekne za ukludnenie.Ja som bola veľmi spokojná s nebohým dr.Laczkovičom a potom mi radili aj Dr.Barana,no on má strašne veľa pacientiek a tiež prístup, že pacientka došla s ťažkým krvácaním a on zahlásil, že dnes už neordinuje a to bolo cca 12.hod. nakoľko ho čakajú na stavbe robotníci. No asi ani toto dobrý lekár nepovie. Tak ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré.

katrenka111
22. apr 2011

Ahojte baby, neviete ci doktor Baran berie este nove pacientky??? Alebo nepoznate nejakeho dobreho gynekologa v Galante aleo v Šali???
Lebo na MUDr. Mytnikovu ktorej chodim som pocula vela zlého, vela pacientiek od nej už odchadza a bere len prachy.....

siss_sz
22. apr 2011

@katrenka111 podla mna je najlepsi MUDr. F.Janicek, ale ten bude od jula v Seredi, tak to asi nechces, ci? teraz je este v nemocnici v GA...
no ale ved si chvalia aj MUDr.Havranka, MUDr. Barana a v Šali podla mna byvaly primarje dobry (len som zabudla meno), taky starsi velmi mily pan doktor ... a este si kamosky chvalia MUDr.Laluhu 😉

little84
22. apr 2011

@peta1230 ahoj,bola si na tej predporodnej priprave?tiez som rozmyslala ze pojdem,ale neviem ci to nemam "zbytocne",ked budem mat pravdepodobne cisarsky..

little84
22. apr 2011

@siss_sz ahoj,ja som na Janiceka pocula tiez same chvaly,ale nevedela som,ze ide prec.. 😢 uz sa pomaly rozhodujem o lekarovi k porodu,chodim do Sale k Trajanovi,ako s lekarom som s nim spokojna,ale k porodu mi ho neodporuca nikto,ani tu na fore som nenasla o nom moc dobre nazory..tak som chcela ist za Janicekom,alebo este primara mi chvalili,tak neviem,ale ked Janicek odide,ostava mi primar..

katrenka111
22. apr 2011

@siss_sz No asi skusim toho MUDr. Barána, lebo Mudr. Mytniková už neni 100% a aj rodiť posiela do Trnavy a ja musim mať 100% odbornika aj počas pôrodu, kedže bude rizikové...teda este nie som tehu ale ked budem.....

siss_sz
22. apr 2011

@little84 ale myslim, ze bude robievat aj v nemocnici... bud niektore dni, alebo vzdy doobeda... a kedze mas slobodnu volbu, sice bude v seredi, ale mozno sa bude dat s nim dohodnutr k porodu...neviem🙂 za opytanie nic nedas... skor si myslim, ze je prax taka, ze ti lekari, co su STALE v nemocke, tych sa pytaju k porodom, ale kedze nemocnica s nim bude mat stale zmluvu, tak podla mna by odrodil... 😉 ked nezabudnem, zistim...

siss_sz
22. apr 2011

@little84 podla mna to je zbytocne, ked budes mat CS...iba ak by si chcela spoznat nove mamky alebo si zacvicit troska... ak mas peniazky, tak do toho 😉

milagros
22. apr 2011

@evelin116 nechodim /chvalabohu/ lebo skusenost stacila

mata1001
22. apr 2011

@little84 ahoj aj ja som mala CS a chodila som na predporodnu pripravu.naucila som sa vela veci okolo porodu,spoznala som mile baby,povymienali sme si info a rady,zacvicili sme si.bolo to super.ja si to len chvalim...trochu pohybu urcite nezaskodi 🙂 🙂 🙂

svetluska4
22. apr 2011

@siss_sz @katrenka111 byvaly salsky primar je MUDr. Vasko. Ja chodim k nemu a tiez som ho mala pri porode. Som s nim velmi spokojna a tiez by som ho rada mala aj teraz pri druhom porode 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre