Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

csikike
25. feb 2013

@buci ja som v stredu rodila cisarskym a v nedelu som bola doma, takze podla mna max. 3dni po ides domov

jaja018
25. feb 2013

@buci na 4. deň ráno cupitate domov 🙂 ak si ok ty aj babo 🙂

dulkagabulka
25. feb 2013

rozhovor s Prof. Rockenschaubom, osvieteným to pôrodníkom
prečítate si o prirodzenom pôrode i o cisárskom reze- naozaj velmi zaujímavé informácie

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovo...

dius
25. feb 2013

Vie mi niekto poslat aktualny zoznam co do porodnice do Galanty ?aby som zbytocne nebrala vela veci...dik moc ak mozte na meil d.kissova@centrum.sk este raz dik moc.....

klaudialip
26. feb 2013

mozte to napisat aj sem,ak by som mohla nejaku vec vybrat z tasky tak by ma to potesilo 😀

buci
26. feb 2013

tiež som zvedavá na vecičky do nemocnice 🙂

babe19
26. feb 2013

@klaudialip
@buci neviem či je to aktuálne a či vam otvori subor,ale toto som nasla na nete 🙂
http://www.studioprezeny.sk/downloads/Vybavicka...

babe19
26. feb 2013

a ak neotvorí,tak skúste takto http://www.studioprezeny.sk/index.php?page=3 a tam dole je ikonka WORD-u 🙂

babe19
27. feb 2013

Chcem sa opytat este sa dáva ten balik /krabička/ s dojcenskymi vecickami po porode? Davalo sa aj pred aj po 🙂 pred dvoma rokmi 🙂

buci
5. mar 2013

ták dnes som sa dozvedela ze pan dr. Vasko chodi k porodom do GA 🙂

siss_sz
7. mar 2013

@babe19 ten sa dava... ten "pred" sa dava iba podla toho, ci s nimi ma gynekolog zmluvu... 😉

babe19
7. mar 2013

@buci super,ja som sa ho tiez chcela opytat. Ale sumu nehovoril za porod,ze?

klaudialip
10. mar 2013

Ahojte,neviete ci su este zakazane navstevy?a ak ano tak neviete do jedy?

buci
10. mar 2013

Pred tyzdnom este boli zakázané a vypísané bolo "až do odvolania" ak sa dobre pamätám. A bolo to na dverách polikliniky.

klaudialip
11. mar 2013

Mozno hlupa otazka ale neviete ci je v galantskej nemocnici dostupne nezakodovane wifi?

siss_sz
11. mar 2013

@klaudialip ja som nechytala... ja som si na mesiac predplatila net v mobile 😀

roxy
11. mar 2013

@klaudialip nie, nie je 😒 ja si beriem mobilný internet

buci
12. mar 2013

@klaudialip dnes som bola v GA v nemocnici a oznam strhli, takze uz môžu ist navstevy. 🙂

siss_sz
12. mar 2013

u nás, v Bambuľkove v Galante

lucinka83
12. mar 2013

@roxy urcite odporucam tu predporodnu pripravu, aj ja sa chystam, bola aj na jesen a super, inde sa za to platia tazke prachy 🙂

roxy
12. mar 2013

@lucinka83 a vieš mi aj poradiť kde a kedy sa nato treba prihlásiť? Ďakujem.
a ešte by som sa chcela spýtať, keď chcem mať muža pri porode aj ten musí prejsť nejakou prípravou?

lucinka83
12. mar 2013

@roxy ak chces prist, mozes aj u mna, ja Ta nahlasim 🙂 muz nemusi, vyskolis ho Ty, ale moze 🙂 ak by chcel, tak sa mozes potom s tou pani dohodnut aj na individualnej priprave pre manzela a Teba, ale urcite pridi, oplati sa Ti to!

babe19
12. mar 2013

@buci ahoj,nevies posledne tyzdne sa chodi do Galanty na kontroly od dr.Vaska?

roxy
12. mar 2013

@lucinka83 nooo ja by som chcela chodit. a kedy to býva?

lucinka83
12. mar 2013

@roxy prvykrat to bude 26.3. od 16hodiny, ak este pracujes, mozes prist aj neskor a potom sa dohodneme na frekvencii a datume dalsich stretnuti 🙂

roxy
12. mar 2013

@lucinka83 a to je v tom bambulkove? nepracujem takže je mi to vcelku jedno 😉 dúfam akurát ma nevymákne kontrola 😅

lucinka83
12. mar 2013

@roxy hej, v BAmbulkove, vies, kde to je? to mas pripravu na porod, to mozes absolvovat?

roxy
12. mar 2013

@lucinka83 viem viem, na madarskej záklafnej, že? no neviem čo možem a čo nemožem ale asi prídem. zorganizujeme sa asi viaceré z májoviek 😉

lucinka83
13. mar 2013

@roxy urcite neolutujete, opytaj sa @siss_sz ona chodila na jesen, moze objektivne povedat, kolko jej to dalo, a to bolo vtedy len par stretnuti, tzeraz bude aj s pripravou na dojcenie 🙂

buci
13. mar 2013

@babe19 ahoj, to este neviem, či aj on posiela do GA . Podla mna by mal - aby nás kontrolovali pred pôrodom tam kde budeme rodiť. Ale buduci týžden idem k nemu do SA do poradne, možno sa dozviem niečo nové. Ak ano - dám vedieť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre