Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

janqa13
3. nov 2010

Baby,nehadajte sa tu...Ejha,vsetky tu spominate toho Janicka,aky je fesak a dobry lekar,dlho robi v nemocnici v GA?Ja som ho tam este nevidela a to chodim tiez do GA...
@strapco13 mas pravdu,ja pracujem v poistovni,ultrazvuky sa preplacaju 3,zvysok si hradite baby same,ak sa vyskytne nejaky problem,ktory ale musi ist na posudok,tak vam to poistovna preplati....

@strapco13 ty si robila v GA?

strapco13
3. nov 2010

@janqa13 hej..len mam prestavku MD..a planujem sa vratit..len neviem kedy ..je tam fajny kolektiv

janqa13
3. nov 2010

@strapco13 a kde si robila?Kto je to ten Jancik,co ho tu baby tak ospevuju?Ja chodim k Richardovi Baranovi...fajny kolektiv,hej hej moze byt...verim 😉

chrenkovae
3. nov 2010

@marika1977 mysli hlavne na to že bude všetko ok a určite tam nepobudneš tak dlho treba si veriť a dufať 🙂

timinka3
3. nov 2010

ahojte, chcela by som sa spytat, ze ako to chodi v ga nemocnici ohladom lekarov a porodu, ci a kolko ste platili, ci to maju nejako oficialne alebo........ked tak mozte cez IP. budem rada ak pomozete

strapco13
3. nov 2010

@janqa13 na krcnom
a su dvaja..Jancik, ten starsi --on je odbornik, len ma divny pristup a ma za sebou zle obdobie a baby si tu chvalia mladeho Janicka

janqa13
3. nov 2010

@strapco13 Jancik rodil moju sestru...viem,ze ma za sebou zle obdobie,viem o tom....

strapco13
3. nov 2010

@janqa13 ale uz ma za tym..nastastie..on je fakt odbornik..aj ked ja mam svojho gynekologa a nemenila by som

katelyn
3. nov 2010

co sa tyka toho ultrazvuku poistovna to preplaca ale moze sa vam stat ako mne ze za kazdym aj pri prvom tehu aj pri druhom som platila vzdy vsetky a to mi robil lekar len tie ktore su povinne...

janqa13
3. nov 2010

@strapco13 koho mas?Ja som pocula,ze je odbornik...len skoda,ze vacsina zien s nim ma zle skusenosti...

strapco13
3. nov 2010

@janqa13 Dr Havranka ..sme aj kamosi, mozem kedykolvek brnknut..nedam na neho dopustit

janqa13
3. nov 2010

@strapco13 to iste mam aj ja s dr.Baranom 🙂 nie je to na skodu 🙂 dopustit nedam ani ja...ja som maximalne spokojna...

manika77
3. nov 2010

@janqa13 u Jancika rodila pred mesiacom kamoska a chvalila si ho veelmi a ja s nim mam tiez dobru skusenost...jediny na celom oddeleni si vsimol ze sa mi sitie rozpadlo 😅

strapco13
3. nov 2010

@janqa13 on je tiez v pohode...v podstate by som sa nebala rodit pri ziadnom...len voci 2 ludom /nebudem menovat/ mam osobnu antipatiu, ktora ale nesuvisi s ich odbornostou, tak tych by som pri sebe nechcela

janqa13
3. nov 2010

@manika77 uuuf tak to nezavidim...akoze jediny?To tam nikto iny nebol???

janqa13
3. nov 2010

@strapco13 ja neviem co si mam o Havrankovi mysliet...neviem pocuvam rozne nazory,zaujimave,ze bud ma obrovske sympatie alebo naopak antipatie...ale zase,to pocuvam v podstate aj na svojho lekara...

strapco13
3. nov 2010

@janqa13 to je skoro s kazdym clovekom....bud ti sadne alebo nie...to nema nic s odbornostou, profesiou, ziskanym vzdelanim, titulmi...takze take neriesim, ja si robim nazor sama najradsej

manika77
3. nov 2010

@janqa13 nie boli tam vsetci..nechapal ani on ze to nikto nevidel ale kazdy den sa mi o to pekne staral cistil mi to bol fakt zlaty ...a o havrankovi pocuvam aj ja aj zle aj dobre...mam kamosku ktoru dost zanedbal..naopak mne zase velmi pomohol...

janqa13
3. nov 2010

@strapco13 Jasne,mas pravdu...kazdemu vyhovuje nieco ine,ved aj ja som zmenila gynekologa nakolko som s nim nebola spokojna....

janqa13
3. nov 2010

@manika77 no vsetci asi nie,ci oni tam su vsetci?To sa mi nezda,vsak maju sluzby hadam 😀

manika77
3. nov 2010

@janqa13 no hej sa striedali ale ja som tam bola devat dni 😀 stvrtok som porodila v pondelok dosiel Jancik nato ze hold sitie je rozpadnute...

janqa13
3. nov 2010

@manika77 a rodil ta kto,resp.sil?Dufam,ze nie moj dokyno,nechcem si o nom kazit mienku 🙂

strapco13
3. nov 2010

@janqa13 ja som bola tiez u ineho..ale menila som ho z dovodu, ze on uz nerodi, nemal ultrazvuk, inak som s nim bola spokojna..len som chcela aby ma moj buduci porodnik aj poznal...a to som menila cca 3 roky pred planovanim tehu, cize nebolo to len preto, ze som otehu a nieco riesim
som si ich vsetkych okukla a potom vybrala 😀 😀 😀

manika77
3. nov 2010

@janqa13 Havranek ma rodil aj sil 🙂 alee vraj to bola vina sestriciek lebo ma postavili na nohy.. 😖 po tych dvoch hodkach a ze po takomk siti nemali..ja som bola moc potrhana maly mal vyse styri kila...

janqa13
3. nov 2010

@strapco13 myslim,ze si zvolila spravny postup a pristup...mne moj predosly lekar nevedel vyliecit jeden zapal,tahalo sa to dost dlho,az som tam raz prisla na kontrolu a zastupoval ho moj terajsi lekar.Dal mi inu liecbu a odvtedy sa mi nevratilo nic.Len u mna to bolo tazsie,lebo sestricka mojho predosleho lekara ma nechcela k nemu prelozit,tak som to musela urobit tak v podstate tajne 😉 ale uz som u neho a nemenila by som,dufam,ze sa moj nazor nezmeni...

janqa13
3. nov 2010

@manika77 uf toto mi ani nevrav,ja ked budem tehu tak sa budem aj bat ked taketo veci citam 😒

manika77
3. nov 2010

@janqa13 neboj, kazde telo je ine, ako aj kazdy porod, a nie kazde dieta sa narodi take velke 😀 ale, ono to vsetko zato stoji za ten zazrak co budes mat 😵 😵

janqa13
3. nov 2010

@manika77 tak v to dufam a pevne verim 😉 tak vacsinou co tu citam baby spominaju pri porodoch Janicka,Jancika a havranka,mojho tusim ziadna,dufam,ze aj rodi vobec 🙂

strapco13
3. nov 2010

@manika77 ja som sa vytrepala po 5 hodkach od porodu z postele...maly uz bol so mnou..som presvedcila setricku, ze to placuce dieta je urcite moje 😵 😵 😵 a aj bol...ale mne sa nic neroztrhlo..len moj maly bol "len" 3600 g a len 3 vonkajsie stehy som mala..cize ani sa mi nemalo co rozpadnut
mne sa ale napr tie stehy nerozpadli /mala som vstrebatelneú-..darmo som oplachovala..po 10 dnoch od porodu mi ich vybral v stave akoby ich vten den len nasil /bolesti som mala dole len tyzden/

strapco13
3. nov 2010

@janqa13 neboj sa..rodi..je fajny..a par stran dozadu si ho tiez chvalili 😉
a planujes tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre