Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

evitkamalicka
7. feb 2011

@helen1007 a to som vymakla aj nadstandard kedze bolo prazdno

helen1007
7. feb 2011

@evitkamalicka to si mala šťastie, keď som bola ja rodilo sa ako na páse 6-8 pôrodov o nadštandarde som len snívala 🙂

afrederik
8. feb 2011

ahojte!Chcela by som sa spýtať,dievčatá,ktoré ste rodili v Ga nemocnici plánovanou sekciou,robili Vám klystír,ja som síce rodila pred dvoma rokmi,vtedy mi ho nerobili,tak neviem či sa odvtedy niečo zmenilo....ďakujem

evitkamalicka
8. feb 2011

@afrederik ja som rodila planovanou a robili ho

evitkamalicka
8. feb 2011

@afrederik a prveho pred 2 rokmi a tiez mi robili

afrederik
8. feb 2011

A mala si svoj?Myslím ten Yall klystír?

evitkamalicka
8. feb 2011

@afrederik nemala som svoj

afrederik
8. feb 2011

Si zlatá,ďakujem za odpoveď 🙂

evitkamalicka
8. feb 2011

@afrederik neni zac

leanela
10. feb 2011

Baby mam otazocku teraz som sa toto docitala na nete ze hodnotenie porodnic o Galantskej nemocnici

Zdravé dieťatko po cisárskom reze je natrvalo umiestnené pri vás cca po dvoch hodinách. Ak by však malo veľmi vážne komplikácie, prevezú ho do Nových Zámkov.

Ked som rodila pred skoro 3 rokmi sekciou mi dali drobca tusim na treti den nastalo, to myslia vazne ze po dvoch hodinach po sekcii sa mam starat o dieta? Ved 24 hodin som musela lezat na posteli bez pohnutia po spinali 😲

desmodka
10. feb 2011

@leanela vobec to tak nie je rodila som sekciou, v pondelok vecer o 20:05 sa maly narodil a doniesli mi ho o 4 rano (som nechapala este co sa deje) ze nech sa prisaje, mi ho tam chvilu nechali a potom zobrali. potom ho znova doniesli a ked som chcela tak mohol byt pri mne, ked nie sestricka ho zobrala, ale urcite mi ho tam nenechali ze staraj sa... az zo stredy na stvrtok mi ho nechali aj na noc, s tym ze keby nieco tak sa mam ozvat, ale tu poslednu noc uz musel byt pri mne aj cely stvrtok a piatok sme sli domov

leanela
10. feb 2011

@desmodka super, tak som rada 😀

maca_p
10. feb 2011

@leanela do novych zamkov? daj link prosim ta na to hodnotenie nejde mi to do hlavy, ved krajska nemocnica je predsa trnava, a aj vyssie metodicke pracovisko, ci nie? a TT je predpokladam aj blizsie. mohol by to niekto blizsie objasnit?

strapco13
10. feb 2011

@maca_p NZ maju vynikajuce vybavenie pre problemovych novorodencov..ale menej problemove chodia aj do trnavy..ale podla toho kde je miesto 😅

maca_p
10. feb 2011

@strapco13 to som veru netusila, ze NZ su na tom lepsie ako TT. len ked tak uvazujem, ze ja byvam medzi TT a GA, tak z praktickeho hladiska by mi viac vyhovovala TT novorodenecka JISka. dufam, ze ju nebudeme potrebovat 😉
cim viac sa blizi TP tak ma chytaju zachvaty paniky 😀

silvia0111
11. feb 2011

ahojte, viete mi povedat, ako vyzera ten nadstandartny porodny box ? dakujem 🙂

siss_sz
11. feb 2011

@silvia0111 tu su foky, aj nadstandard sesto: http://studioprezeny.sk/galery.php

tintinka1
11. feb 2011

@desmodka ty si rodila v Galante ? Tak to sme tam museli byť spolu . Malý sa narodil v stredu 9.6 a bola som na izbeč.9

desmodka
11. feb 2011

@tintinka1 veru ze sme aj boli, sme sli v piatok domov 🙂 ja som bola najprv na izbe.. hm ta oproti sestriciek, kde davaju po sekcii a na druhy dne ma supli na c.3 🙂

tintinka1
11. feb 2011

@desmodka ja som bola od začiatku v tej izbe úplne na konci a hneď vedľa boli bábätká. Škoda že sme o sebe nevedeli aspoň by sme poklábosili 🙂 tak možno nabudúce 😀 😀 😀

safirko
12. feb 2011

@siss_sz ahoj, aj si bola na tom cviceni v Seredi, ja tam tiez chodim a bola som aj tuto stredu.

siss_sz
12. feb 2011

@safirko nebola som☹ lebo byvam v GA a sadnem do auta a uuuuplneeee vybita baterka ... a vlakom/busom by som uz nestihla... ale snad tento tyzden pojdem... bola aj prednaska? aka bola? 😉

siss_sz
12. feb 2011

a ja som nasla nejaku novu stranku na hodnotenie lekarov... http://www.nasilekari.sk/ 😉

safirko
12. feb 2011

@siss_sz ano bola aj prednaska, bolo to fajn, dozvedela som sa nieco nove. Ja na toto cvicenie chodim uz mesiac, paci sa mi to tam. chcela som najprv chodit do Galanty, na to cvicenie co si spominala aj ty na fore, ale tiez mi nevyhovoval termin, este som vtedy chodila do prace a potom som sa dozvedela o tomto cviceni v Seredi a kedze to mam doma, tak som tam zacala chodit a som spokojna. minule sme tam mali prednasku aj o pupocnikovej krvi - bola tam jedna pani z ceptry. tak uvidis ako ti to vyjde v stredu, cvici sa o jednej, mozno sa uvidime..... v pondelok sa ideme pozriet do nemocnici v GA,nasa precvicovatelka nas tam berie, tak som zvedava.

siss_sz
13. feb 2011

@safirko hlavne nemaj vysoke ocakavania a bude super! ...v nemocnici... 😉

amuletka
13. feb 2011

Chcela by som sa popytat na detskych lekarov, ktory su dobry lebo neviem ku komu s drobcom ked sa narodi.dik

strapco13
13. feb 2011

@amuletka lekara si treba vybrat dopredu..lebo v porodke ho musis nahlasit
chces lekara z GA alebo z akeho mesta, ci dediny?
podla adresy ta musi zobrat ten kto Vas ma v obvode, ale mozes si vybrat aj ineho, len ten berie podla svojho stavu..ale deckari vacsinou beru..lebo po 18 r im paciendi zdrhaju k dospelakom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre